Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מודל נרדף

שימו לב! השרשור הזה בן 2088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. הצטרפתי לפורום לפני זמן קצר והחלטתי לנסות לרדוף פה אחרי משהו שאני מנסה להשיג הרבה מאוד זמן. המודל הבא של אוטוארט הוא מהראלי הראשון שאותו הקלטתי וחשוב לי מאוד. לצערי המחירים שלו מטורפים בכל אתר אינטרנט שמצאתי (בעיקר בגלל משלוח לישראל ולאו דווקא בגלל מחיר המודל אך לפעמים זה היה גם וגם). אם למישהו בפורום הבא יש את המודל הזה אשמח לדון איתו לגבי מחיר. זהו המודל שאותו אני מנסה קרוב לשנה להשיג. אשמח לכל עזרה(גם אני מחפש את המודל הזה אחד לאחד, תשימו לב לצביעה, גם אם הצביעה שונה וזה מראלי מונטה קרלו ולא מגרמניה זה משנה לי ומעניין אותי רק מה שנראה בדיוק כמו בתמונה)

NB2T304.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

נראה לי כמו זה:

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F252845458048

340 ש"ח בערך, כולל משלוח.

נשמע לי סביר, במיוחד עבור דגם חלום עם ערך סנטימנטלי גבוה.

שים לב שזוהי סדרה אטומה של אוטוארט. דגם ברזל אטום עם פנים מפורט וגלגלים פונים.

אך שום דבר לא נפתח בו!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי דרך אגב, יש את הגרסה ה"נקייה", סוג של "פשרה" כי אני לא בקטע של מכוניות מירוץ.

אחלה דגם, כל עוד לא מעוניינים לפתוח אותו :-o

C4_Front_Side.JPG

C4_Duo1.JPG

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...