Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מוביליי משתלמת?

yama
שימו לב! השרשור הזה בן 2121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכנן לקנות 108 מ2015 שיש לה טסט קרוב, הייתי רוצה להנות מההנחה על האגרה שיש על רכבים עם מובליי (או מתחרותיה) אבל זה לא נראה משתלם בכלל, 2000+ שקל הוצאה ומקבלים רק 700 הנחה בשנה.

האם יש מערכות זולות יותר (אולי יד שנייה) שעדיין מקנות את ההנחה על האגרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא.

זה המחיר למערכות חדשות

שים לב שאתה צריך להתקין חודשיים לפחות לפני הטסט

אם אתה מתכוון להחזיק את הרכב מעל שנתיים אתה כבר תהיה ברווח, הרי

700 שח עוד חודשיים

700 שח שנה לאחר מכן

100 שח שנתיים לאחר מכן

הגענו ל1500 שקל.

בביטוח יש הנחה של 200-500 שח כך שעברת עוד קרוב ל1000 שח במשך שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה בביטוח היא 8% מהחובה.

לפחות כך היה אצלי כשביררתי.

ההנחה בטסט תתפרש על פני 3 שנים.

ייקח זמן לקזז.

מצד שני,חוסר תשומת לב והצפצוף הזה החזיר אותך לכביש

או שסטית מהנתיב ברגע של עייפות.

יכול גם לעזור, ולא הכל זו תמורה כלכלית.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה בביטוח היא 8% מהחובה.

לפחות כך היה אצלי כשביררתי.

ההנחה בטסט תתפרש על פני 3 שנים.

ייקח זמן לקזז.

מצד שני,חוסר תשומת לב והצפצוף הזה החזיר אותך לכביש

או שסטית מהנתיב ברגע של עייפות.

יכול גם לעזור, ולא הכל זו תמורה כלכלית.אצלי ההנחה היא 25 אחוז בחובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

25 ? איך? נתנו לי הנחה של 200 שח בלבד שזה בקושי 10 אחוז

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יןדע איך, זו עובדה. החובה שלי 1628 שח וקיבלתי הנחה של 404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב עם התקנת מוביל איי אפטרמארקט. לא כל חברות ביטוח בנויות לתת לך הנחה על התקנה כזאת כי זה לא מופיע במחשבי משרד התחבורע. בגלל זה אני מבטל חובה בשלומו וכל שנה יש לי סרט עם זה. ההפרש משמעותי

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הבנתי את התמריץ הזה.

למה המשתמש צריך לקבל את הזיכוי למשך 3 שנים.

אם המערכץ עולה 2100 והמדינה מזכה אותנו ב-1500, למה לא להעביר ישירות את הסכום למתקין ולתת לנו לשלם 600 שקל.

שנראה שהמחיר הוא 600 שקל (בפועל) הקניה נראית כדאית יותר, מה גם שהקיזוז מול הביטוח חובה יכול להיות מהיר יותר.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המערכץ עולה 2100 והמדינה מזכה אותנו ב-1500, למה לא להעביר ישירות את הסכום למתקין ולתת לנו לשלם 600 שקל.

שנראה שהמחיר הוא 600 שקל (בפועל) הקניה נראית כדאית יותר, מה גם שהקיזוז מול הביטוח חובה יכול להיות מהיר יותר.

אלעד

המחיר הוא למערכת הפשוטה,

המובילאיי השימושי יותר,זה עם ההתראות על מהירות ותמרורים עולה יותר והקיזוז אותו קיזוז.

אתה צריך להחזיק ברכב במשך 3 שנים ולבטח את הרכב לפחות 4 שנים בשביל להגיע ל"רווח".

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד

הסיבה היא כי הזיכוי מתפזר למשך כמה שנים, ותקבל אותו רק אם תחזיק בעצמך את הרכב כל הזמן הזה, וכמובן במידה והרכב גם לא ירד מהכביש בזמן הזה.

המחיר הוא למערכת הפשוטה,

המובילאיי השימושי יותר,זה עם ההתראות על מהירות ותמרורים עולה יותר והקיזוז אותו קיזוז.

אתה צריך להחזיק ברכב במשך 3 שנים ולבטח את הרכב לפחות 4 שנים בשביל להגיע ל"רווח".

לא... התקנתי ב2100 מערכת עם הולכי רגל תמרורים מהירות והכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק זו הסיבה שזה לא מובן.

תגרום לישראל ישראלי להרוויח מהשנה הראשונה ותראה איך הרבה יותר מתקינים את הדבר הזה.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור התגובות כאן, גם אני התלבטתי לגבי התקנת מובילאיי ברכבי.

2 נקודות עיקריות מדוע בסוף החלטתי מדוע לא :

1. התקנה מקומית - וזה נושא שתמיד מתלוננים עליו בפורום...

2. תחזוקה. תחזוקה. תחזוקה - זה נחשב כאביזר בטיחותי, ולכן זה לא תשלום חד-פעמי וגמרנו. בודקים את התקינות בטסט. במידה ולא תקין - צריך לתקן (או אפילו להחליף)...וזה עוד השקעה של כסף (עליו אין החזר באגרה).

לכן, אם אני עושה שיקול כלכלי קר - לאורך זמן, זה לא משתלם לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את המובילאיי עם הרכב החדש כבר, לא שילמתי על זה, הרבה אנשים מתלוננים ש "סתם מצפצף כל הזמן", אני חייב להגיד שאצלי לפחות לא, 3 וחצי חודשים עם הרכב ורק פעם 1 (לפני כמה ימיים דווקא) צפצף לי על הולכי רגל שהיו במעבר חצייה לא קשורה עלי תכלס, אבל היו קרובים, חוץ מזה, כלום, הוא באמת מצפצף כאשר עוברים נתיב בלי לאותת כי חושב שאתה "בורח מ הנתיב" אבל זהו, אולי לכל מ שמצפצף לו כל הזמן זה כי לא נוהגים כמו שצריך??

זאת דעתי על איך הוא עובד (אצלי לפחות), לגבי המחיר כבר ELIC25 ענה לך ונראה לי שהוא צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי מהנסיון שהיה לי לפני שהתקנתי אצלי, הוא באמת לא צפצף, אבל אצלי ברכב כנראה כיילו לא מספיק טוב והוא מצפצף בהרבה עצירות רמזור מאחורי רכב, או שפתאום מזהה רכב בנתיב ליד כאילט הוא בנתיב שלי ומצפצף באטרף... אבל אני מעדיף שיצפצף סתם מאשר שלא יצפצף כשאצטרך, למעשה הוא כבר הסב את תשומת ליבי לא מזמן לרכב שעצר בפתאומיות

קיבלתי את המובילאיי עם הרכב החדש כבר, לא שילמתי על זה, הרבה אנשים מתלוננים ש "סתם מצפצף כל הזמן", אני חייב להגיד שאצלי לפחות לא, 3 וחצי חודשים עם הרכב ורק פעם 1 (לפני כמה ימיים דווקא) צפצף לי על הולכי רגל שהיו במעבר חצייה לא קשורה עלי תכלס, אבל היו קרובים, חוץ מזה, כלום, הוא באמת מצפצף כאשר עוברים נתיב בלי לאותת כי חושב שאתה "בורח מ הנתיב" אבל זהו, אולי לכל מ שמצפצף לו כל הזמן זה כי לא נוהגים כמו שצריך??

זאת דעתי על איך הוא עובד (אצלי לפחות), לגבי המחיר כבר ELIC25 ענה לך ונראה לי שהוא צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...