Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן ג'טה

ariella_a
שימו לב! השרשור הזה בן 2163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מעוניינת לקחת רכב ליסינג. אני נוטה לקחת את הג'טה ( 2018 ) אבל חיפוש באינטרנט העלה הרבה בעיות בגיר. מצד שני, רוב מי שכתב על זה היה בעל דגמים ישנים.

מישהו יכול לתת חוות דעת עדכנית יותר לגבי הרכב לגבי בעיות בגיר, רעידות וכו'?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ליסינג. מה אכפת לך מאמינות.

מכיר אחד שלקח בעבודה כזו . הגיר רועד ובועט . לא אכפת לו. אם הרכב יעצר יביאו לו חלופי.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את אלה שמספרים סיפורי קורעי לב איך אין להם דיבורית ברכב החלופי וכמה היה קשה להכניס את כיסא הילדים לאוטו מחדש...

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את אלה שמספרים סיפורי קורעי לב איך אין להם דיבורית ברכב החלופי וכמה היה קשה להכניס את כיסא הילדים לאוטו מחדש...

כן, כשהרכב הוא כלי עבודה ואתה נוסע איתו בין לקוחות להסתדר עם רכב ללא דיבורית זה לא תענוג גדול(לא כ"כ מסתדרים בפועל, אתה הופך ללא זמין במהלך הנסיעה אם אתה נהג טוב).

כמובן שבמקביל לזה מדובר ברכב ישן יותר לרוב ושלא מתאים בהכרח לצרכים שלך(אני קיבלתי לפני 3 חודשים רכב חלופי מודל 2013 ללא בקרת שיוט,דבר שהוא פשוט חובה ברכב מבחינתי ומהצד שני זה קרה בגלל שלא הספיקו לסיים את הטיפול לרכב שלי באותו היום בגלל עומס במוסך והעובדה שנדרשה החלפת רפידות בלמים ולא בגלל תקלה).

ועדיין אני מעדיף רכב שאני אוהב ולא בהכרח אסתכל על סעיף האמינות בתור שיקול ברכב ליסינג אם הרכב מתאים לי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל בסדר, הבעיות היו לפני 7-8 שנים, קחי בלב שלם.

באם אתה קורא כאן ב- carsforum,

אז תיווכח שלא הכל בסדר והבעיות של הקונצרן VAG

בתיבה הרובוטית DSG לא נפתרו כלל.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?477921-%D7%A1%D7%A7%D7%A8-%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%94DSG-%D7%9C%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99-%D7%94%D7%92%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%9C%D7%91%D7%93&highlight=dsg

עריכה אחרונה על ידי eyalkar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר אחד שלקח בעבודה כזו . הגיר רועד ובועט . לא אכפת לו. אם הרכב יעצר יביאו לו חלופי.

לא אכפת לי מאמינות לטווח הארוך, אני מתכוונת להרגשת הנסיעה, אם הרעידות האלה ישפיעו או לא על חווית הנסיעה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום התיבה לא יותר בעייתית מתיבה אוטומטיות אחרות שיש בשוק

באם אתה קורא כאן ב- carsforum,

אז תיווכח שלא הכל בסדר והבעיות של הקונצרן VAG

בתיבה הרובוטית DSG לא נפתרו כלל.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?477921-%D7%A1%D7%A7%D7%A8-%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%94DSG-%D7%9C%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99-%D7%94%D7%92%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%9C%D7%91%D7%93&highlight=dsg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה האלטרנטיבות שכן מוצעות?

ברמת העיקרון ג'טה בליסינג זה אחלה :wink:

יש גם את הגולף, סיאט טולדו ועוד כמה שצריכת הדלק שלהן גבוהה יותר אז פסלתי אותן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני מעוניינת לקחת רכב ליסינג. אני נוטה לקחת את הג'טה ( 2018 ) אבל חיפוש באינטרנט העלה הרבה בעיות בגיר. מצד שני, רוב מי שכתב על זה היה בעל דגמים ישנים.

מישהו יכול לתת חוות דעת עדכנית יותר לגבי הרכב לגבי בעיות בגיר, רעידות וכו'?

תודה!

נוהג על אחת ממודל 2016 , רכב חביב בהחלט , באופן פרטי לא הייתי שוקל לרכוש אותו אבל כרכב צמוד הוא היה ברירת מחדל.

מה שפוסל אותו מבחיני הוא הגיר, פשוט גיר רע , איטי, מתבלבל , בועט , ועם צבירת הק"מ זה רק מחמיר.

אני באופן אישי לא ממליץ על הרכב למי שאוהב לנהוג, אני מניח שאם הנסיעה שלך רגועה ואת לא מחפשת רכב דינמי יכול להיות שזה יעבוד עבוריך, עדיף לטעמי ללכת על הגולף המודרנית יותר מאשר הגטה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...