Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השפעת שירותי טלוויזיה מבוססי אינטרנט על האינטרנט בבית

Ooga
שימו לב! השרשור הזה בן 2159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חבר'ה.

עלתה האופציה לעזוב את הוט/יס היקרנים לאחת מחברות כמו פרטנר TV וכו'.

בתור מי שנוהג לשחק במחשב במשחקים דוגמאת BF ועד TF2 מדי פעם, חשוב לי שהביצועים ישארו טובים.

האם יש כאן מישהו שמשחק ומצד שני מחובר לאחד השירותים/ לשירותים אחרים בסמארט TV ויכול לתת חוות דעת?

בהנחה ואני מדבר על כך שהמחשב למשחקים מחובר באתרנט, והולכים על חבילת טריפל של סלקום/פרטנר עם 100מ"ב.

יש גם אופציה לסיבים אבל היא יקרה משמעותית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה Upload יש לך?

בגדול השירותים האלו משפיעים רק על הDownload ולא פותחים כמות גדולה של Connections כמו לדוגמא - שיתוף קבצים. כך שעל פניו לא אמורה להיות יותר מדי בעיה.

כל עוד הספקית לא מגבילה אותך בכל מני קשקושים - לא אמורה להיות לך בעיה באמת. משחקי אונליין דורשים רוחב פס צנוע במיוחד - רק חיבור מהיר מבחינת Latency - לא רוחב פס. מה שכאמור לא בעיה עם שירותי סטרימינג מבוסס HLS (הטכנולוגיה הספציפית שרובם משתמשים)

עצוב שב2018 עם החיבור החרא בארץ זה בכלל עוד עולה לדיון.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Upload לא יודע, איזה 2 מגה. אבל זה מהוט, אין לי מושג מה מקבלים בטריפלים של סלקום/פרטנר.

לצערי כיום כשעובדים על המחשב השני בבית (צפיה ישירה לצורך העניין) הדבר מורגש לפרקים בעת משחק.

ולא, לא ממש עיר מרכזית. סיבים אופטיים יוצא יקר משמעותית לפי מה שראיתי, ואז זה מפחית מההפרש מהוט ויס. מה המחיר היום לתשתית וספקית על סיבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 מגה?

זה בערך רבע מהמהירות של חיבור סלולארי ממוצע בהורדה...

What a fucking joke...

ואל צפייה ישירה במחשב אחר מפריעה בכלל... המצב בקאנטים.

הייתי מתחיל מלהחליף תשתי וספק...

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליבנו, רק עזבת וכבר שכחת מה זה אינטרנט ישראלי?

רוצה סימטרי ומהיר? אין בעיה. שלך תמורת חבילה "עסקית". החבילות הביתיות נותנות הורדה סבירה, אבל העלאה איטית. לי יש 200/5 מס"ש בהוט.

תחרות המחירים מדרדרת גם את החיבורים הסלולריים. אם לפני שנה הייתי מקבל בבית 70/40 היום זה 30/12.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לסלקום יש פריסת סיבים באיזור שלך, שווה להתקשר ולברר מחירים.

אני לקוח של סלקום טריפל עם חיבור 40MB, ובשבוע שעבר התקשר אלי נציג של סלקום, הודיע שהם מחברים את הבניין שלי לסיב והציע לי להתחבר, תמורת תוספת של 11 ש"ח בלבד בחודש, למשך שנה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו, רק עזבת וכבר שכחת מה זה אינטרנט ישראלי?

רוצה סימטרי ומהיר? אין בעיה. שלם תמורת חבילה "עסקית". החבילות הביתיות נותנות הורדה סבירה, אבל העלאה איטית. לי יש 200/5 מס"ש בהוט, שהיא החבילה הביתית המהירה ביותר שקיימת באזור שלי, ולא רק בו.

תחרות המחירים מדרדרת גם את החיבורים הסלולריים. אם לפני שנה הייתי מקבל בבית 70/40 היום זה 30/12

לגבי סיבים - אני גר בעיר מרכזית למדי. ובכל זאת אצלי הם הושחלו על ידי בזק לפני 3-4 שנים, ומאז הם נטושים. איזו מלחמה בין בזק לרגולטור.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה אכן ששכחתי כמה המצב מעפן.

(וזה לפני שמדברים על תיעדוף , פינגים נוראיים וכו...)

פה יש לי חיבור ג׳יגה סימטרי...

שהחליף חיבור 100 מגה סימטרי (התשתית עדיפה איפה שאני עכשיו - אז העלות זהה).

אבל שלא יהיה ספק - גם פה יש הזיות לפי התשתית שבאיזור - לדוגמא הספק שאני איתו - Verizon - מספק לרוב Fios שזה שירות של פייבר עד הבית - אבל איפה שהוא לא פרוס - הוא מספק עדיין ISDN במהירויות מגוכחות.

ההבדלי תשתית האלו ד״א ממש עושים הבדלים במחירי שכירות או בתים לפעמים - כי התהליכי פריסה בעיתיים.

(אבל לרוב יש לפחות תשתית אחת טובה לבית - גם אם יקרה יחסית)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפינגים ארוכים בגלל הריחוק משדרת האינטרנט, מגבלה פיזית שקשה עד בלתי אפשרי לבטל. מי יודע בכמה שרתים החבילות מתעכבות בדרך.

ממה שאני מבין בארה"ב הערים הגדולות מרושתות היטב, לעומת זאת אזורים יותר פריפריים עדיי מחוברים ב-dial up.

את ה-ISDN אני זוכר כ"טכנולוגיית העתיד" (עם קצבים של 64-128 Kbps) מהתערוכה של "בזק" במוזיאון המדע בטכניון ההיסטורי לפני 20 שנה פלוס - ליד הדגמה של טלפון עם טלויזיה (גם כמשהו בעל עתיד גדול) ודגם פועל של מרכזיית סטרוג'ר עם 4 ספרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...