Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פניה לכל בעלי חשבון בנק ב-Pepper (זה ישתלם לכם)

Gattuso8
שימו לב! השרשור הזה בן 1782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קח את מקרה פותח השירשור כמקרה מבחן ותגיד לי ששיטת השיווק הזאת לא מריחה ככה.

תקרא את ההודעה שלו ותגיד לי שאין פה מניפולציה שיווקית מצד הבנק.

אתה טוען שאני מטעם הבנק? אז התשובה היא לא וחבל שהמשתמש שלי מ2012 הוא לא הוכחה מספקת למוניטין כולשהו, אפילו אם מזערי.

גם אם אני מטעם הבנק, נניח, אוקי, ושוב אני מדגיש שאני לא, אבל גם אם, אתה מבין שגם אם תצטרף לבנק, לעולם לא יוכלו לקשר את זה לאשכול הזה, ולכן לא אקבל שקל?

דבר שני, החשבון לא עולה כלום, כן זה מפתיע, מטורף, לא מסתדר בראש אבל כן החשבון הוא חינמי ומקבלים 250 שקל, ככה הם טוענים לפחות, אבל שווה לנסות, מישהו כבר שלח לי קישור הצטרפות לפני כרבע שעה, מסתבר שצריך לעשות אימות וידאו והתאריך הכי קרוב זה ב31.5, בעקבות עומס או משהו בסגנון, קצת מרתיח, מצד שני המבחן האמיתי לאיכות השירות היה מתי שהחשבון סוף סוף יפתח, מבטיח לעדכן.

עריכה:

בקריאה שניה ושלישית של הפוסט אני מבין את מקור הבלבול, כתיבה קצת שיווקית בשילוב הבטחות לכסף חינם היא באמת קצת מחשידה, מבין אותך, בכל מקרה אני אחדד:

מדובר בבנק שהוא בבעלות בנק לאומי, שמציע לפתוח חשבון בנק דיגיטלי ללא סניפים ולקבל מענק הרשמה, לבנק אין עמלות פתיחה/סגירה וכו' ולכן אין מה שמונע ממך לפתוח חשבון, לקבל את הכסף, להעביר את הכסף לחשבון קיים ולסגור אותו בסיום, לכן צורת פעולתו לא מזכירה פירמידה במודל העיסקי.

הטריק של לתת משהו חינם בשביל האופציה להרוויח יותר בעתיד קיים בכול השווקים,

אם זה אפליקציות חינמיות, טעימות בסופר וכו'.

עריכה אחרונה על ידי Gattuso8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם פותחים שם חשבון, האם אפשר לסגור אותו באותה קלות, או שזה כמו לנסות למכור סיטרואן?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון:

טוב אז הבוקר החלטתי להכנס שוב לפפר בשביל לבדוק מתי נקבעה לי שיחת וידאו שהכרחית לפתיחת החשבון, פתאום ראיתי שהתאריך השתנה להיום בבוקר, זה היה מוזר אבל ציפיתי לבאגים ותקלות ולכן זה היה לי די טבעי.

הופיעה לי אפשרות להתקשר לנציג, התקשרתי, אחרי שלב אימות קצר יחסית התבקשתי להשאר זמין לשיחה הפעם בטלפון.

קיבלתי שיחת טלפון לאחר כשעה, שאלו מה הסטטוס שלי, מה ההכנסות וההוצאות שלי, מה אני מתכוון לעשות עם החשבון (אני מניח שזה אמור לסנן את אלה שבאו רק בשביל הכסף?), שאלות מהצד שלי וזהו.

רשמית נפתח החשבון - נכנסתי, קבעתי סיסמאות ושאלות זיהוי, קבעתי תאריך לקבלת משלוח עם הכרטיס אשראי ופנקסי צ'קים, והתחלתי להתעמק באפליקציה.

מהחוויה הקצרה שלי:

הממשק מאוד "צעיר" - מגיב יפה, צבעים עזים ולא משעממים, שפה פשוטה.

לגבי שימושיות: מרגיש קצת כמו גרסאת בטא.

הרבה דברים שכדי לשנות אותם (למשל עידכון כתובת או מייל) אתה צריך לדבר בצ'אט עם נציג, ולא ברור למה. בכל מקרה כל ניסיון לפתוח שיחת צ'אט הסתיים בקריסה, בלי שום הסבר,

רק שוטטות באנטרנט הביאה לי תשובה לקריסות - מסתבר כי שיחת צ'אט עם נציג תהיה אפשרית רק יום לאחר פתיחת החשבון (תודה רבה שאמרתם באמת!).

נציגי השירות - עד כה עושים עבודה טובה.

מקריאה קצרה בתקנון שלהם - עולה האופציה שיפתח גם אתר אנטרנט, יכול להיות מעניין, בנוסף נציגת השירות ציינה כי הם מתכוונים להוסיף שיפורים לממשק וכי המוצר עדיין לא מוגמר.

סך הכל כרגע עומד בציפיות שלי, אחרי קבלת האשראי שוב אעדכן.

אם פותחים שם חשבון, האם אפשר לסגור אותו באותה קלות, או שזה כמו לנסות למכור סיטרואן?

הם טוענים שזה פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

סוגר שנה עם פפר

במהלכו העברתי לא רק את עצמי אלא גם 3 אנשים קרובים אליי, מכולם אני שומע בעיקר דברים טובים

שירות: מענה בצ׳אט עם נציג בדרך ככל לוקח שעה פחות או יותר עד שהוא חוזר אלייך, בדרך כלל גם עוזרים בפתרון הבעיות כראוי, לשירות בנושא כרטיס האשראי צריך לפנות למוקד כרטיסי אשראי של לאומי או באתר של לאומי קארד

שימושיות: מגהץ ורואה את התשלום יורד ישירות באותו הרגע עם נתוני GPS (לא תמיד מדוייקים), טלפון החברה ופרטים נוספים, אחלה דרך לעקוב בלייב אחר הוצאות.

מסמכים שתמיד צריך (אישור בעלות חשבון למשל) לכל מיני מקומות ניתן לשלוף בדקה מהאפליקציה.

ניתן לקבל את ההטבות של לאומי קארד, בלי לשלם ללאומי.

אין הפתעות, אין תלונות.

עריכה אחרונה על ידי Gattuso8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרטיס האשראי אינו של בנק לאומי, שכן לאומי קארד נמכרה וכיום מכונה "מקס".

לפי הפרסומות בל"ל אכן נותן הטבות כלשהן שמחזיקי כרטיסי אשראי בנקאיים הנושאים את להוגו שלו.

האמת היא שמנסיון רב ההטבה היחידה של צבירת נקודות בכרטיסי אשראי ששווה משהו היא צבירת נקודות תעופה. הטבות של מועדונים זה עניין אחר, לא מזמן קיבלתי הנחה של 900 ש"ח לזוג מנויים שנתיים לחדר הכושר באמצעות כרטיס האשראי של ארגון המורים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך כרטיס בנקאי של מה שהיה לאומי קארד(מקס היום)אין לך יותר את ההטבות של לאומי קארד ומעכשיו רק הטבות של בנק לאומי(גודיז).

אני עם כרטיס עסקי לדוגמא איבדתי את ההטבה של הטרקלין בנתב"ג בגלל זה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כיום יש מענק הצטרפות לפפר?

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן, פתחתי חשבון דיי בזריזות וקיבלתי מענק של 250 ש"ח עבור הפתיחה.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

פינה שקטה לשבת בה על קפה ולאפטופ עם אוזניות בלי הצרחות העומס והרעש של הדיוטי הראשי - בשביל מי שטס הרבה ומבלה הרבה בנתבג זה ממש נוח.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...