Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית מפרטי בנזין אוטומטית 2014+ 65-75K

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים.

מחפש משפחתית לזוג +תינוק.

חשוב שיהיה מספיק מקום לעגלה שתכנס בקלות לבאגאג'.

אמינות ושכירות זה בטופ.

צריכת דלק סבירה.

נסוע של 15-20K בשנה.

75K זה התקציב המקסימלי אי אפשר לחרוג.

חיפשנו עד עכשיו סוזוקי קרוסאובר, מאזדה 3, קורולה.

קרוסאובר במצב טוב שנת 2014 גם בתקציב המקסימלי. מאזדה 3 וקורולה אין בתקציב הזה 2014.

אשמח לשמוע על עוד המלצות שפספסתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש היטב מאזדה 3 ספיריט 2014 נכנסת בתקציב ומקסימום מתיחה של 1000-2000 ש"ח,שלדעתי לא אמורים להפיל עסקה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפשרו קצת על הסחירות ותחפשו סובארו אימפרזה פרטית מסוג 2014 או 2015 שהיא עוד באחריות.

יש ביד2 כמה כאלה...

מה עם מיצובישי לנסר ספורטבק?

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי לנסר , אמינה , מרווח הרבה יותר גדול מאחורה ממאזדה 3 , מחיר נמוך לעומת השאר, חסרונות רעשי רוח נוחות פחותה ממאזדה

חסרונות אין ? שתיינית כמעט פי 1.5 מהמאזדה ,חלפים לא זולים,גיר רציף,שיש לו טיפול די יקר באיזור ה 100,000 ק"מ ולגבי אמינותו לך תדע (אין תלונות סדרתיות כמו ברכבי VAG אבל עדיין לא אמינות של גיר פלנטרי),רכב מיושן הנדסית וטכנולוגית לעומת המאזדה והשוס הגדול- ירידת ערך מ-ט-ו-ר-פ-ת : בהונדה שרכשתי יכלתי לקנות מיצובישי 2015 (2 שנתונים מעל) אבל מה ? הרכב ב 0 ק"מ נרכש ב 100,000 ש"ח כמה יהיה שווה אחרי 5 שנים ? בקושי 40,000 וגם זה אם אני ממש נדיב לעומת המאזדה ששומרת הרבה יותר טוב על הערך.

ירידת ערך מטורפת יכולה לשחק לך משני הצדדים- כקונה תרוויח עכשיו אבל אחכ כמוכר תפסיד הרבה ואולי אפילו יותר ממה שהרווחת קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי לנסר סדן עם מנוע 1600 מודל 2014-2015 אפשר לקנות עכשיו סביב 50 - 55 אלף שקלים ( רכב עם נתונים נורמליים ) ולסגור את הסיפור. עכשיו מחיר נמוך יחסית זה יתרון. מה יהיה בעוד כמה שנים? כנראה ההפרש יישמר.

יש לה גיר אוטומטי ולא רציף וצריכת דלק 1:11. מאזדה ספיריט לא יותר חסכונית ( סוזוקי קרוסאובר כן ).

אין שום דבר יוצא דופן בטיפולים של לנסר. את ספורטבק לא הייתי קונה בגלל בגאז' משמעותית יותר קטן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי לנסר סדן עם מנוע 1600 מודל 2014-2015 אפשר לקנות עכשיו סביב 50 - 55 אלף שקלים ( רכב עם נתונים נורמליים ) ולסגור את הסיפור. עכשיו מחיר נמוך יחסית זה יתרון. מה יהיה בעוד כמה שנים? כנראה ההפרש יישמר.

יש לה גיר אוטומטי ולא רציף וצריכת דלק 1:11. מאזדה ספיריט לא יותר חסכונית ( סוזוקי קרוסאובר כן ).

אין שום דבר יוצא דופן בטיפולים של לנסר. את ספורטבק לא הייתי קונה בגלל בגאז' משמעותית יותר קטן.

דיברתי על הספורטבק עם מנוע 1800,משודכת ככל שאני יודע לגיר רציף( 7 הילוכים ? לא בטוח אבל רציף זה בטוח) לא מכיר גרסה אחרת בשנתונים 2013 והלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטבק עם צריכת דלק של 1:10 ובגאז' מביך ( יחסית לרכב משפחתי ) של 340 ל'.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי על הספורטבק עם מנוע 1800,משודכת ככל שאני יודע לגיר רציף( 7 הילוכים ? לא בטוח אבל רציף זה בטוח) לא מכיר גרסה אחרת בשנתונים 2013 והלאה.

אין שום קשר בין הגיר הרובוטי שיש בVW לבין הגיר הרציף שקיים בסובארו אימפרזה,מיצובישי לאנסר,הונדה סיויק,טויוטה קורולה ועוד רבות וטובות.

גיר מאוד אמין.

גם האימפרזה עם ירידת ערך דיי חזקה,באלדן מוכרים 2014 בסביבות ה40 אלף לרכב עם נתונים סבירים.

מי שמחפש רכב אמין, חדש וזול האימפרזה והלאנסר נופלות למשבצת.

המוכרים של המאזדות חיים בסרט,אף אחד לא ישלם 90 אלף על רכב בן 4 כשחדשה עולה 114.

70-80 זה מחיר ריאלי לרכב הזה בגרסת ה2 ליטר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שהסוזוקי היא האופציה הנכונה ביותר?

סבלנות תשתלם!

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה נכונה , אם לא בוחרים להשאיר 15-20 אלף ₪ בכיס, ועדיין לנסוע ברכב משפחתי אמין כמו סוזוקי וממודל 2014-2015. ממה שאני מבין בין השורות, לא יזיק להשתמש בחלק מהתקציב המקסימלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...