Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף דאצ'יה דאסטר 2018 או סובארו פורסטר 2015 ?

chaimv
שימו לב! השרשור הזה בן 2165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישבת בדאצ'יה 2018? אם היא הרגישה לך טובה מספיק ולא ספרטנית כמו הדגם הקודם, לדעתי רכב חדש תמיד עדיף. למיטב זכרוני בסובארו אין שום בטיחות אקטיבית כך שהדאצ'יה לא אמורה ליפול ממנה ביותר מידי משתנים. להיפך; הסובארו עגלה בלי סוסה עם תיבת הילוכים רציפה ומעצבנת בזמן שלדאציה יש מנוע דיזל בריא עם תיבה ידנית או רובוטית והוא גם חסכוני יותר משמעותית. לחלופין סובארו XV eyesight חדשה שזה כבר משהו אחר.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישבת בדאצ'יה 2018? אם היא הרגישה לך טובה מספיק ולא ספרטנית כמו הדגם הקודם, לדעתי רכב חדש תמיד עדיף. למיטב זכרוני בסובארו אין שום בטיחות אקטיבית כך שהדאצ'יה לא אמורה ליפול ממנה ביותר מידי משתנים. להיפך; הסובארו עגלה בלי סוסה עם תיבת הילוכים רציפה ומעצבנת בזמן שלדאציה יש מנוע דיזל בריא עם תיבה ידנית או רובוטית והוא גם חסכוני יותר משמעותית. לחלופין סובארו XV eyesight חדשה שזה כבר משהו אחר.ישבתי בדאציה הדגם הקודם והסיפור עם הכיסא בעל 2 מצבים למעלה או למטה כמו כסא משרדי אכן מציק,

בסובארו המושבים נוחים מאוד והנסיעה מדהימה, הרכב שייך לשכן כך שאני מכיר את ההיסטוריה שלו. לגבי השטח - לא מתכוון לקרוע אותו וכמעט ולא אהיה בשטח , הרוב עירוני עם עליות . האם הפוסטר אינו ספינת הדגל של סובארו ? יש פה מישהו עם פורסטר ?

אכן לפורסטר הזה אין בלימה אוטונומית , אין אפילו מובילאיי , נדמה לי שאין אפילו מצלמת רוורס . מה דעתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה השימוש המיועד?

אם זה לשטח והדאציה 4*4 - אז דאציה.

כל סיבה אחרת - פורסטר

גם בצריכת הדלק הדאצ'יה תהיה עדיפה, בייחוד בגרסת הדיזל.

סביר להניח שגם בסחיבה היא תציג יתרון בשתי הגרסאות, שכן היא זמינה עם מנועי טורבו בלבד.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אם לא עשית סיבוב על שתיהן אז אין על מה לדבר. חשוב בדאסטר לנסות גם את הטורבו בנזין. בנסיעה קבועה בעיר עם עליות תהיה עדיפות מובהקת לדאסטר דיזל מבחינת סחיבה וחיסכון בדלק. לפי מיטב הבנתי בדגם החדש דאציה טיפלו בעניין הכסא ותנוחת הישיבה, אבל זה מאוד אינדיבידואלי ואתה חייב לנסות בעצמך.

מונחים כמו ספינה ודגל זה לא משהו שאני אישית הייתי מנכס לסובארו. אןלי בארה"ב עם המנועים הנורמאליים ומערכות בטיחות מלאות היה על מה לדבר. כמו שכבר הזכרתי XV Eyesight

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המטרה היא רק חסכון בעלויות - במקרה כזה הדאסטר עדיף.

הסובארו הרבה יותר אוטו , איכות חומרים, בידוד רעשים התנהגות כביש , מערכת 4x4 מעולה וכו'

מבחינתי הדאסטר בר השוואה למסחריות קלות ברלינגו/קנגו

הדאסטר נפסל. מבחינתי משיקולי בטיחות, לא הייתי קונה רכב עם 3 כוכבי בטיחות כרכב משפחתי , תוספת של מובילי לא משפרת את הבטיחות הפסיבית, בטיחות פסיבית טובה נובעת מתכנון , הדאסטר בטוח כמו רכב בן 10 שנים

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורסטר ידנית/אוטומטית?

תשאל את עצמך מה אתה מעדיף, אני כמעט בטוח שרוב תמהיל הנסיעות שלך יהיה בכביש ולא בשטח...

אכן הנסיעות יהיו בעיקר עירוניות, מה דעתכם במקום הדאסטר לקחת את הגיפון של MG הוא עולה 100 אלף כמו הדאסטר וכמו בסובארו , מנוע 1.0 מודגש טורבו עם אחריות 5 שנים או 150000 קמ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוגדש טורבו אם כבר.

גיר אוטומטי פשוט ומנוע בפיתוח משולב של GM עם היצרן הסיני שעוד צריך להוכיח את אמינותו.

רק ישבתי בו, והוא מציעה איכות חומרים טובה ועיצוב פנימי של פולקסווגן (היצרן עובד איתם בשיתוף פעולה ומייצר להם דגמים בסין).

הדבר העיקרי שחסר בו באופן מהותי אלו מערכות בטיחות כלשהן, שאותן היצרן נכון לעכשיו לא מציע כלל.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלוש האלטרנטיבות לא מציעות מע' בטיחות מקוריות.

לכולן ניתן להוסיף מובילאיי או מצלמת רוורס.

הסובארו בלי אחריות, או עם מעט אחריות אבל מוניטין משמעותית יותר טוב משני האחרים.

הדאסטר האוטומטי הוא רכב גס ולא נעים, ונעדר את כל היתרונות הנפלאים של אחיו הידני.

בין שניהם - הייתי לוקח את הסובארו.

ה mg הוא אופציה מעניינת ושווה לעשות נסיעת מבחן. בישיבה סטאטית באולם תצוגה הוא ראה איכותי עם מרווח פנים מרשים ביחס לגודל החיצוני.

לא יודע מה הייתי לוקח. אם ללכת על בטוח - פורסטר. אם ללכת נגד העדר וקצת לצחוק על כולם - ה mg.

לך תעשה נסיעת מבחן על כל המכוניות ותחליט על סמך התחושה שלך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הדאסטר וגם ה-MG השיגו 3 כוכבים במבחני ריסוק.

הפורסטר נבחנה בארה"ב (מבחן מחמיר יותר - אבל ייתכן שגם עם מערכות בטיחות אחרות, צריך לבדוק) והצטיינה.

http://www.iihs.org/iihs/ratings/vehicle/v/subaru/forester-4-door-suv/2016

לגבי ה-MG - אני הייתי חושש. זה דגם חדש, אבל העבר מלמד על התרסקות של המחירים של הרכבים האלו.

את דאצ'יה לעם ישראל כבר יותר קל לבלוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...