Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטייג' 1 AUDI Q3

שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעוניין לשמוע חוות דעת למי שנהג על הרכב הזה עם תוכנה.

יש לי ניסיון גדול בעבר עם שיפורים ומודע לתהליך אבל מעונייין לשמוע אם יש שיפור ניכר בכוח לגבי הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת אם יש שיפור ניכר? לכל חברה יש נתונים של כמה כ"ס התוכנת ניהול שלה תיתן לרכב.

תבדוק אצל החברות השונות מה התוספת שתקבל.

אני יודע שיש לכל חברה נתונים. לא מעניין אותי מה כתוב על הנייר, כתבתי שאני שיפרתי רכבים בעבר ותאמין לי לא שיפרתי אחד וגם לא שניים.

רציתי לברר לגבי הרכב הזה ספציפי, ולדעת אם יש פה מישהו שנהג על רכב כזה עם תוכנת ניהול משופרת, זה הכל. שאלה פשוטה שמצפה לתשובה פשוטה בלי להיות חכמולוג.

לגבי הרכב הוא בעל מנוע 2.0 TSI, עם 211 כ"ס. קוואטרו.

לגבי אחריות, לא רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר ל-PITSTOP , תשאל אם עדיין קיימת אפשרות להתנסות בחינם במשך מספר שעות.

אם כן, תגיע אליהם ביום שהטמפרטורות סבירות תעדכן ותתנסה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שיש לכל חברה נתונים. לא מעניין אותי מה כתוב על הנייר, כתבתי שאני שיפרתי רכבים בעבר ותאמין לי לא שיפרתי אחד וגם לא שניים.

רציתי לברר לגבי הרכב הזה ספציפי, ולדעת אם יש פה מישהו שנהג על רכב כזה עם תוכנת ניהול משופרת, זה הכל. שאלה פשוטה שמצפה לתשובה פשוטה בלי להיות חכמולוג.

לגבי הרכב הוא בעל מנוע 2.0 TSI, עם 211 כ"ס. קוואטרו.

לגבי אחריות, לא רלוונטי.

עם תוכנה המנוע יוציא 316 כ"ס ומומנט קופץ מ 35 ל 51

השינוי מאד מורגש (נסעתי על רכבים כאלה והשוותי מול שלי שהיא סטוק)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה מתבלבל.

זה מנוע מדור קודם לא MQB.

אותו מנוע של גולף GTI MK6.

הבנתי ומעודכן עבורך:

261 כ״ס וכ-44 קג״מ בדלק 98

http://www.pitstop.co.il/product/%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%AA-%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95%D7%9C-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2---20tsi

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

יש לי חבר טוב עם Q3 2.0 ששכנעתי אותו לשים תוכנה של APR (בהמשך קיבל גם תוכנה לגיר) והשינוי ברכב באמת היה ניכר.

ממליצה לך לברר עם פיטסטופ, יש לך חודש נסיון חינם עם התוכנה, ואני אישית אומרת לך בכל אופן מנסיון, שהשינוי יורגש. בהצלחה ותהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...