Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע pure-tech 1.2 של פיג'ו-סיטרואן, בעייתי?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 2151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם ידועות בעיות במנוע הנל?

דיברתי עם מוכר סיטרואן בעלת המנוע הנל, והוא התוודה בפניי שלפני כשנה האוטו הפסיק לסחוב, ובמוסך של סיטרואן החליטו להחליף מנוע, לחדש מהניילונים.

האם ידוע לכם על בעיה סדרתית במנוע הנל?

האם החלפת מנוע ברכב זה דבר שהיה מרתיע אתכם מלרכוש את הרכב?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושב שהסיכום הוא כזה:

רצות שמועות בארץ על טיימינג בעייתי (באזור ה-50-100KKM) - בלי הוכחות נכון להיום

רצות שמועות בארץ על מצתים שנמסים (כנראה בעקבות 2 סטיישנים שמישהו סיפר שהחליפו מנוע ב-100KKM וריקול שהיה) - גם לא מצאתי הוכחות

יש איזה 2-3 פיג'ו 208 עם בעיות סל"ד מוגזמות משאר מנועי 3 צילינדרים ורעידות עדינות ספק לא עדינות בפורום

בעצמי עדיין הייתי קונה (וקניתי) את המנוע הזה, כי חוץ מיזה נראה שיש עוד אלפים שנוסעים להם בכיף ונהנים אז למה אני לא יכול להנות גם?

לקנות רכב שהוחלף מנוע באחריות? יש מצב שכן, תלוי כמה קל למצוא רכבים כאלה במחיר כזה.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום הזה

http://www.208ownersclub.co.uk/forum/1-2vti-engine-failure_topic972_page1.html

יש כמה וכמה תלונות על ריקול יצרן שהחליף את המנוע עקב כשל בקראנקשאפט.

לא מכיר את האתר ומעולם לא גלשתי בו, אך עושה רושם שהתלונות אמיתיות.

השאלה היא אם זה כמו הריקול של פולקסווגן שלא פתק כלום ושום דבר בגיר, או שלאחר הריקול הבעיה נפתרה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי בעבר על המנוע שהלך אחרי קצת מעל לחצי שנה וקרוב ל 30,000 ק"מ וכנ"ל לקולגה שלי לעבודה עם נתונים זהים.

למיטב הבנתי היתה איזו סדרה מצומצמת עם איזשהי בעיה במנוע, מלבד זה ממה שששמעתי ונתקלתי בלא מעט בעלי רכבים מהמשרד שלי הכל טוב.

היום אני עם רכב חדש (לא ההוא שהוחלף לו המנוע) ואחרי שנה וחצי ומעל 60,000 ק"מ האוטו מרגיש כמו חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שמוע שאומתה על ידי מספר מומחי צרפתיות בפורום ומספר עובדי מוסכי לובינסקי לגבי הרצועת טיימינג התבולה בשמן במנוע.

יש דיווח על כמה רכבים שרצועת המנוע שלהם שפנימית ולא חיצונית כמו לרוב, מתפוררת, סותמת את מעברי השמן והמנוע נתפס ודורש החלפה וכל זה הרבה לפני מועד ההחלפה המומלץ של הרצועה (160,000 או 10 שנים).

אני לא יודע אם זה יחידות בודדות מהדגמים הקודמים או בכלל רכבי לימון בודדים.

אבל דיברתי על זה במציאות עם מומחי צרפתיות מהפורום ועם עובדי מוסכים מורשים והם אימתו שאכן נתקלו בתופעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

בבקשה תשלח לי את רשימת המוסכים שדיברת איתם שאשאל ואוכל לדעת מה מחכה לי, אני לא מצאתי תשובות ממוסכים חוץ מ"שמעתי, זה באמת קורה" ו"לא שמעתי". גם לא מצאתי אנשים פרטיים שהחליפו.

אין פה אף אחד בפורום שהחליף טיימינג? אפילו בזמן שאומר היצרן?

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול לעשות זאת. מדובר על אנשים פרטיים. אם תתקשר לכל מוסך יבואן ברור שהם לא יגידו לך שיש תקלה די נפוצה במנוע.

גם אני מבולבל מכן העניין. מצד אחד יש אנשים שהחליפו מנוע אחרי 30k מצד שני יש שפע מכוניות שסגרו איתו כבר 200k והכל בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם. אני מחזיק רכב עם מנוע הנפלא הזה. ועוד מעט האוטו יחגוג שנתיים. הרכב עבר כמעט 27000קמ. מרגיש כמו חדש. יש לי דגם פרימיום! פיג'ו 308 2016

פיאט בראבו סינסיישן 2011(2013-2015). היום פיג׳ו 308 פרימיום כחול כהה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע חצי שנה עם המנוע הזה. הרכב על 85K קמ, קניתי עם 67K. בוצע טיפול אחד קטן של שמנים ופילטרים. עד כאן לא היו בעיות.

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...