Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוטו - מתי היה שיא הזוכים?

Asaf-R
שימו לב! השרשור הזה בן 2160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך עזרה במשהו קטן

סביב 1996-1997 אני זוכר שבטוטו היה שיא זוכים בפרס השני (14 ניחושים) - משהו כמו כמה עשרות אלפים הצליח לנחש 14/15.

למשהו יש מידע נוסף? מ היו המשחקים, תאריך מדויק וכו',

לא הצלחתי שום דבר לגבי זה

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה יותר מוקדם 83 או 84. סערה, הרבה משחקים התבטלו (תיקו לפי הכללים של אז) ולמעט משחק אחד כולם הסתיימו בתיקו.

חבר מילא טופס של 15 איקסים טור יחיד וזכה במשהו מקביל ל200שח של היום.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך עזרה במשהו קטן

סביב 1996-1997 אני זוכר שבטוטו היה שיא זוכים בפרס השני (14 ניחושים) - משהו כמו כמה עשרות אלפים הצליח לנחש 14/15.

למשהו יש מידע נוסף? מ היו המשחקים, תאריך מדויק וכו',

לא הצלחתי שום דבר לגבי זה

אני זוכר שהיה מחזור גביע והצלחתי לנחש 14 מתוך 15 ניחושים.

הפרס היה 8 שקלים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק יכול להגיד שלא נתתי לזכייה לשנות אותי.

יפה, יש כאלה שפשטו רגל

[video=youtube;E-G1uXNeFLs]

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...