Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעניין אותנו ספורט מוטורי?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

האם מעניין אתכם ספורט מוטורי?  

65 הצבעות

1. 1. האם מעניין אתכם ספורט מוטורי?

• לא
      11
    • כן
      43
    • כן, רק מהארץ
      8
    • כן, רק מחו"ל
      3

פוסטים מומלצים

אני לא מאלה שעוקבים אחר עונה שלמה של מירוץ כזה או אחר, אבל סרטוני סיכום, או מקבצי קטעים נבחרים בהחלט כן.

יהיה מאוד משמח לראות כאלה מאירועים בארץ.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא עוקב באופן פעיל מדי אחרי מה שקורה בחול. כן קצת עוקב אחרי המתרחש בארץ, גם כי פה זה קרוב וכולם מכירים את כולם.

כן נהנה ללכת לימי מסלול וקרטינג וסימולטורים, למרות שכבר פחות מוצא עצמי עושה את זה (וחבל, כי דווקא עכשיו יש הרבה יותר אפשרויות מפעם). אבל גם כדורגל נהנתי לשחק עם חברים, למרות שהפסקתי לעקוב אחרי ליגה כלשהי בערך בגיל 14.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חוץ מסרטוני התרסקויות בנאסקר לא מעניין אותי בכלל ספורט מוטורי מחו"ל.

לעומת זאת, אירועים בארץ מאד מעניינים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטונים עם קרינות...

כמובן, אני כבר רואה את hyundai ioniq cup.

אף אחד לא נוסע לשום מקום, מתניעים את המכוניות ומחכים שההוא מהתביעה ימדוד קרינה לכולן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אני בדעת מיעוט, יחד עם misterb.

מאד.

מאד.

מאד מעניין. כל סוג של ספורט מוטורי שמתרחש בארץ.

ונראה לי שזה דבר בסיסי שאתר הרכב מס' 1 בארץ יסקר כל אירוע ספורט מוטורי שמתרחש.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בטח !

אין לי בעיה לשבת שעתיים ויותר בתוך קוקפיט וירטואלי (יוטיוב, וידאו...) של נהג ראלי מיומן, עם מצלמה אחת על הדוושות, הגה וידית ההילוכים+מצלמת דש' טובה, זה ה"כדורגל" שלי. נשבע שאני מכיר גם ילדה אחת בת ארבע, שיושבת חצי שעה עם לסת שמוטה מול הטלויזיה, כי קן בלוק זה הנהג הכי טוב, אחרי אבא כמובן...8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין ואפילו מאד. גם לי מאד מוזר איך בפורום רכב אנשים נהנים להדגיש שספורט מוטורי לא מעניין אותם. מדהים אפילו. בסופו של דבר, מירוצים בהחלט משביחים את הגזע - גם את הרכב וגם את האטם שבין ההגה למושב, וזה שסוף סוף יש איפה לעשות את זה בארץ חייב לגרור סיקור מאסיבי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד תהיתי כמה חברי פורום עוקבים פה אחרי הפורמולה 1, לדוגמא (כבר לא מדבר על ליגת סקודה סיטיגו ראלי למקומות עבודה בדרום רומניה).

נסיונות קודמים לפתוח שרשורים בנושא לא ממש צלחו.

אני, כנראה, הסמן הימני, כאן, בפורום-

ימי ראשון במהלך עונת המירוצים, ימי המירוץ, הם קדושים עבורי מאז שאני זוכר את עצמי.

Armchair expert קלאסי; מוכן לצפות בכמעט הכל.

בשנים האחרונות, בגלל שיום ראשון הוא יום עבודה והרשתות החברתיות השונות מדווחות על תוצאות המירוצים באופן מיידי, אני מגביל את עצמי לפורמולה 1 וסדרת המוטו ג.פ (גוועלד, 2 גלגלים). מקליט את המירוצים וצופה בהם בערב. משתדל לא להפסיד אף מירוץ (כן-כן, צופה גם ב-מוטו 3 וגם במוטו 2).

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה, f1 פחות עושה לי את זה. גם על מוטו 3 ו-2 אני מדלג, אבל מוטו ג'י פי בראבאקקקק! הכי מעניין שיש.

(ועם כל האהבה לדוקטור, מרקז הפנומן הוא הרוכב הכי טוב בעולם כרגע.)

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין, ואני גם משתתף בימי מסלול.

לגבי להנות ולא לקחת זמנים מבחינתי בלתי אפשרי. אם אני רוצה לדעת שאני משתפר מבחינת קווים אני חייב לקחת זמנים, נותן מטרה מסוימת לימי מסלול.

היבט שני זה טכניקת נהיגה ששם פחות שמים לב לזמנים ומתרגלים טכניקה, איך לשלוט בהיגוי יתר , העברות משקל נכונות, וכד'..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף לכל המשתוממים איך את רב המבקרים כאן זה לא מעניין. מבחינתי כל דבר שיש לו גלגלים והוא יודע לנסוע מהר מעניין, ובטח ספורט מוטורי.

בשלוש השנים האחרונות, מאז שהבן שלי גם נדבק בחיידק, אני רואה איתו את כל מירוצי הפורמולה 1, ולאחרונה התחלנו לעקוב גם אחרי פורמולה 2 (שם יש לנו נציג - רועי ניסני).

אנחנו גם מעורבים בספורט מוטורי מקומי, הוא נוהג בקארט 2 פעימות ואני המכונאי והמעודדת.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום זה יום ראשון הגדול, יום המירוצים החשוב ביותר בלוח השנה המוטורי-

ב-16:00 יוזנק לדרכו הגרנד פרי של מונקו ה-76 במספר (ערוץ 58 ).

מיד בסיומו, ב-19:20 יתחיל מירוץ האינדי 500 ה-102 (!) במספר (ערוץ ONE).

אתמול התחיל שבוע האימונים לקראת מירוץ ה-TT של האי- מאן (הסרטונים המטורפים של מירוצי האופנועים על כבישים ציבוריים שאתם רואים בפייסבוק\ יו-טיוב? זה מפה). המירוצים עצמם יהיו בשבוע הבא.

אם יש לכם כוח וזמן יש גם מירוצי WBSK מדונינגטון פארק, המסלול הבריטי האהוב עליי מכולם.

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...