Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת הונדה סיוויק האצ'בק 2010

acid-boy
שימו לב! השרשור הזה בן 2134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למבינים , אני כבר המון זמן חושב איזה רכב לרכוש , ומאוד אהבתי את ההונדה סיביק האצבק קומפורט 2010 מנוע 1.8 140 כס. הסכום לא בשמים זה עומד בתקציב שלי .

עכשיו השאלה העיקרית , לא ראיתי המון רכבים מהסוג הזה על הכביש ולא הרבה כאלה למכירה לעומת יונדאי קיה ומזדה שמפוצצות ברשת .

השאלה שלי היא עד כמה ההונדה בדגם הנל רכב אמין ? טיפולים\חלקים?

ואיך הוא על הכביש ...

ובכלל האם כדאי לרכוש את הרכב הזה ?

אשמח לתגובות מאלה שהתנסו....

תודה חברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למבינים , אני כבר המון זמן חושב איזה רכב לרכוש , ומאוד אהבתי את ההונדה סיביק האצבק קומפורט 2010 מנוע 1.8 140 כס. הסכום לא בשמים זה עומד בתקציב שלי .

עכשיו השאלה העיקרית , לא ראיתי המון רכבים מהסוג הזה על הכביש ולא הרבה כאלה למכירה לעומת יונדאי קיה ומזדה שמפוצצות ברשת .

השאלה שלי היא עד כמה ההונדה בדגם הנל רכב אמין ? טיפולים\חלקים?

ואיך הוא על הכביש ...

ובכלל האם כדאי לרכוש את הרכב הזה ?

אשמח לתגובות מאלה שהתנסו....

תודה חברים

בדיוק פירסמתי את שלי למכירה אם תהיה מעוניין.

רכב מעולה, שירת אותי נאמנות 4 שנים, אמינה טיפולים לא יקרים וגם ביטוח לא.

ללא תקלות רק ללכת לטפל כל שנה וזהו.

יונדאי קיה וכאלו הם רכבים של ליסינג ולכן יש היציע גדול.

מבחינת נסיעה על הכביש הוא מאוד נוח ,בכנות ציפיתי שיהיה יותר מטוס למנוע 1800 אבל הוא עדיין מעל הסטנדרט .

בכיף אם יש עוד שאלות

עריכה אחרונה על ידי guybenza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיצע הקיים מהרכב הזה רובו (אם לא כולו) מיד פרטית ולכן אין מה להשוות להיצע הקיים מרכבי ליסינג טיפוסיים.

גיסי קנה אחת 2010 ברמת איבזור ספורט לפני שנתיים, מרוצה מאוד. יחסית לדוגמאות שנתת מדובר ברכב הרבה יותר מוצלח.

אין תקלות מכניות, יש "התעייפות" של מתגים - ניתן לתיקון בעלויות זניחות. כמו כן, הפנסים הקדמיים כבר עברו ניקוי פנימי כבר פעמיים.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש רכב דומה כבר חודש וחצי בגרסה הכי שודרגת (אקזקיוטיב) ובאמת הרכב מצויין.

לגבי ביטוח- תלוי גיל הנהג,אם צעיר- יהיה יקר כמו כל רכב אחר.

צריכת דלק- הרכב אצלי שותה בממוצע 1/12 וזה כאשר רוב הנסיעות מחוץ לעיר ללא מזגן.

אחזקה- לא נכנסתי עדיין לטיפול אבל יש לי קבלות ממוסך מתמחה- הטיפולים והאחזקה לא זולים (טיפול 60,000 כולל רפידות אחוריות עלה כמעט 2000 ש"ח) אבל לא בשמיים ובמוסך מורשה יבואן האחזקה יקרה מאוד.

הטיפולים יקרים בעיקר בגלל עלות חלקי חילוף לא זולים כלל (מסנן אוויר מקורי 240 ש"ח,מסנן שמן מקורי 100,מסנן מזגן 120,רפידות אחוריות 399, שמן גיר 88 ש"ח לליטר X3 להחלפה חלקית זה כמעט עוד 270 ש"ח).

בקיצור טיפול 60,000 במו7סך מתמחה לא מורשה יבואן- חלקים 1200 כמעט ועבודה 450,ביבואן הלקוח היה יוצא עם חשבון מנופח בעוד כאלפייה בשקט.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...