Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על 2 מוצרים-כמחליף לסונקס bsd

שימו לב! השרשור הזה בן 2130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

רציתי לבקש חוות דעת על 2 מוצרים האוטו סטור פירסמו.

ראיתי את הסרטון וזה עורר בי סקרנות.

2 המוצרים הם של scholl

האחד neo

והשני sw30

מה בעצם הם עושים?

את מי הם מחליפים?

והאם בכלל אתם ממליצים עליהם.

בגדול אני שוטף אחת לשבוע.

פרוווש עם מיסטר פינק.

כפפה 2 דליים.

ולסיום סונקס bsd.

בדרך כלל יש לי גם מנזרנה pl מיושם באופן קבוע אחת לחודשיים.

כרגע הרכב שברשותי חדש,ועוד לא מצאתי זמן ליישם,אבל השאיפה בקרוב.

תודה לעוזרים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

AmpTw/Mid: genesis st60 AmpWoofer:celesrta fa 2150x AmpSub: jbl GTO 601.1

Tw: hybrid audio legatia l1v2 Mid: hybrid audio legatia L3 Woofer: focal k2p Sub: jbl GTO 2104bp

HU:Alpine CDA 9887 SQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה ,אם אתה מרוצה מהשילוב הזה אז למה לחפש תחליף?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הbsd לא מחליפים, הוא כאן כדי להישאר :]

אחרי הפתיח הנ"ל אפשר להתייחס

neo אוטם צבע פולימרי, אם יש משהו שהיה מעניין אותי זה לבחון אחד על אחד את הנאו מול reload שלcarpro

הנאו יותר זול האומנם מקארפרו , הוא יכול לשמש אותך בתור אוטם צבע, היתרון שלו זה שהישום קל יותר כיוון שהוא נוזלי זה טוב אם אין לך זמן וכח למרוח אוטם צבע בצורה המסורתית.

לגבי הs30 לא הייתי מכניס אותם לאותו מבחן זה ווקס נוזלי זה דיטיילר (מעולה שבמעולים) השול מצריך גם הכנה לפני ואת האמת אין לי מושג איך הוא יגיב בישום רטוב אחרי כל שטיפה, וכמובן עניין המחיר השול פי 2, אם בא לך לנסות תוכל להשתמש בו מעל אוטם צבע כדי לקבל את האפקט שמניב ווקס במריחה

לי היה ניסיון עם הs40 של שול עם האחוז קרנובה היותר גבוה שזה הגירסא היותר טובה מהs30/20/10

כיום scholl concept הורידו את הs40 מהמדף כי יקר להם לייצר אותו, מניסיוני החזיק חודש על הפח, מבריק מצויין אם כי bsd נתן תוצאה אף יותר טובה וכמובן המחיר זול פי כמה.

עריכה אחרונה על ידי Tnc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה ,אם אתה מרוצה מהשילוב הזה אז למה לחפש תחליף?

ניראה שקל יותר ליישם.

אני לא מכיר משהו אחר,זה הסאטפ הראשון שלי ושנתיים כמעט אני רץ איתו.

Tw: hybrid audio legatia l1v2 Mid: hybrid audio legatia L3 Woofer: focal k2p Sub: jbl GTO 2104bp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר המצחיק שלו, אפשר להשיג אותו ב 35 שח ליחידה אפילו, ה בריליאנט שיין די משתלם. ראיתי איזו חנות שפירסמה 2 כאלה ב 70.

תיקון - אולי התבלבלתי עם מבצע אחר או שמה שדיברתי עליו נגמר, אבל יש אותו ב 40 שח פה.

http://www.apexparts.co.il/shop_product/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D-1/sonax-287-400

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למעשה הneo הוא בעצם המחליף שלי למנזרנה?

כי פשוט ניראה שיותר קל ליישם בסרטון.

מעניין איך העמידות שלו מול המנזרנה.

לגבי הדייטלר,אני מאוד מרוצה מהסנוקס אפילו שהוא קצת סמיך.

ולאחרונה גם שיפרו את השפריצרים שלהם.

אולי אעשה ניסיון להשוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למעשה הneo הוא בעצם המחליף שלי למנזרנה?

כי פשוט ניראה שיותר קל ליישם בסרטון.

מעניין איך העמידות שלו מול המנזרנה.

לגבי הדייטלר,אני מאוד מרוצה מהסנוקס אפילו שהוא קצת סמיך.

ולאחרונה גם שיפרו את השפריצרים שלהם.

אולי אעשה ניסיון להשוות.

אם אתה רוצה למדוד עמידות של חומרים שונים, תעשה דבר פשוט, תמרח או תתיז את החומרים אחד לייד השני, תשיג לך ממיס שומנים APC כל שהוא ותדלל אותו ביחס של 10:1 עם מים (אל תדאג, לא פוגע בלכה) תתיז על החומרים, נגב עם מגבת וחכה 2 דקות. אחרי שתשטוף עם מים ותייבש תוכל להתיז שוב ולבדוק הידרופובייה, החומר שידחה מים חזק יותר , ניצח! אם תקבל תיקו, תעבור ליחס נמוך יותר של מיים , נניח 5:1 עד שאחד החומרים יתעלף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליו ראיתי שעוד מישהו המליץ כאן, הוא דווקא זול 50 שח ל750 מ"ל, ועובד על רטוב,

כמה זמן הוא מחזיק? מה יכולות ההגנה ? ודחיית מים?

מבדיקות שעשינו בקייץ האחרון מצאנו שבשימוש חד פעמי על רכב מסחרי שנוסע יום יום ה PW החזיק כ 3 חודשים על הצבע והפלסטיקה וחודשיים על השמשה הקדמית. בשימוש קבוע (כל שטיפה שניה/שלישית) ה PW בונה שכבת הגנה של עד 5 מיקרון עם אפקט כמו של ננו קואטינג. למעשה KOCH פיתחו את ה PW לתחזוקה של הציפוי הפולימרי שלהם ה 1K NANO שמוגדר כציפוי עם עמידות של 12 חודש ובעזרת שימוש קבוע ב PW ניתן להגיע לעמידות של 36 חודשים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליו ראיתי שעוד מישהו המליץ כאן, הוא דווקא זול 50 שח ל750 מ"ל, ועובד על רטוב,

כמה זמן הוא מחזיק? מה יכולות ההגנה ? ודחיית מים?

מבדיקות שעשינו בקייץ האחרון מצאנו שבשימוש חד פעמי על רכב מסחרי שנוסע יום יום ה PW החזיק כ 3 חודשים על הצבע והפלסטיקה וחודשיים על השמשה הקדמית. בשימוש קבוע (כל שטיפה שניה/שלישית) ה PW בונה שכבת הגנה של עד 5 מיקרון עם אפקט כמו של ננו קואטינג. למעשה KOCH פיתחו את ה PW לתחזוקה של הציפוי הפולימרי שלהם ה 1K NANO שמוגדר כציפוי עם עמידות של 12 חודש ובעזרת שימוש קבוע ב PW ניתן להגיע לעמידות של 36 חודשים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל מראש אבל מישהו חי בסרט שהוא חושב שניתן לבנות 5 מקרון עם ציפוי ננו כלשהו או pw.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל מראש אבל מישהו חי בסרט שהוא חושב שניתן לבנות 5 מקרון עם ציפוי ננו כלשהו או pw.

שיעור קצר ורענון במידות - 1 מיקרון הכוונה ל1 ננומטר = מיליונית המטר, בעיין אתה לא רואה! שערה מראשך שווה 100 ננומטר! ציפוי קראמי איכותי מגיע ל 2/3 מיקרון לאחר יבוש (6/10) בזמן המריחה, ווקס משחתי מגיע ל 5 מיקרון, לכה מקורית מיצרן הרכב בין 45 ל 60 מיקרון תלוי ביצרן, רוצה עוד דוגמאות? הכל רשום בנתוני היצרן, אני לא כל כך חכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקות שעשינו בקייץ האחרון מצאנו שבשימוש חד פעמי על רכב מסחרי שנוסע יום יום ה PW החזיק כ 3 חודשים על הצבע והפלסטיקה וחודשיים על השמשה הקדמית. בשימוש קבוע (כל שטיפה שניה/שלישית) ה PW בונה שכבת הגנה של עד 5 מיקרון עם אפקט כמו של ננו קואטינג. למעשה KOCH פיתחו את ה PW לתחזוקה של הציפוי הפולימרי שלהם ה 1K NANO

איך PW יגיב על ציפויים/אוטמי צבע אחרים? בדקת את נושא הנ"ל?

אגב, ניסיתי ליצור קשר בפייסבוק לרכישת מוצרי KOCH + השארת פלאפון

ללא מענה.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיעור קצר ורענון במידות - 1 מיקרון הכוונה ל1 ננומטר = מיליונית המטר, בעיין אתה לא רואה! שערה מראשך שווה 100 ננומטר! ציפוי קראמי איכותי מגיע ל 2/3 מיקרון לאחר יבוש (6/10) בזמן המריחה, ווקס משחתי מגיע ל 5 מיקרון, לכה מקורית מיצרן הרכב בין 45 ל 60 מיקרון תלוי ביצרן, רוצה עוד דוגמאות? הכל רשום בנתוני היצרן, אני לא כל כך חכם.

לכה של רכב זה סביב 20-30 מיקרון. אתה מהי כמות של לכה מרוססים כדי להגיע לזה? ליטרים ולא 20 מ"ל שרתה מקבל בבקבוקון. במקרה כזה אתה מקבל ביום טוב אולי 0.05 מיקרון. תפסיקו להטעות אנשים ללא ה ו כ ח ו ת.

עריכה אחרונה על ידי 98civic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...