Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי עד 80k

Crazy motorcycle
שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכן הגיע הזמן להחליף את הפיקנטו ואנחנו מחפשים רכב משפחתי במקומה.

כרגע אנחנו זוג אבל מתכננים להתרחב בשנה שנתיים הקרובות.

סיבת ההחלפה העיקרית היא גודל הקיה, אני פשוט מפחד שהאישה נוסעת על הרכב הזה בגלל הגודל שלו.

יצא לי לנהוג על רוב המשפחתיות בשנתונים שנכנסים לנו בתקציב.

התלבטות העיקרית היא בין מאזדה 3 2.0 2014 או 2015.

ליונדאי i35 מפוארת מאותו שנתון.

זה רכב שני בבית את רוב הקילומטרים אנחנו עושים עם הרכב מהעבודה שלי ולכן הרכב לא צפוי לנסוע יותר מ10k בשנה.

האם יש אלטרנטיבות עדיפות?

אני לא מעוניין בקונצרן פולקסוואגן סקודה בגלל בעיות עם הגירים.

חשוב לי.

1. אמינות

2. הנאה מנהיגה

3. בטיחות

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות, גם המאזדה וגם הI35 (מאובזרת ולא מפוארת, זה יונדאי) לא ידועות כמכוניות בעייתיות. למאזדה יש מערכת סטארט אנד סטופ שדורשת מצבר יקר יותר.

הנאה מנהיגה, רק מאזדה, היונדאי מגיעה עם אחד ההגאים הגרועים ביותר שנתקלתי בו , חסר תקשורת כלשהיא.

המאזדה ביחד עם הפוקוס מציעות את ההתנהגות הכי טובה בקטגוריה ,ופוקוס הייתי ממליץ רק מ2016 והלאה שנפטרו מהגיר הרובוטי הארור.

בטיחות- היונדאי לא נבחנה במבחני ריסוק אירופאים אבל כן באמריקאים וקיבלה שם ציון מלא.

המאזדה מציעה מערכות בטיחות אקטיביות שלא קיימות ביונדאי וציון של ריסוק של 5 כוכבים.

לסיכום, המאזדה עונה לשלושת הדרישות שלך וגם איכותית יותר מבפנים מאשר היונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה 2014 נכנסת בתקציב, 7 כריות אויר , מרווחת ואמינה מאוד. אני נהנה ממנה למרות שחולקים עליי רבים בפורום, לא נהגתי במאזדה אבל הקורולה מספקת אותי

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...