Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח לנהג צעיר ונהג חדש

Rawr
שימו לב! השרשור הזה בן 2161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני ואחי רוצים לקנות רכב ויש לי טיפה פחד מנושא עלות הביטוח.

אני בגיל 21 וכבר לא נהג חדש, ואילו אחי בן 24 ורק הוציא רישיון לא מזמן ולכן הוא נהג חדש.

1) במידה ונקנה רכב, על מי עדיף לרשום אותו בתור בעלים, אני או הוא?

2) אני בעל רישיון C1 (ברישיון צבאי C אבל זה כבר סיפור אחר), עם שירות צבאי מלא בתפקיד נהג, האם זה נותן לי נקודות זכות כלשהן מבחינת עלות ביטוח?

3) כמה ביטוח יעלה בערך אם מדובר ברכב מיני ולא יקר (אזור 25 אלף)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לאף אחד מכם עבר ביטוחי.

אחיך נהג חדש וגם אין לו וותק רישיון אבל מצד שני הוא לא נהג צעיר.

אני מאמין שהמחירים יהיו אסטרונומיים באותה מידה לשניכם במיוחד לאור העובדה שהביטוח צריך לכלול את שניכם ואני ממליץ לרשום את הפוליסה על שניכם כדי שלשניכם יהיה עבר ביטוחי בעתיד.

במצב כמו שלך ושל אחיך הייתי שוקל לרכוש רכב בעלות של כ15,000 ש"ח ולבטח אותו בחובה + צד ג' בלבד לפחות לשנים הקרובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להגיד לך כמה זה יצא אבל אתה יכול לבדוק בארץ של ביטוח ישיר או WOBI בערך מה העלויות.

קשה לי להגיד לך מה יותר מעלה את הפרמיה יותר. אבל חוסר עבר ביטוחי זה עסק יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה יכול להגיד לי כמה בערך ייצא הביטוח?

אז מה שלוקח את רוב המחיר בעצם זה הנהג צעיר/חדש או העניין שאין לנו עבר ביטוחי?

אפילו מנכ"ל של חברת ביטוח לא יוכל לומר לך כמה זה יצא לך, אם לא ציינת 99% מהפרטים הנחוצים.

סוג הרכב, שנתו, הדגם המדויק (מנוע+רמת הגימור), מערכות הבטיחות (לביטוח החובה) ועוד פרטים חשובים ונחוצים.

אם תציין את כל זה, אולי בדיוק יפול פה מישהו שהנתונים שלו דומים לשלך ויוכל לתת לך אינדיקציה.

כמובן שאם הוא לא בדיוק בגילך ולא כל הפרטים תואמים זה לא יהיה מדויק, אבל זה יהיה לפחות כיוון...

אוכל לומר לך, שאני הייתי נהג חדש ממש בגיל 24 וקצת, ללא עבר ביטוחי כלל, ושילמתי על רכב חדש שעלותו כ-130,000 ש"ח ביטוח מקיף בסביבות ה-6 אלף לשנה, וחובה עוד כ-1,800 ש"ח.

מכיר מישהו (גם נהג חדש חדש) שקנה בגיל 20 (בערך) רכב חדש בסביבות ה-200K, ושילם משהו כמו 12-13 אלף על חובה ומקיף.

היום החובה קצת יותר מוזלת, לפחות ברכבים החדשים והמאובזרים במערכות בטיחות שונות.

כל 3 הפרמטרים מייקרים.

נהג צעיר, ע"ש שהוא צעיר ולכאורה שיקול הדעת לא משהו, וגם האדרנלין יותר זורם (לכן גם צריך מלווה וכו')

נהג חדש, ע"ש שהוא חדש, ומי יודע כמה הוא הקשיב בשיעורי הנהיגה?! (מפחיד את חברת הביטוח לשלם עליו ים כסף תוך תקופה קצרה)

נהג ללא עבר ביטוחי, ע"ש שאין לחברת ביטוח מושג כיצד הוא נוהג, אע"פ שיתכן והוא נוהג שנים רבות והכל בסדר

מקווה שעזרתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג בן 22 עם 4.5 שנים רשיון וזה המחירים:

סיוויק 2016 בסביבות ה7.

על פג'ו 206+,כשהיה לי שנתיים רשיון 4600.

על יונדאי איי30 2010 קיבלתי הצעה של 3500 ש''ח למקיף

וחובה.

הביטוחים על רכבים יונדאי/קיה נמוכים הרבה יותר מסקודה וסיאט לצורך העניין.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש במשפחה מורה זה מוזיל את הביטוח משמעותית, כמעט חצי מחיר.

אם בהסתדרות המורים, דרך איילון ביטוח, מוקד המורים 1-700-720-066

אם בארגון המורים דרך אור סוכנות לביטוח http://or.zdk.co.il/car/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...