Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נאלץ להחליף את הפורסטר האהוב שלי, מה לקחת במקום?

esch
שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

נאלץ להפרד בקרוב מהפורסטר האהוב שלי, לצערי אין אפשרות להחליף לפורסטר חדש (מגבלות ליסינג) ומחפש משהו שיתן לי את החויה הקרובה ביותר.

מטייל יחסית לייט בשטח אבל לא רוצה להיות בסיטואציה שחייב להשאר רק על שבילים לכן מעדיף 4X4, גם מבחינת גודל ומרחב פנימי לא הייתי רוצה לקחת משהו קטן מהפורסטר.

האפשרויות העומדות בפני:

סקודה קארוק 4X4 דיזל - היתרון 4X4, החסרון יותר קטן מהפורסטר (אבל לא בהרבה).

סקודה קודיאק כרגע אפשר רק 2X4 מנועים 1.4 או 2.0 דיזל - היתרון גודל ומרווח, החיסרון אין 4X4 והמחיר. בודקים לי אם אפשר לקבל (תיאורטית יש אבל לא מפורסם בליסינג) 4X4 באמת הגימור הבסיסית ואז המחיר הוא החסרון היחיד.

טויוטה ראב 4 - היתרון 4X4, החיסרון גודל ולא בטוח האם יש איזושהי יכולת שטח בסיסית.

מיצובישי אאוטלנדר PHEV - היתרון 4X4 גודל ומרחב, החיסרון - זה אאוטלנדר, נהגתי ברגיל התנהגות כביש גרועה ויכולת די שטח עלובה, טוענים שה PHEV אחר לגמרי, לא ידוע אם ההיברידי הוא יתרון או לא.

יכול גם פוקסוואגן טיגואן וניסן אקס טרייל, אבל אין 4X4 בליסינג.

אשמח להערות, הארות, וכל חוות דעת שיעזרו להחליט.

תודה

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מהי מגבלת התקציב שלך, אך ייתכן שהסאנגינג רקסטון יתאים לדרישותיך.

הוא לא 4X4, קטן עם מנוע די חלש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרווח הגחון של הקארוק הוא כ-18 ס"מ בגירסת ההנעה הכפולה (https://www.4x4.co.il/article/11650).

אם אתה מתכנן לרדת לשטח מעבר לשטחים כבושים תצטרך לקחת בחשבון את מרווח הגחון (יתכן שזה יהיה על חשבון תכונות אחרות), כי לא תוכל להגביה רכב ליסינג.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...