Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב עם שלושה ילדים

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, שוב ענייני השכרה בחו"ל.

נוסע עם 3 ילדים בקיץ לצרפת. כולם בבוסטרים.

האופציות הרלוונטיות הן:

1. ב.מ.וו סדרה 3 סטיישן

2. רנו טליסמן סטיישן

3. פולקסווגן פאסאט סטיישן

4. רנו סניק (לא הגרנד, ולפי מה שראיתי כבר אין לו 3 מושבים נפרדים מאחור, אלא חלוקה של 40-60.

היות וצפויות כמה נסיעות ארוכות, חשבתי לוותר על המובן מאליו שזה הרנו סניק (שאגב כבר אין לו 3 מושבים נפרדים לפי שראיתי), וללכת על משהו יותר נוח. מבחינת מקום למזוודות נראה לי שכולם מספקים.

מה הייתם בוחרים?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השורה השניה ברנו סניק עדיין מחולקת לשלושה מושבים מבחינת הישיבה, רק שאין אפשרות להזיז כל אחד מהם בניפרד קדימה / אחורה ( שניים ימניים מחוברים ).

יש כאן תמונות :

https://www.google.co.il/amp/s/www.telegraph.co.uk/cars/renault/renault-scenic-review/amp/?source=images

עדין הייתי בוחר ברנו לצרכים שלך.

אלא אם יש סיטרואן פיקאסו או פיג'ו 5008.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברלינגו או אחיו לקטגוריה.

תלוי בתקציב כמובן.

אם לא, אז פיקאסו , 5008 או סניק. רכב בתצורת "קופסא" מרווחת עם חלוקה נכונה של מושבים ותא מטען מרווח יותר מסטיישן

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שרוב הרכבים הם בקטגוריית "רכב X או דומה" ולא מבטיח לך שתקבל את הרכב שמוצג בתמונה - למען האמת רוב הסיכויים שלא תקבל את הרכב הנ"ל, וההגדרה של "דומה" נתונה לחברת ההשכרה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה נזקק למושבי בטיחות? זה משנה את התמונה.

מכל מקום - ההמלצה שלי היא ללכת על גדול - לדוגמא רנו אספאס.

משפחתיות גדולות בתצורת סטיישן כמו מונדיאו או אוקטביה (כן, אני יוד עשהיא לא "משפחתית גדולה", אבל בתצורת הסטישן היא כן) יספיקו לשלושה מבוגרים (כולל ילדים בוגרים) - אני לא בטוח מה לגבי מושבי בטיחות.

נכון שהואן עולה עוד קצת כסף - אבל הטיול הרבה יותר נוח ורגוע. שווה את העוד כמה אירו.

לא יודע מה לומר לך אם תזקק למושבי בטיחות, יתכן שתצטרך ללכת על עוד מדרגה אחת יותר.

המלצה קטנה: גש לאזור סוכנויות הרכב בעירך ובדוק את הרכבים. עלולות להיות לך הפתעות שיפסלו דגמים מסויימים.

עריכה: עכשיו ראיתי שנדרשים שלושה בוסטרים. זה פחות או יותר מחייב רכב עם 3 שורות מושבים + בגאג'. זה אומר ואן גדול. אפילו האספאס לא יספיק (לקבוצה הזו בגאז' זניח, וכדי לאפסן מזוודות תזקק לקיפול השורה האחורית).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפשרויות הן כפי שציינתי בהודעה הראשונה.

בברלינגו אני ממש לא מתכוון לנהוג 3000 ק"מ.

לא מצאתי רנו אספאס, אבל מעל רמת המחירים של הארבע שציינתי, יש קפיצה משמעותית.

כמובן שהדגם לא מובטח, לכן חשוב לי להבין האם הבמוו 3, הטליסמן והפאסאט הם באותה קטגוריה. לפחות על הנייר הטליסמן גדולה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברורה לי מגבלת המחיר. השאלה הפשוטה מאד: האם תוכל להכניס 3 בוסטרים וגם מזוודות ועגלה. אני חושש שהסטיישנים לא יספיקו.

יכול לומר לך שכאשר הילדים היו צעירים (אבל מעל גיל הבוסטר) שכרתי מספר פעמים סטיישנים סטנדרטיים, עד שהם לא התבגרו זה לא נגמר טוב. תמיד המרפקים של החד בתוך האחר, ואז האחר לא נשאר חייב, והשלישי גם חטף.

ד"א - ה-5008 רעיון לא רע בכלל. היה לי כזה (דגם קודם - 2010) בטיול של שבועיים, נהניתי מאד. עיצוב גאוני, טביעת רגל של מאזדה 3 ונפח של טנדר. לדעתי הוא די מקביל לאספאס, בשעתו קיבלתי אותו כתחליף למונדיאו שקיבלתי במצב לא שמיש (חגורת בטיחות תקולה).

מתוך ניסיון של קרוב ל-20 שנה בטיולים משפחתיים: רכב לא מתאים יכול לחרב טיול. זה ממש לא המקום להתקמצן. אם אין תקציב אל תסע, אבל אם אתה נוסע השקע ברכב מתאים ובמלונות ראויים (לא צריכים להיות מפוארים - אבל צריכים להיות נוחים, נקיים ובמיקום נכון). את הקמצנות תשאיר למזון (קניות בסופר במקום מסעדות) ולקניות המיותרות בפרימארק.

ועוד הערה - ה"יצירתיות" של חברות ההשכרה בקביעת קבוצות הרכב מגמדת את הסטארטאפיסטים הישראליים הטובים ביותר. כבר קרה לי שהזמנתי משפחתית סטיישן והציעו לי אופל מוקה, רכב נפוח עם תא מטען של סויפט (ניגשתי למשרד וקיבלתי אוקטביה סטיישן - רכב נהדר, חוץ ממערכת ניווט שכמעט עלתה לי בהפסד טיסה).

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

כמובן שהדגם לא מובטח, לכן חשוב לי להבין האם הבמוו 3, הטליסמן והפאסאט הם באותה קטגוריה. לפחות על הנייר הטליסמן גדולה יותר.

אותה קטגוריה מאיזו בחינה? סדרה 3 בדרך כלל תשב בקטגוריה גבוהה יותר מבחינת חברות ההשכרה. מצד שני יש הבדל משמעותי במרווח בין השלושה ובמיוחד בבגאז׳. בזמן שסדרה 3 טורינג בקושי מגרדת את ה500 ליטר, הפאסאט מציעה 650, והטליסמן איפשהו באמצע.

בכל אופן מאחר ואיזה דגם בדיוק לא מובטח, אני מצטרף להמלצה על מיניוואן, וזה בדיוק מה שאנחנו שוכרים תמיד (או זה, או ג׳יפ עם בג’אז ממש גדול/7 מקומות) ועשינו אפילו כשהיינו לנו רק שניים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, כנראה שנלך על הגרנד סניק, למרות שהייתי שמח לשבור את שגרת המיניואנים. אולי בכל זאת אהמר על הטליסמן.

בפעם הקודמת הזמנתי סניק שלא נמצאה, ניסו לדחוף לי מרצדס C קלאס ובסוף גמרנו עם פורד גלקסי, אחד הענקים.

תכל'ס, ההתניידות עם כל הציוד תהיה רק במספר ימים ספציפיים - מהשדה ובחזרה ועוד 2 מעברים באמצע.

אגב, את הדרך לנתב"ג וחזרה עשינו בקיה סיד סטיישן, הכל נכנס :)

נ.ב

ספריאל, אצלנו המקום האחרון שמתקמצנים בו זה בסופר בחו"ל. אם זה גבינות מסריחות או רכב, כנראה שניסע בפיאט 500 :D

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרי העדיפות אישיים, כמובן שאני מביא את אלה שלי.

ממליץ לך מאד לקחת שלושה בוסטרים, שלוש מזוודות ועגלה לסוכנות רנו ולבדוק אם הסניק מסוגל להכיל אותם. לקבל החלטה רק לאחר שתווכח אם הדבר אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לאן לקחת - סניק מהדגם החדש לא נמכר בארץ ( גם לא גרנד סניק ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...