Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעניין אותנו ספורט מוטורי?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

האם מעניין אתכם ספורט מוטורי?  

65 הצבעות

1. 1. האם מעניין אתכם ספורט מוטורי?

• לא
      11
    • כן
      43
    • כן, רק מהארץ
      8
    • כן, רק מחו"ל
      3

פוסטים מומלצים

בשנה האחרונה נפתחו בישראל שלושה מסלולי מירוצים, זה בנוסף למסלול בבית שאן שהיה מספיק גדול כדי לאכלס מכוניות קטנות.

באופן טבעי, ככל שיש יותר עשיה בתחום, כך אנחנו מקבלים יותר ויותר הודעות לעיתונות שקשורות לתחום.

ופה נכנסת שאלה שמטרידה אותי אישית כבר הרבה זמן - האם זה נושא שבכלל מעניין אתכם? הרי בסופו של דבר אתם כולכם הבוסים שלנו, אנחנו עובדים אצלכם, ואם מעניין אתכם נושא מסוים, אנחנו נעשה מאמצים כדי לסקר אותו. ואם לא, לא נכלה את זממנו על משהו שאף אחד לא יקרא.

לכן אנחנו פונים אליכם בשאלה: האם בכלל מעניין אתכם ספורט מוטורי, ואם כן, איזה?

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי ספורט מוטורי ישראלי מעניין.

ימי מסלול של מועדון כזה או אחר, וכל פעיול אחרת שמשלבת אדם ומכונית מעניינת אותי.

כמובן שהנטייה שלי היא לספורט מוטורי קלאסי אבל זה לא משהו שאני מצפה לראות על מסלולי ישראל בשלב זה.

אתמול למשל התחילה העונה של 2 ליטר קאפ לדגמי פורשה עד 65׳ הסופש הראשון היה בספא.

בהצלחה לעושים במלאכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעניין אותי ספורט מוטורי אבל כן מעניין אותי "תופעות הלואי" שלו כמו טכנולוגיה, פיתוחים ופתרונות שהספורט הזה צורך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעניין אותי ספורט מוטורי אבל כן מעניין אותי "תופעות הלואי" שלו כמו טכנולוגיה, פיתוחים ופתרונות שהספורט הזה צורך.
מחזק.. כמוני כמוך

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

כנ"ל

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא לספורט מוטורי פר-אקסלנס. ובפרט סיקור מירוצים ופרסום תוצאותיהם.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מעניין אותי כל סוג של ספורט מוטורי על 4 גלגלים אך בעיקר פעילות עממית.

מצטרף להקשר הקלאסי.

בעבר אורגנו 2 ימי מסלול לקלאסיות ע"י ראובן מאלפא קלאסיק, בשניהם השתתפתי ואלו אירועים שבקרב חבריי מדברים עליהם עד היום.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שנסעתי יותר מפעם אחת לצפות במרוץ F1, מודה שזה לא ממש מעניין אותי ואני לא צופה טלוויזיה או עוקב אחר תוצאות. כפי שמישהו אחר כתב, הצד הטכנולוגי יותר מעניין אותי. עבורי יש משהו מרוחק בספורט הזה, אולי כי כאן נולדתי וכמו הרבה דברים זה עניין של תרבות - שלא קיימת עדיין בישראל.

יחד עם זה, אני כן מאמין שאנו בתחילתה של מהפכה בתחום הזה בישראל עם המסלולים המרשימים, יחסית, שנפתחו כאן לאחרונה. אמנם רחוק היום בו נוכל לעלות על המסלול עם הרכב הפרטי שלנו, אך אם יותר ויותר אנשים יוכלו לעלות על מסלול בישראל עם מדריך ורכב ייעודי, אין לי ספק שכל הנושא יתפוס תאוצה ומנישה קטנה למביני דבר וממון, נוכל לפתח כאן תרבות ספורט מוטורי מקומית ענפה. אני לפחות אשמח מאוד לשלם על ימי נהיגה על מסלול בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף.

סיקורים ותוצאות לא מעניינים אותי,בעיקר כי זה רחוק ממני(והיכולות הכלכליות שלי) שנות אור.

יוסי עשה סיבוב ב30 שניות ואיציק ב42,קצת קשה להתחבר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מן הסתם מאד מעניין :) קצת מפתיע אותי חוסר העניין הכללי בנושא בפורום של מכוניות.. זה אמור להיות אחד מהנושאים היותר מעניינים לקהל היעד שנכנס לפורום. גם אם זה לא משהו שכרגע רלוונטי להשתתפות מבחינתכם, כולם רואים כדורגל/כדורסל ולא בהכרח משחקים בעצמם.

נראה לי שמעבר לסיקור 'יבש' יהיה מעניין לראות סרטונים עם קריינות מלווה כדי להפוך את זה ליותר מובן ומעניין.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך רק להסתכל כאן באתר על פורום "ספורט מוטורי" בשביל לקבל תשובה.

ואני כמו סטרוק57, חובב ספורט מוטורי קלאסי. אם במודרני עסקינן, מעדיף GT וסיבולת על פני פורמולה 1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MISTERB, אני לא סובל גם כדורגל וכדורסל :lol:

סרטונים של נקודות מעניינות במירוצים כמו עקיפות מיוחדות, קוים יוצאי דופן וכו' בהחלט כן. לשבת ולראות מירוץ שלם או לוח תוצאות לא מעניין אותי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מן הסתם מאד מעניין :) קצת מפתיע אותי חוסר העניין הכללי בנושא בפורום של מכוניות.. זה אמור להיות אחד מהנושאים היותר מעניינים לקהל היעד שנכנס לפורום. גם אם זה לא משהו שכרגע רלוונטי להשתתפות מבחינתכם, כולם רואים כדורגל/כדורסל ולא בהכרח משחקים בעצמם.

נראה לי שמעבר לסיקור 'יבש' יהיה מעניין לראות סרטונים עם קריינות מלווה כדי להפוך את זה ליותר מובן ומעניין.

כל אחד שיחק כדורגל בשלב כלשהו בחיו ולכן יותר קל להתחבר.

לראות כדורגל זה אירוע חברתי ,

בדיוק כמו שלא הייתי צופה מיוזמתי בגמר של האירוויזיון.

קהל היעד פה אוהב להתווכח,להחליף חוויות ולעזור אחד לשני לפתור תקלות ודילמות.

פוסטים על DSG זוכים להרבה יותר חשיפה מספורט מוטורי.

בכל מה שקשור לטכנולוגיה יש הרבה יותר "בשר".

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...