Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ אופנוע ב.מ.וו R11 ,1934

frik
שימו לב! השרשור הזה בן 1916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שמה שמיכה מנסה להבין, זה האם בוצעה שטיפה יסודית ובדיקה טובה לאחר ניקוי החול.

אם אני מבין את כוונתו, הרי שחלקי אלומיניום אסור או לא מומלץ לנקות בהתזת חול, אלא בהתזת מדיה עדינה יותר, כגון זכוכית, אבקת סודה לאפייה ואפילו קליפות אגוז. הסיליקה בחול עלולה להינעץ בתוך האלומיניום ואח"כ להשתחרר בהדרגה אל שמן המנוע כאשר מפעילים אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע באיזה מדיה השתמשו. מומלץ באמת במנועים להשתמש בזכוכית או תחמוצת אלומיניום.כמובן שבוצע ניקוי יסודי מאוד לחלקים הפנימיים במנוע כולל מספר שטיפות עם חומרים ממיסי שומן,כולל ניקוי לגל הארכובה וצינורות הובלת השמן בבלוק.לקח זמן רב עד הסרת כל הליכלוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפוץ המגנטו דינמו הסתיים.

בגלל מצב המגנטו המקורי שהיה אכול קורוזיה עם נזקים לחלקים פנימיים,נקנה מגנטו זהה משומש .

זה עבר שיפוץ כולל החלפת מיסבים,פחמים החלפת קונדסר לאלקטרוני ,יצור מחדש של סליל השדה של הדינמו,הרכבת ווסת זרם אלקטרוני.

20181011_190858.jpg

20181011_194100.jpg

20181012_172445.jpg

20181112_201504.jpg

20181216_222115.jpg

20181216_222139.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאד.

כבוד והערכה.

תגיד - וסת הזרם לא דורש קירור מינימלי?

אם כן - האם יקבל אותו כשהוא עטוף בתוך הקופסה שלו?

עוד שאלה - האם תבצע את עבודת הצבע בעצמך או תוציא החוצה?

ומה לגבי הגלגלים/חישורים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאד.

כבוד והערכה.

תגיד - וסת הזרם לא דורש קירור מינימלי?

אם כן - האם יקבל אותו כשהוא עטוף בתוך הקופסה שלו?

עוד שאלה - האם תבצע את עבודת הצבע בעצמך או תוציא החוצה?

ומה לגבי הגלגלים/חישורים?

לגבי הווסת האלקטרוני - לא ידוע לי שהוא דורש קירור ,הוא מורכב באותו מקום של הווסת המקורי[החום שם הוא לא מאד גבוה].

בשלב זה מתבצעת הרכבה בלבד ללא צביעה סופית ,הדגש הוא על שיפוץ מכאני והשלמת כל החלקים.

הגלגלים נשלחו לסדנא בגרמניה לשיפוץ ע"י הבעלים הקודם.

IMG-20180223-WA0016.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...