Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מערכת מולטימדיה בSEAT LEON FR 2015

שימו לב! השרשור הזה בן 2147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

ברשותי Seat Leon FR 2015, ידנית, 1400 122 כ"ס, דגם אפריל 15.

קראתי קצת באינטרנט והבנתי שממאי 15 סיאט שידרגה את מערכות המולטימדיה ברכבים שלה למערכת שנקראת FULL LINK והיא תומכת Apple CarPlay, Android Auto וMirroring.

אני מעוניין להחליף את המערכת אצלי ברכב למערכת של הדגמים החדשים יותר.

אני מאוד לא מבין בנושא ותוהה אם יש בכלל אפשרות לעשות דבר כזה. ניסיתי לדבר עם אולם תצוגה של סיאט וענתה לי מישהי שאמרה לי שזה לא אפשרי לקנות את המערכת החדשה ולהתקין.

חשוב לי מאוד שהמערכת באוטו תתמוך בCARPLAY מחד, ומאידך אני לא רוצה לוותר על כל הדברים שמובנים במערכת המולטימדיה של הרכב (מחשב רכב, ניהול סאונד ודברים כאלה).

בסוף השאלות הן:

1) אפשרי לקנות מערכת מקורית של סיאט שיוצרה לאחר מאי 15? לי נשמע הגיוני שכן, למרות מה שאמרה הבחורה בפלאפון.

2) אפשר לקנות מערכת חיצונית, לא של סיאט שתתמוך את כל הפיצ'רים המובנים במערכת מולטימדיה המקורית ושגם תתמוך בCarplay?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שקיבלת את הרכב עם המערכת של 3 כפתורים כל צד ו5" נכון?

שמע, בזמנו שהיה לי את הלאון סטייל ושאלתי בסיאט כמה יעלה לי לשים את המערכת של הFR (שאז היה 6.5" אבל עם FULL LINK וזה) אמרו לי מחיר מטורף, משהו כמו 10 אלף ש"ח...

היום אתה יכול להזמין מחו"ל את התאום מקור שמגיע עם אנדרואיד ומתחבר ממש קל ואתה לא מאבד את כל האפשרויות של הרכב (כאילו שמראה לך שדלת פתוח וכל זה, פה בארץ בתחילת 2016 רצו 2800/3000 ש"ח, אגב הטי גי חליפים (או איך שלא קורים למקום הזה באשדוד אמרו לי באותו זמן שלמערכת המקורים של הלאון שמרתי קודם, 6.5", רוצים 3000 ש"ח עם מצלמה רוורס ובלי עבודה במע"מ)

להזמין את המערכת תאום מקור מחו"ל יעלה משהו כמו 1800 ש"ח כלל משלוח. אבל לפי מה שאני יודע, אף מערכת לא מגיע עם הCARPLAY/ANDROID AUTO.

לחברה ALPPINE או משהו כזה, יש להם מערכת חדשה חדשה שכן מגיע עם כל זה, זה גם תאום מקור, אבל בחו"ל עולה יותר מ3000 ש"ח, אין לי מושג כמה עולה בארץ, היא יותר לכיוון של המערכת החדשה שיש בלאונים עם 8".

אפרופו, כדי שיעבוד המערכת עם האייפון בארץ, צריך לעשות משהו עם הנייד עצמו הבנתי מכמה אנשים, אני איש אנדרואיד אז לא ממש נכנסתי לזה אז לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה המשמעות בעצם של תואם מקור? לא מספיק מבין..

והמערכת הזו של ALPINE - זה וודאי? נניח שקניתי, בוודאות אני לא מוותר על הפיצ'רים הקיימים במערכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה המשמעות בעצם של תואם מקור? לא מספיק מבין..

והמערכת הזו של ALPINE - זה וודאי? נניח שקניתי, בוודאות אני לא מוותר על הפיצ'רים הקיימים במערכת?

המערכת של ALPINE שאמרתי לך זה התאום מקור הכי חדש, הכי קרוב למערכת החדשה שיש היום ברכבים (8" מסך כמו שאמרתי לך) אתה לא מאבד כלום.

לא חבר , אתה לא מוותר עליהם . הם יהיו קיימים גם במערכת החדשה (אגב גם בסינית זה עובד) .

לא בדיוק נכון, לא בכל מערכת סינית יהיה הכל כמו במקורי, צריך חהיות תאום מקור לפי מה שהבנתי.

בגדול כולם, האלה המערכות שהיו שמים בלאונים FR ומעלה בין אוגוסט 2015 פחות או יותר עד שהתחילו לשים את החדשות עם 8", אבל אני לא בטוח איך עובד את הקטע של הFULL LINK במערכות האלה, כי בתכלס אמור להיות, אבל לא יודע אם צקיך קוד, זה מגיע פתוח, או אם זה תלוי איך הגיע לבן אדם שקנה אותם עם הרכב...

כדי שתבין, בATECA EXCELLENT (לא בטוח ב100%) אבל נראה לי שאתה משלם יותר ומקבל את המערכת של 8" אבל בלי הFULL LINK פתוח, כדי שיעבוד, צריך לשלם עוד לא יודע כמה כסף לצמפיון כדי שישימו לך את הקוד ואז יעבוד, אולי במערכות שפרסמת זה אותו סיפור, צריך לבדוק טוב טוב אם המוכרים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לא להתקין תואמי מקור סינים. יש פתרונות ומתאמים לרכב הנ"ל של החברות המובילות בשוק. אמנם תשלם יותר אבל לא תזרוק כסף על תואם מקור סיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לא להתקין תואמי מקור סינים. יש פתרונות ומתאמים לרכב הנ"ל של החברות המובילות בשוק. אמנם תשלם יותר אבל לא תזרוק כסף על תואם מקור סיני.

מה העלות? מדובר על ה702?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אחי,

איתך לגמריי - יכול למנות כמה שמות של "החברות המובילות בשוק" ומה הפתרונות שהם מציעים בצורה ספציפית יותר?

אשמח לשמוע..

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2147 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...