Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת דו״ח (מצלמת מהירות במנהרות הכרמל) בירור

שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

היום אבא שלי קיבל ״הודעה על ביצוע עבירת תנועה״ מיום העצמאות. בפועל אני נהגתי ולכן אני רוצה להעביר את העבירה עליי.

חוץ מזה, נרשם שם שנהגתי בדרך עירונית (ממתי מנהרות הכרמל זו דרך עירונית??) במהירות 121 קמ״ש כשבפועל מותר 80 קמ״שׁ.

יש לי 10 שנים רישיון וזה הדו״ח/עבירה הראשונה שלי (לא היו אזהרות ולא כלום..). כמו כן נרשם שזה 10 נקודות (כי 41 קמ״ש מעל המותר) ושיגיע אליי הזמנה ל: למשפט ו/או כתב אישום וחקירה.

נקודה נוספת רציתי לציין שבתמונה של הרכב רשום שהמצלמה תפסה אותי על 126 קמ״ש ובפועל נרשם 121 קמ״ש, האם אמינות המצלמות כאן מוטלת בספק ??

למישהו יש ניסיון, ויכול לספר לי קצת על התהליך ומה אני צפוי לקבל ? (שווה לקחת עורך דין במידה ואני מזומן למשפט) ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהרות הכרמל הן דרך עירונית מיום שנפתחו. אולי לא שמת לב, אבל בכניסה אין תמרורי קצה דרך עירונית, על כן הכללים החלים במנהרות הם כללי דרך עירונית.

ההפחתה של 5 קמ"ש נעשית לפי איזה פסק דין ישן על מנת לצמצם חשש מאי דיוק במדידה.

כיון שמדובר בדרך עירונית אתה מעל גבול ברירת המשפט אלא תוזמן למשפט. מן הסתם תוכל להתמקח עם התובע לפני המשפט ולהמתיק מעט את הגלולה, נניח לצריבה של 40 קמ"ש וקנס של 1500 ש"ח בלי משפט.

כדאיות שכירת עורך דין היא החלטה כלכלית שלך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהרות הכרמל הן דרך עירונית מיום שנפתחו. אולי לא שמת לב, אבל בכניסה אין תמרורי קצה דרך עירונית, על כן הכללים החלים במנהרות הם כללי דרך עירונית.

ההפחתה של 5 קמ"ש נעשית לפי איזה פסק דין ישן על מנת לצמצם חשש מאי דיוק במדידה.

כיון שמדובר בדרך עירונית אתה מעל גבול ברירת המשפט אלא תוזמן למשפט. מן הסתם תוכל להתמקח עם התובע לפני המשפט ולהמתיק מעט את הגלולה, נניח לצריבה של 40 קמ"ש וקנס של 1500 ש"ח בלי משפט.

כדאיות שכירת עורך דין היא החלטה כלכלית שלך.

במידה והמהירות היתה 40 קמ״ש מעל המותר ולא 41 הייתי פשוט מקבל דו״ח על מהירות ללא בית משפט וכו׳.. ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו היית נתפס על ידי לייזר או דבורה היית זוכה גם לשלילת רשיו על המקום.

עד לפני מספר חודשים זימון למשפט היה ניתן בדרך עירונית בחריגה של 31 קמ"ש ומעלה, לפני מספר חודשים הוספה מדרגה של 31-40 קמ"ש - קנס של 1500 ש"ח ו-10 נקודות. מ-41 קמ"ש זו הזמנה לדין, פסילת רשיון ו-10 נקודות. יתכן שבמו"מ עם התובע יורידו לך את הקמ"ש האחד ויסתפקו בקנס ובנקודות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

היום אבא שלי קיבל ״הודעה על ביצוע עבירת תנועה״ מיום העצמאות. בפועל אני נהגתי ולכן אני רוצה להעביר את העבירה עליי.

חוץ מזה, נרשם שם שנהגתי בדרך עירונית (ממתי מנהרות הכרמל זו דרך עירונית??) במהירות 121 קמ״ש כשבפועל מותר 80 קמ״שׁ.

יש לי 10 שנים רישיון וזה הדו״ח/עבירה הראשונה שלי (לא היו אזהרות ולא כלום..). כמו כן נרשם שזה 10 נקודות (כי 41 קמ״ש מעל המותר) ושיגיע אליי הזמנה ל: למשפט ו/או כתב אישום וחקירה.

נקודה נוספת רציתי לציין שבתמונה של הרכב רשום שהמצלמה תפסה אותי על 126 קמ״ש ובפועל נרשם 121 קמ״ש, האם אמינות המצלמות כאן מוטלת בספק ??

למישהו יש ניסיון, ויכול לספר לי קצת על התהליך ומה אני צפוי לקבל ? (שווה לקחת עורך דין במידה ואני מזומן למשפט) ??

כרגע לא לעשות דבר.

בבית המשפט בעכו מתנהל משפט על אמינות המצלמות.

ייתכן שסוף סוף החליטה המשטרה שלא להגיש כתבי אישום אלא רק ליידע אותך על כך שעברת עבירה. במידה ובית המשפט יפסוק שהמצלמות אמינות , או אז יוגשו כתבי אישום.

ואולי סתם עסוקים וכדי לא להחמיץ את המועד אתה מקבל הודעה שיוגש נגדך כתב אישום וכך לא חל עליהם מורא התיישנות שבעבירת צילום הוא 4 חודשים.

בכל מקרה אם יוגש כתב אישום אתה בקמ"ש 1 בלבד מעל הגבול העליון בו אתה זכאי "רק" לקנס של 1500 ש"ח + 10 נקודות.

על דו"ח של מהירות שעונשו 1500 ש"ח לא ניתן לקבל אזהרה, אבל לנסות לא מזיק, הכל כאשר יגיע לידיכם.

אילו היית נתפס על ידי לייזר או דבורה היית זוכה גם לשלילת רשיון על המקום.

לא בהכרח. ראשית היית מנהל מו"מ "קשוח" עם השוטר שיפחית לך במקום "רק" ל 40 קמ"ש ואז מסתפק בקנס של 1500 ש"ח + 10 נקודות.

גם אם זה לא היה מסתייע, והיית מוזמן לקצין לשימוע, סביר שלאור עברך היה מפחית לך את הק"מ הסורר הזה.

אם לא , סביר שלאור עברך הנקי לא היה פוסל את רשיונך אלא משאיר את התענוג הזה לבית המשפט.

ואז לפני המשפט היית סוגר עם התובע על הפחתה של אותו ק"מ סורר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע לא לעשות דבר.

בבית המשפט בעכו מתנהל משפט על אמינות המצלמות.

ייתכן שסוף סוף החליטה המשטרה שלא להגיש כתבי אישום אלא רק ליידע אותך על כך שעברת עבירה. במידה ובית המשפט יפסוק שהמצלמות אמינות , או אז יוגשו כתבי אישום.

ואולי סתם עסוקים וכדי לא להחמיץ את המועד אתה מקבל הודעה שיוגש נגדך כתב אישום וכך לא חל עליהם מורא התיישנות שבעבירת צילום הוא 4 חודשים.

בכל מקרה אם יוגש כתב אישום אתה בקמ"ש 1 בלבד מעל הגבול העליון בו אתה זכאי "רק" לקנס של 1500 ש"ח + 10 נקודות.

על דו"ח של מהירות שעונשו 1500 ש"ח לא ניתן לקבל אזהרה, אבל לנסות לא מזיק, הכל כאשר יגיע לידיכם.

לא בהכרח. ראשית היית מנהל מו"מ "קשוח" עם השוטר שיפחית לך במקום "רק" ל 40 קמ"ש ואז מסתפק בקנס של 1500 ש"ח + 10 נקודות.

גם אם זה לא היה מסתייע, והיית מוזמן לקצין לשימוע, סביר שלאור עברך היה מפחית לך את הק"מ הסורר הזה.

אם לא , סביר שלאור עברך הנקי לא היה פוסל את רשיונך אלא משאיר את התענוג הזה לבית המשפט.

ואז לפני המשפט היית סוגר עם התובע על הפחתה של אותו ק"מ סורר.

נניח ויזמינו אותי לבית המשפט בסופו של דבר, מומלץ להגיע לשם עם עורך דין במקרה של הקמ״ש המדובר או זה משהו שגם אני (ללא ניסיון במשא ומתן מסוגל להוציא מהתובע ) ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משתנה מאדם לאדם וממצב רוחו של התובע. אף אחד לא יכול להתחייב מראש מה יהיה שם.

לדעתי האישית הלא מלומדת יש לך סיכוי טוב להצליח גם לבד.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד מאוד תלוי במצב רוח התובע באותו רגע.

קיבלת הודעה על ביצוע עבירה מכוון שעבירה זו היא זימון לדין, יש לאבא שלך 10 נק' מרגע ביצוע העבירה.

אם אתה מגיע בגישה הנכונה לתובע אתה יכול לגלח גם 20 קמש [ואולי יותר, לא יודע].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגיב לחלק הזה רק, לא יודע אם כל המצלמות בדיוק אותו דבר, מאמין שזאת הייתה מצלמה כתומה נכון?

גם אני יצאתי דביל ומצלמה צילמה אותי והיה כתוב 76 והורידו ל71 (בגלל ה "1" הזה במקום לקבל 250 ש"ח קיבלתי 750 + 8 נקודות :(, למדתי לקח. קיצר, כמו שאמרתי היה כתוב 76 וכאשר ראיתי את הפלאש הסתכלתי והייתי באמת על 76... אז יודע שיש הרבה אנשים שאומים שהמצלמות לא מדויקות וזה, אבל לפי הניסיון שלי הם כן

:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עוד שאלה: האם הזימון לבית המשפט מגיע מעכשיו לעכשיו ?? כלומר יכול להיות שאקבל זימון ביום ראשון בכדי להגיע ביום שלישי של אותו השבוע ??

כמו כן, אני מאמין שאקח עו״ד, יש למישהו להמליץ לי על עו״ד באזור חיפה/קריות ?? ומתי מומלץ לפנות אליו ? ברגע קבלת הזימון לבית המשפט או כבר עכשיו ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח ויזמינו אותי לבית המשפט בסופו של דבר, מומלץ להגיע לשם עם עורך דין במקרה של הקמ״ש המדובר או זה משהו שגם אני (ללא ניסיון במשא ומתן מסוגל להוציא מהתובע ) ??

אתה יכול לבד.

תראה שלא הולך ( סיכוי אפסי) אתה מבקש דחיה כדי להגיע מיוצג. אז התובע יתפשר איתך

אגיב לחלק הזה רק, לא יודע אם כל המצלמות בדיוק אותו דבר, מאמין שזאת הייתה מצלמה כתומה נכון?

גם אני יצאתי דביל ומצלמה צילמה אותי והיה כתוב 76 והורידו ל71 (בגלל ה "1" הזה במקום לקבל 250 ש"ח קיבלתי 750 + 8 נקודות :(, למדתי לקח. קיצר, כמו שאמרתי היה כתוב 76 וכאשר ראיתי את הפלאש הסתכלתי והייתי באמת על 76... אז יודע שיש הרבה אנשים שאומים שהמצלמות לא מדויקות וזה, אבל לפי הניסיון שלי הם כן

:(

על מה התסכלת?

על מד המהירות שלך הלא מדוייק או על הוייז המדוייק?

ההפחתה הינה פרי פסק דין של בית המשפט העליון והיא חלה על כל מכשירי המדידה המודדים מהירות.

יש לי עוד שאלה: האם הזימון לבית המשפט מגיע מעכשיו לעכשיו ?? כלומר יכול להיות שאקבל זימון ביום ראשון בכדי להגיע ביום שלישי של אותו השבוע ??

כמו כן, אני מאמין שאקח עו״ד, יש למישהו להמליץ לי על עו״ד באזור חיפה/קריות ?? ומתי מומלץ לפנות אליו ? ברגע קבלת הזימון לבית המשפט או כבר עכשיו ??

אין זימון מהיום להיום אלא ניתנת לך התראה של חודשים.

כפי שכבר כתבתי לך למעלה אין צורך כעת בעו"ד ובסבירות גבוהה מאוד גם לא תזדקק לו.

כשתגיע לנהר תחפש את הגשר, כרגע אין נהר בכלל.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה לפני שנתיים כמעט תכלס, בדוק כן המהירות שלי, לא זוכר אם נסעצי עם וויז.

אבל הההדל של המד מהירות של הרכב הזה לוויז לא היה הרבה.אולי 2/3 ק"מ הבדל.

אבל עכשיו שאתה כותב ככה, יש מצב שהייתי יכטל חצאת מזה בחא נקודות... :-(

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה - כנראה שיש נהר. הרי את הנקודות הוא כבר קיבל.

פשוט לוקח להם כמה חודשים לשלוח את הזימון לדין בגלל העומס על בתי המשפט.

מניסיוני האישי והחד פעמי המצלמות עלולות לטעות בעשרות קמשים במקרים מסויימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה - כנראה שיש נהר. הרי את הנקודות הוא כבר קיבל.

פשוט לוקח להם כמה חודשים לשלוח את הזימון לדין בגלל העומס על בתי המשפט.

מניסיוני האישי והחד פעמי המצלמות עלולות לטעות בעשרות קמשים במקרים מסויימים.

לא קיבל שום נקודות, רק יידעו אותו כי במקרה שיימצא אשם יוענקו לו גם 10 נקודות מענק משרד התחבורה, וזאת בנוסף לעונש שיקבל מאת השופט ( ככל שיקבל )

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...