Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיפון קטן עד תקציב סביב ה 115K

Jeka.E
שימו לב! השרשור הזה בן 2161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אחותי הקטנה קיבלה רשיון בשעה טובה, מחפשים לה רכב.

כרגע הכיוון הוא סיאט ארונה שנכנס בול בתקציב מאוזר היטב אבל היבואן פשוט גרוע ואני מנסה להתרחק ממנו.

אשמח להמלצות ואלטרנטיבות.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הארונה באמת אפשרות טובה, הוא נראה לא רע, מאובזר ובטוח. רמת אבזור סטייל עם צביעה דו גוונית מוצעת עכשיו ב-105K. היבואן באמת מקלקל קצת את החגיגה אבל הרכב עצמו מוצלח ולמעט בקרת סטייה מנתיב הוא נטול פאולים.

רוב הג'יפונים באיזור ה-100K הם רכבי תקציב כמו דאסטר או MG ZS.

אופל קרסולנד מאוד נחמד וגם מגיע ברמת אבזור נאה אבל הוא נראה יותר מיקרוואן מאשר ג'יפון. המוקה נראה נחמד אבל הוא יקר יותר וחסר מערכות בטיחות.

רנו קפצ'ור מרגיש מעט זול בעיני ומגיע בלי מערכות בטיחות אקטיביות.

ניסאן ג'וק נמכר במחירים דומים אבל הוא מיושן מאוד וכמו הקפצ'ור גם הוא מגיע בלי מערכות בטיחות.

פיג'ו 2008 קצת סטיישני ואני מאמין שפחות יקרוץ לנהגת צעירה אבל הוא זריז, חסכוני וקיבל לאחרונה בלימה אוטונומית. הדגם המאובזר במבצע כרגע גם ב-115K.

קיה סטוניק שאמור להגיע בקרוב יכול להיות מעניין, לא ברור עם איזה יחידת הנעה הוא יגיע, כרגע באתר משרד התחבורה מופיעה תקינה למנוע 1 ליטר טורבו עם 120 כ"ס ותיבת הילוכים ידנית בלבד.

אם אתם שוקלים לחרוג מהתקציב אז מאזדה CX3 ב-0 ק"מ עולה קצת יותר מ-120K. הוא נראה מעולה לדעתי ויש אבזור בטיחות מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי הסיבה ההזויה היא היעדר התרעה קולית על אי שמירת מרחק. במקרה הצורך הרכב יבלום בעצמו אבל בגלל שהוא לא מצפצף לפני התקנה ההזויה הזאת מחייבת התקנה של מערכת התרעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי הסיבה ההזויה היא היעדר התרעה קולית על אי שמירת מרחק. במקרה הצורך הרכב יבלום בעצמו אבל בגלל שהוא לא מצפצף לפני התקנה ההזויה הזאת מחייבת התקנה של מערכת התרעה.

:shock: אתה רציני ? אני לא יודע אם לצחוק או לבכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה זה קפץ לי לראש אולי כי ראיתי כמה כאלה לאחרונה. תראה את הקיה סול, נראה שונה יושבים גבוה, מאוד מאובזר בעיקר בטיחותית, וכולל גם בקרת שיוט אמין מאוד ויהיה מיוחד בכל מקום שתגיע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה קיה סול מאובזרת בטיחותית? אין לה מערכות בטיחות מתקדמות והיא מסתפקת במובילאיי.

מעבר לזה מדובר במיקרוואן ואני מתקשה להאמין שהיא תקרוץ לאישה צעירה שרק הוציאה רישיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן c3 aircross מגיעה לארץ בתחילת יוני.

רכב שניראה מעולה וכנראה גם זריז ובטיחותי.. מחיר לא ידוע עדיין, אבל בטח לא רחוק מהתקציב.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכולה להמליץ על cx3, יש לי (בדגם פיור וייט) ונהנית מכל רגע. רכב אמין, יחסית חסכוני בדלק למנוע 2000, זריז, דינאמי ומאוד מהנה לנהיגה. מבחינה פנימית וחיצונית יש לו עיצוב מהמם בעיניי. לדעתי הג'יפון הכי יפה שיש. מוביליי יש ,אבל לא כזה מציק כאשר נוהגים נכון. לי כמעט ולא מצפצף. ניתן לרכוש בדגם הפשוט ב-0 ק"מ בסביבות 123 אלף. לדעתי באמת שווה כל שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...