Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית עד 80000 (הכותרת נערכה)

claudia5
שימו לב! השרשור הזה בן 2161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי 10 שנים מושלמות עם הונדה סיוויק מפנקת בחודש הקרוב אני מקבל כסף והגיע הזמן לשדרג.

את ההונדה קל לי מאוד למכור ,ואחרי המכירה אני רוצה לרכוש רכב בסכום של עד 80000 שקלים.

הדרישות הם :

א.רכב עד שנתיים שלוש

ב.רכב אמין כי בכוונתי להחזיקו לפחות 4 /5 שנים .אני רוצה להכניס את הרכב לטיפול פעם בשנה בלי שום תיקונים מעצבנים.

ג.רכב חזק ומהיר כמו ההונדה.

4. רכב משפחתי ומעלה.

5.רכב מפנק.

תודה מראש לממליצים.

חשבתי על מליבו ,קיה אופטימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאליבו והאופטימה הם רכבי מנהלים, לא רואה איך תמצא כאלה עד 3 שנים על הכביש ב-80K. לדעתי כדאי שתתמקד בגרסאות החזקות של המשפחתיות ותחפש רכב עד 4 שנים. לדעתי מאזדה 3 מנוע 2000 תתאים לך. חזקה כמו הסיוויק, מאובזרת, מעוצבת ואמינה. עוד אופציות הן פורד פוקוס עם הגיר החדש ומנוע טורבו (גיר אוטומטי "רגיל" לא רובוטי החל מ-2016, לא בשימוש הרבה זמן אבל בינתיים נראה שהרכב אמין) אם תמצא ופיזו 308 עם המנוע והגיר החדשים (מנוע 1200 גיר 6 הילוכים של אייסין היפנית, לא זכורות לי תקלות שדווחו על הרכב והשילוב הזה כבר 3 שנים בארץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה אולי תוכל למצוא בחברת ליסינג טויוטה אוונסיס / קיה אופטימה 2015 ( ראיתי שאופרייט ליס מפרסמים ביד 2 את שני הרכבים האלה קרוב לתקציב שלך ).

רוב האופטימות למכירה בלוח זה מוניות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאליבו והאופטימה הם רכבי מנהלים, לא רואה איך תמצא כאלה עד 3 שנים על הכביש ב-80K. לדעתי כדאי שתתמקד בגרסאות החזקות של המשפחתיות ותחפש רכב עד 4 שנים. לדעתי מאזדה 3 מנוע 2000 תתאים לך. חזקה כמו הסיוויק, מאובזרת, מעוצבת ואמינה. עוד אופציות הן פורד פוקוס עם הגיר החדש ומנוע טורבו (גיר אוטומטי "רגיל" לא רובוטי החל מ-2016, לא בשימוש הרבה זמן אבל בינתיים נראה שהרכב אמין) אם תמצא ופיזו 308 עם המנוע והגיר החדשים (מנוע 1200 גיר 6 הילוכים של אייסין היפנית, לא זכורות לי תקלות שדווחו על הרכב והשילוב הזה כבר 3 שנים בארץ).

המזדה מאוד מעניינת.

פזו היה לי בעבר ולמרות שרכשתי אותה שמורה היות תקלות מעצבנות של חשמל ,צבע וקצת מנוע.למרות שהתיקונים היו מאוד זולים עדיין בזבזתי על זה זמן רב.

נהגתי בפוקוס בעבודה רבות,אפשר להגיד שחייתי ברכב ,למרות שזה היה בדגמים ישנים יותר היו תקלות רבות ומעצבנות לרכב ,במקרה שלי לא היו תקלות מנוע /גיר אבל כן היו הרבה תקלות מסביב שהצריכו ביקורים רבים במוסכים.

בשביל רכב טוב אני מוכן גם לעלות קצת בתקציב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 6 בת 3 יוצאת ליסינג תכנס לך בתקציב.

אני אוהב את המאליבו וירידת הערך המפלצתית שלה באה לטובתך כקונה אך האמינות שלה לא מושלמת (גם לא קטסטרופה אבל בכל מקרה לא עונה לדרישות שלך).

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההונדה היתה מאובזרת עד הסוף (גג נפתח/מגנזיום/שליטה מההגה), מנוע 1800 ולא 1600 אז חוץ מהונדה חדשה יותר או מאזדה 3 ספיריט (2013/14, שתיהן) לא רואה מחליפה טובה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוונסיס מעניינת חבל שאין עם סאנרוף.

ההונדות החדשות יפות אבל יקרות ודגמי 2015 לא יפות לדעתי.

b4 רכב מעניין ,קצת זקן בצורתו אבל מפנק וכנראה אמין.

חשבתי על האלטימה כי הנתונים שלה ממש טובים אבל הרכב מכוער בעיניי.

האקורד יקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו B4 מהמודל של 2015 פשוט מעולה. אפילו קצת חסכונית יחסית למנוע הגדול. משמעותית יותר מרווחת מהמאזדה 3.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסר מידע - חוץ מההנאה שלך מההונדה, שאותה תרצי לשחזר, מה עוד דרוש לך?

האם את נוסעת לבד, בזוג, או צריכה להוביל משפחה?

באיזה תנאים את נוהגת - בעיר, בין עירוני, במישור או בהרים וכו'?

האם את צריכה להוביל מטען?

מה הנסועה הצפויה (לפי הנסועה ברכב הקיים בשנים האחרונות?

איזה אבזור פחות או יותר חשוב לך?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסר מידע - חוץ מההנאה שלך מההונדה, שאותה תרצי לשחזר, מה עוד דרוש לך?

האם את נוסעת לבד, בזוג, או צריכה להוביל משפחה?

באיזה תנאים את נוהגת - בעיר, בין עירוני, במישור או בהרים וכו'?

האם את צריכה להוביל מטען?

מה הנסועה הצפויה (לפי הנסועה ברכב הקיים בשנים האחרונות?

איזה אבזור פחות או יותר חשוב לך?

לא צריך מטען ולמרות זאת רוצים רכב משפחתי ומעלה .

מה שאהבנו בהונדה זה שהיא היתה אמינה בצורה מושלמת ,נראת טוב ,עם תוספות כמו סנרוף מראות מתקפלות מגנזיום וכו.

לא נוסעים ברכב הרבה ולכן אין חשיבות לצריכת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...