Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בליסינג - להישאר עם הקליאו או החלפה לסיאט ארונה סטייל?

noknok
שימו לב! השרשור הזה בן 2166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני עם הקליאו כבר שנה וחודשיים ועשינו כמעט 30 אלף קילומטר.

אני בסך הכל ממש מרוצה מהרכב - מושב נהג נוח עם מרווח טוב לרגליים, מנוע-גיר מצויינים, הגה נוח לחנייה, מערכת עם BT ובקרת שיוט, מצליח לקחת אותי בנוחות ממקום למקום וגם בנסיעות ארוכות.

לאחרונה עדכנו את קטלוג הרכב אצלנו בחברה והוסיפו באופציות את הסיאט ארונה סטייל, מבחינת אבזור הרכב מהווה קפיצת דרך מטורפת(בקרת שיוט אדפטיבית שזה תכונה שאני מאוד רוצה ברכב, מערכת שמע איכותית עם יותר מ2 רמקולים - מגרעה של הקליאו ללא ספק, חלונות אוטומטיים, הגה מצופה עור וכו') וכל זה ללא המחיר של רכב גדול מידיי(אני נוסע לרוב לבד ורוצה לתמרן בין חניות צרות בלי להתבעס יתר על המידה).

הבעיה שצפה לי, הייתה לי לפני הקליאו איביזה בליסינג(2014) עם מושב שהרג לי את הגב - פשוט היה מאוד צר(עם תומכים שנכנסו לי בגב) ונוקשה, וזה יצר לי כאבי גב נוראיים - לא משנה מה עשיתי.

בארונה נראה שיש מושבים כמו באיביזה החדשה(כבר כמה פעמים שביקרתי באולמות תצוגה לבדוק) - שאולי רחבים יותר מאשר הקודמת אך מרגישים עדיין נוקשים, אני מפחד שאני מפתח ווישפול-טינקינג שהם יהיו נוחים לי ובסדר ואז שאתחיל לנהוג על הרכב אסבול מהם.

אני גם מאמין שנסיעת מבחן קצרה(שגם ככה לא ממש תהיה לי כי - רכב ליסינג ואין נסיעות מבחן מסודרות) היא לא תהיה פרמטר אמיתי, איך אתם מבטיחים ובודקים שרכב מתאים לכם מבחינת כל הדברים הללו לפני שאתם לוקחים אותו? בעיקר בליסינג? יש דרך ליצור קשר עם היבואן לגבי נסיעת מבחן חוץ מלבקש יפה בהודעה אישית בדף פייסבוק ולקוות שיסכימו(יש כאלו מותגים שיסכימו ויש כאלו שלא).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, עניין הנוחות הוא סובייקטיבי.

אני מציע שתפנה כמה שעות, תיגש לאולם התצוגה של סיאט, תשב ברכב, תזמין נסיעת מבחן כמו לקוח פרטי.

מסורתית המושבים של רנו קליאו הם מעולים. אני לא יודע מה השתנה בארונה, אבל המושבים של איביזה/ פולו/ פאביה הרגישו לי לא נוחים לנסיעה של יותר מרבע שעה.

אל תיקח רכב עם מושבים לא נוחים לך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם שלא, הכאבי גב מהמושב הלא נוח שהיו לי עוד חקוקים לי בזכרון.

לי לא נוח ללכת לנציג ולשחק-אותה-רוצה-לקנות כדי לקבל נסיעת מבחן - העסק הזה לא אמור להיות ככה פשוט! הרי הנציג בסופו של יום פה בשביל העמלה על המכירה, ואצלי הוא לא יקבל אותה.

עכשיו חלק מהיבואנים אומרים "תלך לחברת הליסינג ותבקש מהם נסיעת מבחן", הרי - הכל מגיע מאותו יבואן, לדבר עם הקצין רכב שידבר עם החברת ליסינג(שזה לא תמיד אפשרי להגיע בקלות לקצין הרכב בחברה גדולה) ע"מ שאולי הוא יוכל להשיג לי נסיעת מבחן דרכם - האם ליבואנים אין אינטרס למכור רכבים לשוק הליסינג? אם אני אבחר רכב שלא שייך ליבואן הזה, הוא לא יפסיד כסף? אני לא מצליח להבין את הגישה הזאת פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק אפשרות להשכיר אחת כזו לשעה נהיגה או אם יש לך חבר,שיש לו רכב כזה שיתן לך לעשות סיבוב התרשמות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקליאו זה מה שעשיתי, לקחתי את הרכב מחבר לעבודה לסיבוב של חצי שעה-שעה והרכב התאים לי וככה בחרתי בו.

הארונה פחות נפוצה בחברות ההשכרה לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...