Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פחחות וצבע כללי לרכב

Slava 1982
שימו לב! השרשור הזה בן 6931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

לפני כשבוע רכשתי רכב מסוג מיצובישי סופר לנסר שנת 96 יד 1 105000 ק"מ. דבר ראשון שעשיתי לאוטו היה יישור קו,עשיתי טיפול לרכב והחלפתי את כל הרצועות הנדרשות. לאחר מכן החלטתי שאני חייב לעשות לרכב צבע כללי כי מצב הרכב מבחוץ היה פשוט זווע כי עד לרגע שרכשתי את הרכב נהגה בו אישה שלא ממש הצליחה בנהיגה שלה.

לכן יום ראשון שעבר התחלתי לפרק את כל הרכב,פירקתי את כל מה שאפשר מימנו כולל את כל הגומיות מהחלונות ואת כל מה שרק ניתן לפרק מימנו כולל גם את המושבים!

אז הנה לבנתיים כמה תמונות של הרכב בזמן עבודה עליו:

16-03-05_1451.jpg

16-03-05_1452.jpg

16-03-05_1453.jpg

16-03-05_1454.jpg

16-03-05_1455.jpg

16-03-05_1456.jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד תמונות

16-03-05_1457.jpg

16-03-05_1458.jpg

16-03-05_1608.jpg

16-03-05_1459.jpg

16-03-05_1609.jpg

17-03-05_1357.jpg

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד תמונות

17-03-05_1358.jpg

17-03-05_1402.jpg

17-03-05_1433.jpg

17-03-05_1435.jpg

17-03-05_1437.jpg

17-03-05_1551.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבטיח לעלות תמונות בסוף,כשאני אסיים להרכיב את כל חלקי הרכב בחזרה,בתקווה גדולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש לי זמן פנוי אז אני עוזר בכל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה בול כמו בתוכנית בMTV

pimp my ride

היום היו איזה 10 פרקים... אין רכבים מדהימים הם עושים... רק שלרוב הם לא משפרים כלום במנוע,אלא "סתם" איזו מערכת רצינית,מגנזיום וצבע...

בקשר לרכב שלך,איך אתה צובעה אותו לבד? לא אמורים להכניס את את האוטו לתנור?

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו ניצבע בתנור כמו שצריך להיצבע וע"י צבעים מיועדים כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנור כמדומני זה חדר סגור עם איוורור, אז כל חניה סגורה או משהו יכול להתאים לזה ולהיקרא "תנןר".
אז אני הייתי רוצה לראות אותך לאחר שפירקתה את כל האוטו עשיתה עליו אחלה של עבודה הייתה הולך סוגר חנייה וצובע בתוכה את האוטו לאחר הרבה זמן של השקעה,אז זהו שאני לא עושה כזה דבר! האוטו יצבע בתוך תנור מיוחד שנועד במיוחד לצביעת מכוניות ע"י צבעי מנוסה ומקצועי!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על הפרוייקט הזה!

נראה יסודי מאוד, ובכלל, דוגמה לעבודה טובה. :-)

רציתי לשאול איך הורדת את כל הפגוש, ידיות של הדלתות, גומיות וכו'...

לבד? זה לא מסובך מדיי ? מישהו עזר לך? כמה זמן עבודה בערך, השקעת עד עכשיו?

מקווה שלא שאלתי יותר מדיי...

סער

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה אני רוצה לפרק את הפגוש ולעשות לו תיקונים קטנים

וחוץ מזה קנית אחלה רכב תהנה הבעיה שהוא אוטומט אני מאמין, אבל אל תיתן לזה לפגוע לך בכיף

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה אני רוצה לפרק את הפגוש ולעשות לו תיקונים קטנים

וחוץ מזה קנית אחלה רכב תהנה הבעיה שהוא אוטומט אני מאמין, אבל אל תיתן לזה לפגוע לך בכיף

הרכב הוא ידני! ותודה אני אהנה!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הייתי מפרק לבד אז הסכום היה נירא כך 2XXX וכיוון שפירקתי לבד זה עלה לי 1XXX

כל הפירוק לכך לי פחות מיום אחד מ השעה 10:00 עד השעה 18:00 וכל האוטו היה מפורק!

פירוק של הפגוש הקידמי מתבצע ע"י פתיחה שך ארבעה ברגים אשר נימצאים מתחת לפגוש אם תסתקל טוב מתחת לפגוש אז תירא בערך כזה דבר

untitled.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...