Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קופלונג הגה או מוט מייצב? בפורטה 2012

big1
שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה אם באמת מדובר בקופלונג הגה..בקאיות למיניהם יש רגישות גם למסרקי ההגה שמתחילים לנקוש. בקרוב אני צריך להחליף בקאיה ריו מסרק הגה שנוקש...אז לא להתבלבל ולשים לב מהיכן הרעש בדיוק. אם זה המחיר על קופלונג באמת זה מחיר יקר בצורה זוועתית ותתחיל להישתמש בלא מעט ידע ופרוייקטים שיש פה לטובת העניין בעצמך...זה ממש לא קשה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע חברים נראה לי לא הסברתי את עצמי טוב

הציעו לי את הקופלונג ב1100, החנות טוענת שקופלונג ושינן זה לא אותו דבר.

את השינן הציעו לי ב80 שח.

הרעש הוא בפירוש מתחת להגה, שווה לפתוח לבדוק את השינן?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסביר שוב, לא הציעו לי החלפה אלא טענו שקופלונג ושינן זה לא אותו דבר.

אם אצטרך כיול הגה, איך לבצע? אפשר עם סורק ביתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן והם חושבים על שינן במסרק ההגה אבל לא ברור לי למה הם הזכירו שינן במיקרה הזה אם בוודאות מדובר בקופלונג. בהחלפת הקופלונג תשתדל לשמור על הגה ישר במהלך העבודה וייתכן ולא תצטרך שום כיול. תעבור על הםרוייקטים שאסף העלה בעניין העבודה לא מורכבת אבל תהיה עדין וסבלני ואני מאמין שתסתדר כמו גדול. מקסימום תצטרך כיול גש למישהו שיש לו סורק מקורי כי סורק בייתי של אנגי לא יספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים-

החלפתי את השינן המפורר, לקח יותר זמן משחשבתי כי המדריך לא תואם במדויק לפורטה.

כמה רשמים-

ההגה מחובר עם 2 אומים ו2 ברגים ולא 1 כמו ביונדאי, יש לזחול ממש מתחת להגה ועם מאריך לפתוח אותם.

בדיעבד אני חושב שאפשר לפתוח את המנוע בלי לפרק את ההגה, אני ניסיתי ולא הצלחתי כי יש שלב נוסף בקיה שלא מצויין במדריך.

על המנוע יושב הכרטיס שלו, יש לכרטיס 2 ברגי טורקס שחורים מעליו, רק לאחר הפירוק שלו (קופסאת מתכת) אפשר לפתוח את המנוע.

ההחזרה של ההגה לקחה זמן, הוא כבד ולא נח לעבודה. ממליץ קודם לחבר את הברגים התחתונים ואז את העליוניים.

לסיכום נשאר בורג אחד שכמובן איכשהו נשכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא אמרתי שהעבודה באלנטרה שעליה עשיתי את המדריך, זהה אחד לאחד לפורטה.

מה שאצלך זהה לאיי30. יש אשכול שלם על נקישות באיי30 כולל סרטון מדריך, וקצת תמונות שהעלינו בזמנו.

אין ספק שזה קצת פחות סימפטי מהאלנטרה, במיוחד הקטע עם מחשב ההגה שצריך לפרק.

אשתדל לעשות מדריך גם על השיטה הזאת.

כל הכבוד שעשית בעצמך!

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...