Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איתוראן סייב "לא משדר"

Niki_85
שימו לב! השרשור הזה בן 2164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בבדיקה אקראית נאמר לי שהאיתוראן סייב שמותקן ברכב שלי "לא משדר" וצריך להחליף אותו. אף אחד לא יכול לדעת כמה זמן זה המצב. בפועל חברת איתוראן ממשיכה לחייב אותי מדי חודש בדמי המנוי (כ 28 ש"ח) כאשר בפועל אין להם אפשרות לדעת שהמערכת אינה עובדת.

מישהו נתקל במקרה דומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה קורה מדי פעם. ניגשים לתחנת שירות והם מחליפים לך.

לפני זה , הנע את האוטו ותתקשר עכשיו לאיתורן ותשאל אותם אם הם "רואים" את האוטו . אולי סתם אמרו לך.

וכן , זה לא מונע את החיוב החודשי.

ביננו זה לא באמת חשוב אם זה משדר. זה ההרגשה שזה עובד. תחושת בטחון כזו...

הרכב עדיין באחריות ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רגע. אתה מחוץ לאחריות.

צלצל לסוכן הביטוח שלך . כמה יעלה לך להנמיך את דרישות המיגון לרכב שלך ? יותר מ ₪600 בשנה ?

למשל : נניח שחברת הביטוח מוכנה לוותר על איתוראן . למשל : תשים כספת בלבד ואז הביטוח מתייקר ב ₪200 לשנה. ואז צריך לחשוב אם להמשיך בכלל עם איתוראן.

בכלל , סקר שוק בין חברות ביטוח אף פעם לא מזיק . אולי יש חברה שלא דורשת איתור פסיבי.

יש פה שיווי משקל שכזה.

מה איתוראן אמרו לך לגבי מיקום הרכב כרגע ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי פתאום כאשר נגמר האחראיות ושלחו אותי מ הביטוח לעשות "בדיקת תקינות" של האיתוראן, פתאום "לא עובד אצלך, צריך להחליף, יעלה לך 1500 ש"ח או אם אתה מחדש את האחראיות (עוד 17 ש"ח לחודש + 28 ש"ח לחודש על האיתוראן עצמו) נעשה לך חינם, 28+17= 45 ש"ח, 45 כפול 12= 540 ש"ח.

תנחש כמה היה עולה לי תוספת לביטוח מקיף בלי האיתוראן??? בין 500 ל560 שנתי....

הבנת או שאסביר לך??

הביטוח יודע בדיוק כמה עולה לך איתוראן פוינטר או מה שלא יהיה, אם אין לך כלום על הרכב, אתה משלם את אותו סכום בסופו של דבר, או לביטוח או לאחת החברות האלה פשוט.

זה כבר החלטה שלך מה לעשות, אותי פשוט ממש הפריע לי ש "בדיוק כאשר נגמר האחריות פתאום לא עובד, אז אמרתי להם לבטל הכל ופשוט שילמתי את אותו סכום לביטוח. :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאני מכיר את השיטה אז אני מכניס את הרכב יזום לתחנת שירות ומבקש טופס אישור מיגון ממש לפני תום האחריות. בערך כחודשיים לפני.

תזכור שהרכב עממי יש סיכוי שכל שנה שעוברת הדרישה לאיתורן גם תעבור.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...