Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי A3 ואני מאושר עד הגג

Fraysa
שימו לב! השרשור הזה בן 2164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אמנם רק בן 21, ונהגתי על מספר מצומצם של מכוניות בחיי, אבל אני חייב לציין שאני כל פעם מופתע מחווית הנהיגה במכוניות גרמניות.

תמיד מרגיזה אותי העובדה שאנשים (בעיקר בגילי) מעדיפים אוטו יפני - אבל אני בעיקר מתייחס לערסים שמתלהבים מכל מיני הונדה אקורדים למיניהם. זה פשוט מצחיק אותי כל פעם מחדש ובו בזמן מעציב אותי שהם לא יודעים אפילו מה הם מפספסים.

בשנה האחרונה קניתי את רכבי הראשון - שברולט ספארק 2013 LTZ, לאחר מכן החלפתי למיצובישי ספייס סטאר 2016 ואתמול קיבלתי אאודי A3 1.4TFSI 2013.

זה פשוט מדהים אותי כל פעם מחדש - זה מתחיל בחשיבה על הפרטים הכי קטנים ונגמר בדרך שבה האוטו מגיב לבקשות שלך בצורה מושלמת מגיב לך ואתם נהיים אחד. זה נשמע נורא קלישאתי, אבל אני באמת פשוט מאושר כל כך. האוטו מדהים ביופיו, פנים וחוץ - ולמרות שמדובר רק בגרסה ה"entry" של ה-A3 (ואאודי בכלל) אין לי מילים לתאר כמה אני מרוצה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

וואו איזה קפיצת מדרגה מספייסטאר לa3, זה צריך להרגיש ממש מטורף - הa3 עודנה החביבה עלי בקטגוריה ויצא לי כבר לנהוג על 3 שכורות כאלה בחו״ל.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגיז שהצעירים נוהגים ביפנית?

כשיפול עליך החלפת גיר בחמש ספרות ואבאלה לא משלם... מה לעשות? מתפשרים על העולב היפני.

ממליץ על מדבקת ׳לי זה לא יקרה׳ וקמע של הבבאבא סאלי על המראה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של ספייס סטאר נתת לי תקווה [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כול אחד יכול להרשות לעצמו AUDI

גם מבחינת הכסף

וגם מבחינת הטיפולים

והאחזקה של האוטו.

במידה ובארץ המכוניות הגרמניות לא היו עולות מבחינת

תחזוקה אז היינו רואים הרבה יותר רכבים גרמנים.

as i walk through the valley of the shadow of death

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד בו צדקת לגמרי, זה שזה נשמע קלישאתי. כל השאר שטויות.

לעבור משברולט ספארק לאודי A3 זה כמו לעבור לטלויזיה צבעונית משחור לבן. כל אלה שאין להם את היכולת לעשות קפיצת מדרגה כזו, יודעים מה הם מפספסים, ועדיין...

תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

לא לכולם יש את האפשרות הזאת ובטח שמעדיפים לבזבז על משהו אחר כמו דירה, טיסה ארוכה וכדומה

למה החלפת משברולט ספארק 2013 LTZ למיצובישי ספייס סטאר בכלל? :roll:

Peugeot 208 turbo 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מחירי חלפים בארץ יקרים, תוסיף את העובדה שחלק גדול מהמוסכים בארץ לא מספיק אמינים וישרים, יש לאמינות הרכב חלק מכריע בבחירת הרכב. רכבים יפנים ככלל הם האמינים ביותר ,למרות הביצועים, נוחות וכדומה. יתרון נוסף שוק יד שניה יחסית כמובן למצב היום של שוק הרכב הוא הטוב ביותר. הרבה נהגים כולל לא צעירים רוצים רכב אאודי, אבל חלפים ואמינות הרכב מרתיעים אותם.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לבריאות, תתחדש ותהנה כמה שאתה יכול.

בלי לקלקל את ההתרגשות מהרכב החדש, תמיד צריך לזכור שלכל תענוג יש מחיר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע ותהנה זה קודם כל !

אם תהיינה בעיות - אלוהים גדול - אל תתעסק בזה עכשיו ולא בכל ההפחדות של החבר'ה פה, (כי הרכב כבר אצלך - אז מה שנותר לך הוא להנות ממנו).

מזכיר לי בזמנו מעבר לגולף חדשה (אחרי איביזות, 127, ודהייטסואים למיניהם) - עולם אחר.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...