Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משולשים ובוקסות, הונדה סיוויק 2005 1.6

roipow
שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

ההונדה שלי לאחרונה עושה קצת בעיות...

מדובר בהונדה סיוויק 2005 1.6 אוטומטית עם 170 אלף קילומטראז'.

הצמיגים שלי היו שחוקים לגמרי אז החלפתי את ארבעתם בסיניים עלו לי 950 ש"ח מיד לאחר מכן אמרו לי לעשות כיוון פרונט...

הלכתי למכון ואמרו לי שאני לא יכול לעשות ואני צריך להחליף משולשים כי הבוקסות שלי גמורות או משהו כזה..

נאמר לי שהכי טוב וכדאי לי להחליף לטורקי ואחרי זה לעשות כיוון פרונט יעלה לי באזור 1200 שקל.

עכשיו ממה שקראתי קצת בפורום אני מבין שטורקי זה לא חרא וכדי להשאיר את המשולשים ולהחליף רק בוקסות.

אשמח לעזרה :)

משולשים.jpg

בנוסף לפני שבועיים המזגן שלי התחיל לעשות רעשים כאילו של דליפה בזמן שהמזגן פועל ורעש כזה שאני לא יודע איך לתאר אותו כל כך...אמרתי לעצמי שבטח צריך למלא גז, אז הלכתי למוסך באזור ואמרו לי שהלך לי מדחס ויש דליפה והוא כולו רטוב צריך להחליף יעלה לי 1900 שקל, לאחר בירור אצל עוד מוסך נאמר לי שאין שום דליפה וצריך רק למלא גז לקחו לי 350 שקל אך אתמול אותו הרעש קרה לי שוב ואני אובד עצות ולא יודע למה להאמין..

בקיצור חברים אשמח לעזרה וטיפים, בנוסף מוסכים אמינים אזור אשקלון - תל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך הגיעו איתך ל 1200 שח למשולשים טורקיים עם כיוון פרונט. זה כבר כולל את המעמ? כיוון פרונט עולה 150 שח. המשולשים עצמם עולים כ 500 שח לשניהם. החלפת משולשים עולה כ 300 שח. לגבי הבוקסות אני יכול לבדוק לך אם תרצה כמה הם עולים בחנות שאני קונה אך קח בחשבון שאתה עלול להנזק אפילו יותר במחיר כי אז כבר מעורב פה מכשיר פרס שחולץ את הבוקסה הישנה ושם את החדשה. אני אישית שאני מחליף את הבוקסות מביא את המשולשים לחרט שלי ואז משלם כ 100 שח עח חילוץ וההרכבה של הבוקסות בשני השולשים ביחד. אז תשקול אולי אופציה שכזו כדי להוזיל עלויות. מבחינת המזגן גש למזגניסט מקצועי שייבחן זאת לעומק כי גם מדחס משופץ אתה יכול להשיג בזול יחסית אם צריך. צריך גם לבדוק אופציה שמדובר במייסב של הפולי קלאצ של המדחס שאם אני זוכר נכון זה המחלה של המדחסים האלה בהונדה בשנתונים הנל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקראת נכון, אל תרכיב משולשים תחליפיים. תבקש במוסך שיחליפו רק את הבוקסות. תבקש שיזמינו לך זוג בוקסות מקוריות ותשאיר את המשולשים המקוריים. אלא אם מישהו לפניך כבר החליף משולשים לתחליפיים.

מק"ט בוקסה מקורית:

51391S5A024

מחיר לאחת אם אני לא טועה כ 150-200 ש"ח.

ממליץ להחליף את הבוקסות במכון פרונט, ככה אתה סוגר את כל העבודה בביקור אחד. שילמתי על עבודה כזאת כולל כיוון פרונט כ 600 ש"ח אבל זה היה לפני כמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון פרונט עולה 150 שח.

שילמתי לאחרונה 250 ש"ח + מ.ע.מ עבור כיוון פרונט מלא

אצל 2 ממומלצי הפורום (המעבדה בחולון והציר בפ"ת)

(אגב, שניהם עושים עבודה מעולה.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על רשת Checkup?

בקיצור יש לכם מקום אזור אשדוד - תל אביב שיכול גם לשים לי בוקסות חדשות גם כיוון פרונט?

ומה לגבי המזגן חברים אשמח שתענו לי על זה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...