Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב יוקרה חדש עד 300K

gk01
שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Cla ירדה מהפרק.

כרגע c350 e במקום הראשון. מה דעתכם?

יופי של בחירה, לדעתי הרכב עבר מתיחת פנים יש גירסא היברידת מתוחת פנים - היא כבר הגיעה לארץ?

בטווח המחירים הזה קנייה מצויינת (הטובה ביותר מלבד 330e אבל אני משוחד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע c350 e במקום הראשון. מה דעתכם?

קשה לייעץ לך כי כתבת בפירוש שהרכב מיועד למישהי שמה שבעיקר מעניין אותה זה עיצוב. זה דבר כלכך אינדיבידואלי שמאוד קשה לייעץ, ובמיוחד כשאתה שואל על רכב אחד ספציפי. אם הייתי שואל את אשתי למשל האם היתה רוצה להחזיק מרצדס C קלאס, היתה צוחקת עלי כי מבחינתה זה בערך אחד הרכבים הפחות ״נשיים״ שיש עיצובית, והיתה גוררת אותי מייד לאולם תצוגה של DS ומזמינה DS7 ברמת הגימור הגבוהה ונשארת עם עודף, או ליגואר ורוכשת e-pace לדוגמא...

הC350e יופי של קרוזרית, נראית טוב לטעמי (רק שלא תבחר אותה בלבן...), ואין ספק שהעיצוב הפנימי יוקרתי מה330e למשל, אבל אישית לא מתאימה לי כי אני גם מחפש גם הנאה מנהיגה, ואת זה לא תמצא במרצדס.

בהשוואה לבימרית המרצדס גם צפופה יותר, הגג הפנורמי גוזל מרחב ראש לנוסעים מאחור, והבגאז׳ גם קטן יותר, וגם בעל צורה פחות שימושית בגלל הבטריה.

אבל אם הגברת נוהגת בעיקר לבד, לא צריכה הרבה מקום בבגאז׳, והכי חשוב העיצוב מוצא חן בעיניה, אז זו הבחירה הנכונה, אם כי לדעתי (ושוב זה הכי אישי שיכול להיות) יש הרבה רכבים במחיר הזה שעיצובית מתאימים הרבה יותר.

היא לקחה את המרצדס לנסיעת מבחן?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המפורטת.

בחמישי הנסיעה למרות שדי נעולים ככה שמה כבר יכול לקרות.

עלתה עוד אופציה של הרגע האחרון וזה E350e יד 2 בארץ או ייבוא משומש שנת 2017. גם נכנס לתקציב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שהגברת נעולה על מרצדס, ושום דבר אחר...

הE הרבה יותר חדשה ומתקדמת מהC, וזה מתבטא בעיקר בעיצוב סביבת הנוסעים ובטכנולוגיה. השאלה אם היא רוצה/צריכה רכב כזה גדול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיב מעליי בעזרה, היית עוד פקטור בבחירה של E350. על פני ה C. אשמח לשמוע עוד דעות, אפילו שכבר רכשנו. לידע כללי ובעתיד.

הנה הרכב והמפרט

https://suchen.mobile.de/auto-inserat/mercedes-benz-e-350-e-hybrid-amg-line-comand-widescreen-headup-n%C3%BCrnberg/254689395.html?action=parkItem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחנתי את שתיהן לפני שבחרתי בסופו של דבר ב E. הרעיון היה לעבור מרכב ספורט לרכב הכי נוח שאפשר בתקציב וה E ניצחה בנוקאאוט את המתחרות ובטח ובטח את ה C (ה C מגיעה כברירת מחדל עם מתלי אוויר שזה יתרון עצום אבל גם זה לא עזר לה בפן הזה).

יכול להיות שאני מוכר בקרוב את שלי אבל ממש לא ב 300. מקווה בשבילך שתוכל למצוא מישהו שמוכר במחיר הזה. יבוא משומש בהחלט יכול להיות. חבר של חבר רכש אחת בערך בתקציב שלך עם 3000 ק"מ על השעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...