Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'ימני 2008 מתחמם - צריך את עזרת המקצוענים!

t.z
שימו לב! השרשור הזה בן 2141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ג'ימני 2008 אוטומט 150k קילומטר.

הרכב נקנה לפני כשלושה חודשים במצב סביר (לא נראה כאילו הבעלים עשה מעבר למינימום הראוי), ובוצעה בדיקה מקדימה במכון בדיקה.

כבר בנסיעה הראשונה הרכב התחמם - המחוג עלה וכמעט חצה את הקו האדום, עצרתי בצד נתתי לו להירגע, בדיקה של המים העלתה שלא חסר מים ברדיאטור, הזמנתי גרר והעליתי אותו לעמית גלעד.

האבחנה הראשונה של עמית היא שהרדיאטור גמור, המון חלודה וכו' - רדיאטור הוחלף במקורי.לאחר מכן התקיימו מספר נסיעות קלות יחסית בהן הרכב לא התחמם.

בעלייה הראשונה לירושלים הרכב התחמם שוב, נכנסתי למוסך פרטי באזור ירושלים (חבר של אבא..) ולאחר בדיקה עלה כי הרדיאטור חימום סתום ובוצעה שטיפה של המערכת, החימום של המזגן חזר לעבוד והרכב לא חזר להתחמם במשך חודש וחצי גם בנסיעות קשות".לפני כחודש הוא חזר להתחמם שוב, בוצעה בדיקה של אטימות מערכת הקירור וכו' והוחלף הטרמוסטט.מעבר לשיפור בזמן ההגעה לטמפרטורת עבודה של המנוע לא חל שום שינוי ובנסיעה האחרונה הרכב התחמם שוב.

בהתייעצות טלפונית השבוע עם מורי הוא טוען שהכל מתאים (שוב) לסתימה ברדיאטור חימום והציע לבצע מעקף (עד החורף...)

מספר נקודות חשובות:

• רוב הנסיעות שלי ברכב הן נסיעות קצרות, הרכב מתחמם בעיקר בנסיעות ארוכות (מעל חצי שעה), בגלל זה האבחון מתמשך...
  • הרכב התחמם לא מעט פעמים בתקופה הזאת, עם זאת, אני ממש נוסע עם העיניים על המחוג והרכב מעולם לא חצה את הקו האדום, בדרך כלל לאחר שהוא מתחמם אני עוצר בצד אבל הרכב לא חוזר לעצמו באותה הנסיעה - ז"א אני מוצא את עצמי ממשיך לנסוע בטורים נמוכים בשביל למנוע את ההתחממות חוזרת.
  • אין לי כל-כך ניסיון בעניין אבל כשהרכב מתחמם ואני עוצר בצד לא ניכר שהמנוע חם, יכול להיות שזה רק החיישן שמזייף? בדקתי בעצמי גם את הפקק של מילוי השמן במנוע ולא נראה שום סימנים "לטחינה" או משהו בסגנון.
  • מבקש שנשים את כל הנושא של הבדיקה המקדימה והעימות מול המוכר בצד.

אז מה אתם אומרים? איפה הבעיה?

ייתכן שזאת המשאבת מים?

אולי זה רק החיישן?

איזה בדיקות ניתן לבצע בעצמי כשהרכב מתחמם בשביל להבין טוב יותר את מקור התקלה?

תודה לכולם מראש על העזרה, חג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...