Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב יד 2 מסוכנות רכב [חרטה לאחר רכישה]

Natty2k15
שימו לב! השרשור הזה בן 2124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מקווה שאני בפורום המתאים ואם לא אשמח שתעבירו את ההודעה למקום אחר.

רכשנו רכב שהיה בסניף הסוכנות בבאר שבע ואנו מהמרכז, שלחו תמונות היה נראה סבבה.

כשהגיע בת הזוכ לא היתה מרוצה ככ מהצבע הפנימי, וכמה שריטות שלא היו נראות בתמונה (זניח לטעמי) ולמרות זאת חתמה, שילמה ונסעה.

עכדעכ בבית מצטערת. יש מה לעשות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הסתירו ממכם משהו וזוגתך חתמה כשהרכב מול עינייה, מה אפשר לעשות?

בכל מקרה אני מקווה שהשריטות והצבע הלא אהוב יהיו הבעיות היחידות של רכב סוכנות שלא עבר בדיקה חוץ מבדיקה ויזואלית.

תתחדשו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באלדן, למשל, אם לא מרוצים, ניתן להחזיר את הרכב תוך חודש למגרש ולשלם דמי שימוש יומיים ( כמו השכרת רכב ). אבל אצלם העברת בעלות מתבצעת אחרי חודש.

לא רשמת באיזה סוכנות הרכב נרכש.

אם הרכב עבר בעלות, אין מה לעשות. אם עדיין לא, צריך לקרוא את החוזה, מחר בבוקר להקשר לסוכנות ולנסות להגיע למשהו איתם ( למרות שהסיכוי קלוש ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוכנות היא אלבר.

ומה אם אני לוקח את הרכב לבדיקה, והיא יוצאת משמעותית שונה מהבדיקה שהם סיפקו? נניח והם מסתירים תאונה...

לא יודע כמה זה יעזור לכם בשלב הזה, אבל תמיד צריך לקחת את הרכב לבדיקה במכון מטעמך (גם אם המגרש מציג לך כביכול בדיקה שהם ביצעו). בכל מקרה תיקח לבדיקה ואם ימצאו שם ליקויים משמעותיים, תפנו למגרש שקניתם ממנו, אם השם שלהם חשוב להם, אז יעזרו לכם בתיקונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לרכוש דווקא רכב יד 2 מליסינג והיה בסדר גמור, אני מניח שזה יכול להיות לכאן או לכאן אבל ככה זה כמעט בכל קנייה של רכב שלא חדש דנדש וגם שם לך תדע. חייבים לבדוק לפני ששוקלים לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוכנות היא אלבר.

ומה אם אני לוקח את הרכב לבדיקה, והיא יוצאת משמעותית שונה מהבדיקה שהם סיפקו? נניח והם מסתירים תאונה...

כל רכב כדאי לקחת לבדיקה, לא משנה מאיפה קונים.. זה הא' ב' של הג' ד'.

אני לא יודע אם יש מה לעשות עם זה עכשיו, עם כמה שהחבר'ה שם נחמדים ושירותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בא להתייעץ אחרי העסקה.

היית צריך להתייעץ לפני העסקה, היית מקבל טיפים משמעותיים.

איך אנחנו יכולים לעזור לך עכשיו?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית רכב, (כנראה חתמת על מסמך שהוא נבדק ונמצא לשביעות רצונך) חזרת הבייתה, עברו כמה ימים והתחרטת.

עכשיו אתה מחפש להפיל את זה על בעיה טכנית ברכב ? בחיאת ...

מה אתה לא אוהב ברכב היום, שכן אהבת לפני שבוע ? מה השתנה ?

תמיד אפשר למכור לבד, להפסיד כמה אלפים אולי, ולהחליף, לדעתי - מיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוכנות היא אלבר.

אם אתה מוכיח שרימו אותך בעסקה, אתה יכול לפעול לביטולה, אבל מה לזה ולמקרה שלך?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משער שגם חלק מהחוזה החתימו אתכם על סעיף ש''בדקת את הרכב לשביעות רצונך ו.....'' ככה שגם הבדיקה שתעשה לא ממש רלבנטית.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אישי שלי כל עוד לא נעשתה העברת בעלות בפועל ניתן למתעקש שיחליפו את הרכב לרכב אחר לשביעות רצונכם. אני עשיתי זאת לפחות ב-3 מקרים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...