Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוואת עמלות חו״ל, ישרקארד קורפורייט מול ויזה הייטק-זון

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 2142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נמצא כרגע בחו״ל ונדרש למשוך סכומי כסף די גדולים.

בעבר ההבדל בין הכרטיסים לא הטריד אותי במיוחד כי לרוב הייתי משלם מראש על מה שאפשר ומביא מזומן בשביל השאר, או לחילופין מדובר היה בנסיעת עבודה.

את העמלות של הקורפורייט מצאתי, לפי מערכת השוואת הכרטיסים של דהמרקר מדובר ב3.9% עמלת משיכה מטח מכספומט, 2.3% עמלת המרת מט״ח.

את העמלות של הכרטיס של הייטק זון אני לא מצליח למצוא, וגם לא מצליח לגשת לאתר של ההיטקזון. אם למשהו יש גישה לאתר, אשמח לעזרה, מה עמלת משיכת מט״ח מכספומט ומה עמלת ההמרה בביצוע עיסקאות?

תודה מראש

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העמלות באתר לאו דווקא רלוונטיות כי לחברות שונות יש הסכמים שונים. לא יודע לגבי הויזה הייטקזון, אבל בכרטיס הקורפורייט שיש לי דרך הסכם של מקום העבודה העמלות בוודאות נמוכות מאלו שראית באתר שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייטק זון עמלת המרה של 1 אחוז (מקור:יש לי את הכרטיס)

לגבי משיכה מכספומט אין לי מושג ולא מצאתי באתר שלהם, זכור לי שחבר נסע והופתע שזה ממש זול.

עריכה אחרונה על ידי Or05230

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העמלות שהזכרת לקורפורייט הן הסטנדרטיות של ישראכרט ואמריקן אקספרס.

אף חברת אשראי אינה מפרסמת באתר את ההנחות לכרטיסים המיועדים לקבוצות סגורות, אין לך ברירה אלא לפנות לשירות של המועדון. אולי תוכל למצוא מידע במסמכי ההצטרפות עליהם חתמת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שאני בדקתי בזמנו ולמרות שהיה לי הייטק-זון הוצאתי במיוחד קופרייט של לאומי קארד בבגלל העמלות המרה היחסית נמוכות שלו(0.5%).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, זה עניין של ההסכם הספציפי עם החברה שבה אתה עובד.

אצלי למשל זה הפוך - לאומי (אקסקיוטיב) לוקחים עמלת המרה של 1% וישראכרט (קורפורייט) לוקחים 0.5%. לפני שנתיים ישראכרט לקחו 1.5% אבל שיפרו תנאים לקראת הסכם חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...