Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם נכון לנסוע בחום קיצוני כזה?

raz2058
שימו לב! השרשור הזה בן 2123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרבה פעמים בחום כזה עלה לי לראש האם בריא לרכב לנסוע במזג אוויר כזה? כמובן שאני אישית כן אסע למה שאני צריך אבל כל המכלולים של פולטים בעצמם המון חום ועוד התוספת של החום מבחוץ ומזגן מעמיסה על רוב הרכיבים ברכב.. או שכיום הרכבים יודעים להתמודד עם חום כזה?

בנוסף הטמפרטורה בתוך הרכב שעומד מגיע לטמפרטורות גבוהות, מדי פעם משאיר טיפה חלון פתוח אבל פוחד שהחום שבתוך הרכב יגרום לתקלות כמו במערכת או בלוח שעונים וכאלה.. זה משהו שיכל לקרות? רוב היום הרכב שלי תחת השמש גם בבית וגם בעבודה.. מחפש מקום עם צל אבל רוב הפעמים הכל תפוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל המערכות צריכות לעמוד בחום הזה. מהנדס מהנדס את המוצר שיוכל לעמוד.

הדבר היחידי שיכול לגרום הוא צריכת דלק גבוה, כי אתה תפעיל את המזגן על עוצמה גבוה יותר, שדורשת יותר אנרגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין לא חום קיצוני כמו בחצי האי ערב, ששם הטמפרטורה מגיעה לעיתין ל50 מעלות ואפילו יותר.

יצרני רכב בדרך כלל מחזיקים מתקנים לבדיקת מכוניות בתנאי מזג אוויר קיצוניים , והם בודקים את תפקוד הרכב בתנאים אלו.

אם יצרן הרכב שלך היה יסודי , אז סביר להניח שהוא לקח את זה בחשבון בעת תכנון הרכב , ושום רכיב לא יתפגר כתוצאה מהחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צריך - סע.

המכונית אמורה להיות מסוגלת לעמוד במזג האויר - כמובן ודא את תקינותה. זה נכון לכל מזג אויר, אני חושש הרבה יותר מקרח, שלג ורוחות סוערות מאשר מטמפרטורות גבוהות.

הבעיה במזג האויר הזה הוא הגורם האנושי - שמש מסנוורת, התיבשות וחום שגורם ישנוניות.

דאג לישון מספיק, לשתות מספיק, להרכיב משקפי שמש ואם הנסיעה ארוכה - להצטייד במים לדרך, וסע בזהירות המתבקשת מתנאי הדרך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם וולוו בת 45 עמדה בכך בכבוד, כולל עמידה ממושכת בפקק, כל מכונית מודרנית אמורה לעמוד.

מזג האוויר שחווינו אתמול אופייני לאילת 4 חודשים בשנה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חום עצמו לא אמור להיות בעיה, באריזונה שהטמפרטורות שם יכולות להגיע גם ל46 מעלות יש המון מכוניות ישנות וקלאסיקות, כנראה כי הלחות שם מאוד נמוכה.

פלורידה לעומת זאת....

עריכה אחרונה על ידי Hagaix
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם רכב מהניילונים שהתחיל ב 5,000 ק"מ לעשות קונצים כשהטמפ' התקרבה ל 45 מעלות, אז הכל אפשרי.

הטיפ הכי נכון הוא לנסוע רק אם חייבים (כנ"ל לגבי מ"א סוער בחורף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול עוד אתה נוסע לא ליד השמש אין בעיה לנסוע.

הרכבים ובמכלולים עוברים בדיקות בתנאים קיצונים, חמסין לא משפיע עליהם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לזה יש פתרון

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל בורכה במזג אוויר ים תיכוני, איפה שאין חום או קור קיצוני (45C זה עוד לא חום קיצוני, יכול להיות יותר גרוע) של ממש.

ככה שאין מה לדאוג. אם אתה דואג, תקנה קורולה, זאת שלי התניעה ונסעה ללא כל בעיה גם ב42 מעלות לפני יומיים, רק למזגן לקח איזה חצי שעה לקרר את האוטו.

גם לזה יש פתרון, תיסע בלילה 8)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...