Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה מצבר אני צריך למערכת I STOP

HiTRuN
שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכל מקרה , אני מקווה שהבחור שהחליף לך את המצבר ידע את סדר הפעולות הנכון , אחרת הוא דפק את הזכרון במחשב וצריך לאפס המערכת עפ מה שמזדה מגדירים כאן:

https://euroesi.mazda.co.jp/esicont/eu_eng/mazda3/20110724140058/html/images/am3zzw00013019.png

זה דורש סורק , ניתוק וחיבור חיישן זרם, ניתוק וחיבור קוטב שלילי , התנעה וכיבוי וכל מיני לחיצות ארוכות על כפתור i-stop... . נראה כמו וודו אבל בעל מקצוע כבר ידע מה לעשות .

מה שנקרא בעגה המקצועית : לימוד מחדש ל i-stop

היצרן מגדיר זמן טעינה ראשוני של 6 שעות כדי שהמצבר יגיע ל 75٪ אבל אני משער שהמצבר שלך טעון...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מוצא סיבה לשלם על efb. יש פה משתמש שנוסע כבר שנתיים על מצבר פשוט במזדה שלו ואז המערכת מנוטרלת . לא אסון.

התגובות שלך לא ברורות לי. המלצת על התקנת מצבר AGM כאשר בפועל אין צורך במצבר AGM וגם בחלק מהרכבים לא מומלץ להתקין מצבר AGM במקום מצבר EFB למרות שספקי מצברים וגם ייצרני מצברים מסויימים טוענים שאין שום בעיה עם התקנת מצבר AGM במקום EFB.

* חשוב לבדוק האם ייצרן הרכב מאפשר התקנת מצבר AGM במקום EFB.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חוזר ומעדכן, לא היה לי זמן להתעסק בזה והיום התפנו לי כמה שעות וקפצתי למרגש ממנו רכשתי.

בעל המוסך החליף את המצבר מולי, לקח מצבר ממאזדה 3 2018 חדשה ושם אצלי.

הנורה לא כבתה אחרי ההחלפה, נאמר לי שיש צורך לנסוע כמה שעות ( האמת קראתי בפורמים בחול שככה צריך )

אני עדין מחכה שהיא תעלם.

מצרף תמונה של המצבר20180621_171359.jpeg

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

- איציק -

מאזדה CX 5 2015

עמוס השרת יצא לפטרול. קראנו לו במ.ק. 77 והוא יחזור כל רגע.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר ומעדכן, לא היה לי זמן להתעסק בזה והיום התפנו לי כמה שעות וקפצתי למרגש ממנו רכשתי.

בעל המוסך החליף את המצבר מולי, לקח מצבר ממאזדה 3 2018 חדשה ושם אצלי.

הנורה לא כבתה אחרי ההחלפה, נאמר לי שיש צורך לנסוע כמה שעות ( האמת קראתי בפורמים בחול שככה צריך )

אני עדין מחכה שהיא תעלם.

מצרף תמונה של המצבר[ATTACH]506145[/ATTACH]

מישהו יכל לומר לי האם באמת מדובר במצבר מתאים? .

- איציק -

מאזדה CX 5 2015

עמוס השרת יצא לפטרול. קראנו לו במ.ק. 77 והוא יחזור כל רגע.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובות שלך לא ברורות לי. המלצת על התקנת מצבר AGM כאשר בפועל אין צורך במצבר AGM וגם בחלק מהרכבים לא מומלץ להתקין מצבר AGM במקום מצבר EFB למרות שספקי מצברים וגם ייצרני מצברים מסויימים טוענים שאין שום בעיה עם התקנת מצבר AGM במקום EFB.

* חשוב לבדוק האם ייצרן הרכב מאפשר התקנת מצבר AGM במקום EFB.

-מחזק את מרקו-החלפתי ל EFB למרות שיכלתי גם AGM , כרגע בלי עין הרע, פיקס!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחדד קצת כדי שלא יהיה בלבול:

ברכב בן לפי הוראות היצרן צריך להתקין AGM לא מומלץ להתקין EFB.

ברכב בו לפי הוראות היצרן צריך להתקין EFB ניתן להתקין AGM אבל זה מיותר לגמרי.

מכיוון ש ה-CX5 זקוקה למצבר EFB העבודה שכתוב על המצבר מספיקה - כי ברור שהמצבר הוא EFB לפחות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

שלום לבעלי מאזדה CX5 החלפתי מצבר במוסך מורשה תוצרת שנפ START STOP EFB 60

המחיר ששילמתי 890 שח כולל פרוק והרכבה.

לפי מה שאני קורא כאן שילמתי מחר הוגן מאוד.

בברכת 

חג שמח ושנה טובה לכולם

נפתלי בלייך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...