Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצברי fvp?

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 2149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום שלחתי את אבא שלי עם מצבר גמור אל מקס מצברים בכפר סבא

קודם כל אציין לחיוב את ההמתנה בסוף היום להגעתו, ומחיר ואחריות מעולים.

הבעיה - חוסר התחשבות בבקשה שלי, בטלפון ביקשתי שיתקין מצבר סטרטאפ והוא אישר לי שאין בעיה. אממה, עכשיו חזרתי הביתה ואני רואה שהתקינו לו מצבר "הבית" כנראה יבואן שעובדים איתו מקרוב, fvp . מי מכיר ויכול לתת חוות דעת? באינטרנט לא מצאתי יותר מדי מלבד זה שזה מותג די חדש בארצנו.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש.

האוטו מניע, יש אחריות לשנתיים. עוד שנתיים נשבור את הראש מה יכול להיות.

עריכה: הייתי באותה התלבטות כמוך ואחרי שהתקנתי גם חיפשתי באינטרנט והגעתי לאותן מסקנות כמוך, חברה חדשה בארץ ואין הרבה מידע. הם טוענים שזה אחד היצרנים הגדולים בארה"ב. לא מצאתי אישוש לטענה הזאת.

אבל כמו שאמרתי, האוטו מניע. מה כבר יכול להיות? עוד שנתיים נשבור את הראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מה קורה אם אתה נוסע רחוק ובידוק שם יש תקלה במצבר הזה,

אז מי יתן לו שירות והאם יש למותג זה מערך שירות ארצי.

בזמנו, כשהייתי חשמלאי רכב ומכרתי למישהוא מצבר (ישראלי מיצרן ידוע) והוא נתקע איתו בטבריה,

לאחר שיצר איתי קשר טילפנתי למפיץ הראשי שאמר לי לאיזה מוסך בטבריה להפנותו והמפיץ יצר

קשר מיידי עם המוסך בטבריה ואישר לו להחליף למצבר חדש, אם ימצא שהמצבר פגום וכך היה.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה וחצי בדקתי על מה מדובר וקניתי אחד שהיה זול משמעותית ממצברים דומים אחרים (80AH AGM).

עד כמה שאני זוכר היצרן הוא OEM קוריאני שמייצר גם מצברים לחלק מיצרניות הרכב.

אחרי שנה מכרתי את הרכב. זה אמנם לא מעיד על יותר מדי אבל בשנה הזו המצבר לא עשה שום בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיסטוריה של כל חברה קיימת באינטרנט.

https://www.fvpparts.com/about/history/

חברה אמריקאית, קיימים משנות ה50 כמפיץ של כל מיני רכיבים לשוק ה- oem. מ2005 מוכרים מצברים וחלפים אחרים עם הברנד שלהם, נציגות ברחבי ארה"ב, בישראל ובסין.

אגב, באמריקה הם נותנים אחריות מלאה, חדש תמורת ישן, ל3 שנים על מצברי AGM.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק קצת:

יש להם גם תוסף למנוע + דלק שניסו למכור לי וניסו לשכנע אותי שזה התוסף הכי טוב בעולם. לא מצאתי עליו ביקורות בארץ ולמען האמת גם לא בעולם.

לי אישית, נשמע קצת טו גוד טו בי טרו תוסף שרלוונטי גם לדלק וגם לשמן מנוע.

אם יש למישהו מידע על זה לחיוב ולשלילה אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אתמול החלפתי. במחיר סביר של 500 שקל בבית הלקוח.

טכנאי של מקס הגיע אלי, ובמו עיני ראיתי ברכב שלו שלל מצברים תחת המותגים FVP , סטארטאפ, בוש, ווארטה, שהם כולם זהים לחלוטין.

המצבר הקיים הרכב היה סטארטאפ והחזיק ארבע וחצי שנים. ההבדל במחיר הוא 30 שקל ואחריות שנתיים במקום שנה. המצבר אותו מצבר.

צריך לקחת בחשבון שהאחריות לא כוללת התקנה בבית הלקוח בסך 180 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...