Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208 קאפ נוחתת בישראל ופתיחת ליגת המירוצים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איפה רואים את המחירים והאפשרויות?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• 5 חודשים מאוחר יותר...

נזכרתי שלא עדכנתי פה, אז כרגע אני אחרי 4 מתוך 6 מירוצים, מדורג ראשון בטבלה.

בכל סופש יש מקצה דירוג (לפי זמן הקפה בודדת מיטבי). ואז יש 2 מירוצים ביום אחד:

מירוץ #1 מזנקים לפי סדר הזמנים, המהיר ראשון.

מירוץ #2 מזנקים בגריד הפוך לפי סדר הסיום של המירוץ הראשון, מקום ראשון מזנק אחרון. זה מקובל במירוצים כדי להכניס אקשן ועקיפות.

הסופש הראשון היה במסלול בערד. הייתי הכי מהיר בדירוג, במירוץ 1 סיימתי ראשון.

במירוץ 2 זינקתי רביעי (הפכו סדר של ארבעת הראשונים), סיימתי מקום 3 (פיזית שני אבל הורדתי במקום עקב מגע לא חוקי מצידי).

בסופש השני שלי המירוץ היה בבאר שבע (מוטור סיטי). בדירוג הייתי ראשון. מירוץ 1 זינקתי ראשון וסיימתי ראשון בלי דרמות. מירוץ 2 זינקתי שישי ואחרון, סיימתי ראשון. היה מלא אקשן במירוץ הזה כולל תאונות (לא שלי). זה וידאו שלי מהקסדה (מתנצל על הזוית הלא מוצלחת) :

בסופש הקרוב יש לי מירוץ נוסף בערד, ואז הגמר בדצמבר.

IMG_5800.jpg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השימוש שלך בכל שטח המסלול פשוט אדיר. סחתיין על הכישורים!

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מלך ! הרעידות של הרכב בבלימה חזקה לפני סיבוב, זה סוג של פמפום של הדוושה או ABS או מה? נראה שממש קשה לעקוף אא"כ מישהו מאבד ריכוז לרגע ואז משלם על זה מייד.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פמפום זה מושג שלא קיים בנהיגה, בטח לא במירוצים. ברכבים האלה אין ABS, הרעידות האלה זה כתוצאה מבלימה על סף נעילה, ושינויים קלים רגעיים באחיזה (קצת עפר, שיבוש קל באספלט וכו').

קשה מאד להגיע לבלימה על סף נעילה מדוייקת, הרבה פעמים גלגל אחד או יותר ננעל ואז צריך לשחרר מיד בעדינות.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מעדכן : בשבת האחרונה היו 2 המירוצים האחרונים שלי לפני הגמר. המירוצים התקיימו במסלול בערד, בתוואי שונה מהרגיל.

במוקדמות עשיתי את הזמן המהיר, אז במירוץ הראשון זינקתי ראשון, וסיימתי ראשון בלי איומים מאחור.

במירוץ השני היה זינוק בגריד הפוך לפי המיקומים של 4 הראשונים במירוץ הראשון, אז זינקתי רביעי.

המסלול בערד בתוואי המקורי גם הוא צפוף ואין הרבה מקומות לעקוף, בתוואי של המירוץ האחרון בכלל לא היה מצב (אין ישורות בכלל), ולכן למרות שהייתי מהיר לא ניסיתי אפילו לעקוף כי זה היה מסתיים בנזקים מיותרים.

כרגע אני ממוקם ראשון בטבלה, ב-15 לדצמבר ייערך הגמר בערד.

בגמר יהיה מירוץ בודד שיוזנק לפי זמנים במוקדמות. הניקוד של הגמר כפול מהניקוד הרגיל, זה אומר שאני צריך לסיים מקום ראשון או שני כדי לקחת מקום ראשון באליפות. אם אני מסיים שלישי, ואחד מהשניים שכרגע אחריי בטבלה יהיו במקום הראשון - אז אני מאבד את האליפות.

(בכתבה יש טעות קלה, הזמן שעשיתי הוא 51.999, ולא 52.999) :

https://208racing.walla.co.il/item/3201601

הערב ב-22:00 בערוץ ספורט 5 אמורה להיות כתבה שצולמה בסופ"ש האחרון.

אגב - אם מישהו מכיר בעלי עסק שיהיו מעוניינים לתת חסות להשתתפות בגמר (תמורת פרסום נרחב), אשמח לשמוע בפרטי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופ"ש של הגמר, יהיה בנוסף גם מירוץ 'אלוף האלופים'. זכאי להשתתף כל מי שהשתתף בליגה של MDC השנה, גם אם זה למירוץ בודד. למי שלא מכיר - MDC זה טיים אטק עם הרכבים הפרטיים.

אני השתתפתי באחד מסופי השבוע עם הרכב שלי 'על הדרך' גם בMDC, ולכן אני גם אשתתף באלוף האלופים.

זה יהיה מעניין במיוחד כי יהיה שם ריכוז של נהגים מעולים, כשכולם נוהגים על רכבים זהים, נגד השעון, במסלול ערד.

המנצח באלוף האלופים יקבל השתתפות בסופ"ש אחד של מירוצים בעונה הבאה של הפיג'ו 208 קאפ.

עוד פרטים כאן :

https://www.prodrive-il.com/roc

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

אתמול אני ואשתי נסענו למסללול בערד (בשבילה). רשמתי אותה להתנסות הקצרה בתור מתנת יום הולדת. כשחיפשתי אופציות כאלו היו אפשרויות יותר קרובות/ זולות בנס הרים למשל אבל הן נראו חאפריות לעומת המסלול בערד. קצת כמו נסיעה בפרארי שעומדת בפיאצה מיכלאנג'לו .

הרכבים הם בהחלט הדבר האמיתי מתאימים לחובבנים ועדיין מספקים די והותר אנדרנלין במסלול המפותל. ההדרכה ע"י ראם סמואל הייתה מקצועית מאוד כמובן, וההארגנות במקום בהחלט נראית מקצועית.

אשתי סיכמה את החוויה עם חיוך ענק והיא בהחלט רוצה לחזור לשם שוב. התלונות שלה היו שהנסיעה של כמה סיבובים קצרה מדי ועד שלומדים את המסלול והטכניקה הבסיסית כבר הכל נגמר בהחלט מציע להירשם ליותר סיבובים למרות המחיר הכפול והלא זול מראש. תלונה אחרת היא שלה המושב היה נמוך והקסדה היתה לה גדולה (156 ס"מ ו45 קילו ). וכן המסלול בערד בשעות הצהריים עם 34 מעלות הופך את החוויה למיוזעת למדי ברכב נטול המזגן. 2 סיבובים מתוך ההתנסות לוקח בסוף המדריך כשסמואל מוריד את כל המגבלות מהרכב ונכנס לסיבובים לא הכי אלגנטי עם זריקת תחת בשביל הכיף ורעש הצמיגים הנגררים על האספלט.

בצד השיווקי קצת עיצבן אותי הניסיון הטלפוני לשדרוג לגרסאת ה1600 החזקה יותר כשהנהיגה ברכב נעשית בכל מקרה בעוצמה מוגבלת (לאחר 3 סיבובים המדריך איפשר לאשתי לנהוג יותר מהר על ידי שינוי הגדרות במחשב הרכב).

בהחלט מקווה לראות עוד יוזמות כאלו בארץ שגם ינגישו את הספורט המוטורי וגם ינחילו קצת תרבות נהיגה. 81c22f9bc86a2c07ea83d98cd4363b7d.jpg

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...