Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית חולצות dry fit (הכותרת עודכנה)

yairba
שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנסיוני:

יש לי חולצות מנדפות מל נייק ואדידס כבר כמה שנים טובות נוחות ולא מראות סימני עייפות, מוצרים בהחלט טובים.

קניתי בדקטלון כשנפתח לפני מספר חודשים חולצה מנדפת בגרושים ממש, רכבתי איתה לא מעט באופניים עברה כבר עשרות כביסות והיא כמו חדשה ובהחלט מוצר טוב. ש בדקטלון מספר רמות מחיר ואיכויות מדברים זולים מאוד (vfm( ועד מוצרים מוצרי איכות, אבל לא מוצרי קצה למי שמחפש כאלה.

מצד שני, יצא לי להשתמש בסופ"ש פעם ראשונה בחולצת סוקוני ארוכה מאווררת מספורט ורטהיימר, זה לא מוצר זול ולשימוש שלי, רכיבה כשכבת מגן מנדפת, לא בטוח אם הערך המוסף כל כך משמעותי, יש נידוף טוב ומורגש אבל בגלל שהוא יותר מדי "רשתי" לדעתי השתזפתי קצת מהשמש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות, מעדיף לרכוש אונליין חולצות ממותגות אז אבצע השווה בין אסוס לספורטדירקט.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק,

מה אתם אומרים על המותג Slazenger? הבגדים שלו איכותיים מספיק לשרוד 10+ שנים כמו הבגדים של נייק/אדידס?

המחירים שלו יחסית נוחים ומכאן הסקרנות.

אותה שאלה לגבי Kappa ו- Karimor.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם קרימור יש לי ניסיון של כמה שנים טובות, מוצריים איכותיים. (קונה בעיקר את הביגוד ספורט) וכנ"ל לגבי שלזינגר.

עוד המלצה טובה לביגוד ספורט היא חנות פאנקייר בת"א. יש להם לרוב בגדי רכיבת אופניים אך גם ביגוד לריצה, חולצות מנדפות גופיות וכו.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק,

מה אתם אומרים על המותג Slazenger?

הזמנתי לפני כשנתיים כ-10 חולצות שלהם במחיר מצחיק.

משתמש בהם 365 יום בשנה, שרדו אינספור כביסות בגבורה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחישוב מהיר כל אחת כובסה 73 כביסות כך שיש "ספור"

ולא ברור מה תלבש בשנה מעוברת ;)

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הסנט שלי.

הציוד של נייק ואדידס נהדר, שורד במשך שנים הזעות וכביסות.

באדידס יש שני ליניים עיקריים של ביגוד מנדף זעה. Climalite ו climacool. מניסיון אני ממליץ על הcool, יותר נח ומנדף הרבה יותר טוב.

לנייק יש ליין שנקרא nike pro, קניתי חולצה כזו באוטלט בהולנד, חד משמעית החולצת אימון הכי טובה שנתקלתי בה.

בארץ יש חנויות אוטלט של נייק ואדידס, חולצות במחירים נוחים של בין 60 ל100 שקל שחוסכים לטעמי את ההתלבטות לגבי ציוד של מתחרים כמו דקטלון ודומיהם שממש לא אהבתי את הסחורה שם.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באסוס, גם של נייק במחירים סבירים 100-120

בהמשך לנושא הדריי פיט- מישהו יודע מה קורה לחולצה כזו במייבש?

א.כלום

ב.תתכווץ במקצת

ג.תתכווץ הרבה

ד.תעביר לילד:-D

עדיין לא הבנתי אם היא מתכווצת במייבש אחרי כביסה ראשונה או לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא התכווצה לי חולצת דריי פיט (וזה כולל את אלה של אשתי ושל שלושת הבנים, כולם מתאמנים מספר פעמים בשבוע).

בעבר כיבסתי ב-60 מעלות, בשנים האחרונות ב-40-50 מעלות. מייבש במייבש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
מתעלק, המלצה לדרייפיט פולו?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

ראה בשירשור הזה את תגובתי מהיום.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...