Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח חוות דעת מבעלי Audi מה עלות הטיפולים השנתית?

guybenza
שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא זול בכלל אבל זה הבעיה במורשה.

גם במוסכים לא מורשים הטיפול שלו יוצא יקר. אל תתפתה לחשוב שבלא מורשה המחיר הוא 50% ממורשה, בטח ובטח כשהחלקים שצריך הם לא פילטר או שמן מנוע.

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להסבר לגביי ירידת הערך למה היא כזאת גדולה? וכמה?

ומה שנאמר לגביי ההתיישנות של ה Q3 גם מדבר על שנתון 2017 שאני מעוניין?

ומה לגביי Q2 ?

ירידת הערך היא ההוצאה המשמעותית בראש ובראשונה בגלל מחיר הרכישה, אפילו אם נניח שמבחינה אחוזית תהיה ירידה דומה בין שני רכבים, נאמר 50 אחוז בארבע שנים.

ברכב של 300 אשח לעומת 200 אשח זה הבדל של 50 אלף שח, ואז קצת פחות מעניין אם הטיפולים בארבע שנים עלו 5 אשח, או 9 אשח.

מציע שתקח נסיעת מבחן ב Q3, נכון שהדגם ישן מבחינת שנת ההשקה שלו, ולכן נעדר מערכות בטיחות, אבל בכל זאת, רכב איכותי ונעים וניתן לקבל אותו בהנחה משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הבטחון הגדול שירדית הערך של Q3 שנת 2017 תהיה גבוהה מזאת של טוסון חדש? מבדיקה במחירונים ירידת הערך ב-3 דומה, עם יתרון קל לאודי דווקא, ומאחר שבטוסון מדובר ברכב מאד נפוץ סביר להניח שמחיר המחירון לא יהיה מחיר המכירה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים,

אבל העניין הוא שמראש ההשוואה היא בין שני רכבים עם הפרשים משמעותיים במחיר, לא בדיוק תפוחים לתפוחים.

לכן, כשפותח השרשור שואל לגבי הפרש עלות הטיפולים, הוא מקבל תשובה שזה בטל בשישים לעומת הפרש במחיר הרכישה, ממנו נגזרת ירידת הערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש במחיר הרכישה הוא זניח כי להבנתי הוא מתלבט בין טוסון מאובזר חדש ל-Q3 משומש בן שנה שמחירם די דומה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן מחירם דיי דומה ועומד על 170 אלף שח

אז אם ירידת הערך תהיה זהה?

ומבחינת טיפולים רק אני אצטרך להוציא כמעט כפול על האודי?

אבל אם יהיה תקלה גדולה יותר שם אני מסתבך עם האודי?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עלות הטיפולים גורמת לך להתלבט לגבי באאודי - אתה כנראה לא רוצה אותה מספיק.

(אני בתקציב הנתון הייתי רוכש 3008 דיזל פרמיום - אבל אני זה לא אתה)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הירידת ערך גבוהה בq כי החלקים עולים יותר והבלאי של החלקים גבוה יותר מבטוסון. סך הכל הq3 אמור להיות הרבה יותר איכותי מטוסון, אבל חלק מאנשים לא מרגישים ולא רואים את ההבדלים, ולכן כדאי לעשות נסיעת מבחן על שני הרכבים ואני מניח שזה יתן לך את התשובה לשאלה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
אשמח להסבר לגביי ירידת הערך למה היא כזאת גדולה? וכמה?

ומה שנאמר לגביי ההתיישנות של ה Q3 גם מדבר על שנתון 2017 שאני מעוניין?

ומה לגביי Q2 ?

גם אני כרגע בהתלבטות אם לרכוש Q3 שנת 2016 או 2017 (על מנת לא לספוג את ירידת המחירים הגדולה בשנים הראשונות) על מנת להחליף Subaru Forester X שנת 2012. אנחנו נוסעים בערך 15K ק"מ בשנה ולא צריך 4x4, הטיפולים וביטוח של הforester יחסית זולים וחושש מהוצאה משמעותית יותר גדולה מעבר לקניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלויות שוטפות לא חריגות, אני מטפל אצל רון, לא בצמפיון. גם בתקופת האחריות.

טיפולים קטנים 500-600, גדולים 1100-1400. כמו כל רכב בקבוצת וואג.

מה שכן, קח בחשבון טיפולים תקופתיים יקרים יותר - בגיר הרטוב - 2000 שח כל 4 שנים/ 60 אלף קמ.

ובגיר היבש - 3500 שח כל 3 שנים/ 45 אלף קמ.

ברטוב זה לפי הספר, ביבש זו הערכה, יכול לפגוש אותך מוקדם יותר או מאוחר יותר, אבל יגיע.

כמו שנאמר קודם, ירידת הערך היא ההוצאה האמיתית.

זה לא מסכן לך את האחריות כשאתה עושה טיפולים אצל רון? הרי אם תהיה תקלה הם יתנערו ממך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא דגם חדש של q3 בחו"ל,מאמין שיגיע לארץ בתחילת השנה אז הירידת ערך של הדגם הישן תהיה עוד יותר גדולה.

לפני שבוע אודי עשו מבצע q3 ב 200 אלף מהניילון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...