Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עסק שמנקה בהתזה ואז צובע אבקה בתנור?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני צריך.

מכסחת דשא בת 40 שנה. גוף אלומיניום יצוק, ידית מצינור פלדה מכופף.

הידית בשחור מבריק, הגוף בכתום.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור. האלומיניום חומר רך יחסית וגם הידית לא חדשה.

הם עובדים עם אנשים פרטיים?

יוכלו להרכיב גוון כתום דומה למקור?

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם גל רייטר מסדנת CPC "צביעה חשמלית בתנור" בפרצוף ספר או ברשת.

גילוי נאות

גל חבר ילדות.

שירות ברמה, סבלנות אין קץ, וגמר ברמה שכמעט ואין בארץ

ניקוי חול עדין

מבחר אדיר של אבקות

יש מספיק עדויות על היכולות של הבחור.

זה האתר

https://www.powdercoat.co.il/

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בדיוק באתי להמליץ עליו.

גל עשה לחבר שלדה של אופנוע, עבודה מצויינת.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש לטפל בכמה חלקי מתכת כגון בלם תוף של אופנוע, רגליות ועוד. לא דברים גדולים.

גל לא נמצא במרכז והמחירים שלו גבוהים יחסית, וכמובן בהצדקה מלאה. הבחור אומן. אכל אני לא מחפש אומנות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על חלקים בודדים אל תצפה לקבל מחיר זול.

נסה למצוא מישהוא עם טרומל או תא קטן לניקוי חול (אמנים, בתי יציקה קטנים וכו') כי עסק שמתעסק בצביעה יקח המון על עבודה כזו. אחרי הניקוי הצביעה עצמה יכולה להיעשות אצל כל אחד.

אופציה נוספת זה לקנות כמה מברשות ציר פליז או פלדה ולעבוד עם מקדחה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המלצה לאחד כזה באזור המרכז?

אמין ויודע מה הוא עושה.

אני מבקש לטפל בשילדה מושלמת של אופנוע, כולל כנפיים, רגליות ועוד.

במרכז.

אמין.

יודע לעבוד עם אנשים פרטיים ולא רק עם מפעלים/עסקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה רק בארץ עדיין משתמשים בניקוי חול לשימושים אוטומוטיביים, ולא ברור לי למה - בעולם הגדול עברו לניקוי סודה ול vapour honing, גם מסיבות של איכות הסביבה וגם כיון שהשיטות האלו יותר מוצלחות: הן יותר עדינות למתכת, והן לא משאירות משקעים שיכולים לספוג מים ולגרום לחלודה במקומות נסתרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש לטפל בשילדה מושלמת של אופנוע, כולל כנפיים, רגליות ועוד.

גם לי יש פרויקט בדיוק כזה - אני מחפש רק ניקוי (הצביעה תהיה בצבע רטוב, כנראה אצל ארז דרור), ואני מציע לך (וגם לעצמי) לחפש מישהו שעושה ניקוי סודה ולא ניקוי חול.

אפשר לנסות לחפש ביחד, יתכן וזה יוזיל מחירים ו/או יתן מוטיבציה לאנשים לקחת את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
אני מבקש לטפל בכמה חלקי מתכת כגון בלם תוף של אופנוע, רגליות ועוד. לא דברים גדולים.

גל לא נמצא במרכז והמחירים שלו גבוהים יחסית, וכמובן בהצדקה מלאה. הבחור אומן. אכל אני לא מחפש אומנות...

בתור אחד שנותן שירותים יחסית יחודיים ונמצא הרבה יותר רחוק מהמרכז מאשר גל, הצלחת טיפה להדליק אותי.

א. לאיזה מחירים ציפית? בעל עסק שעובד 3-5 שעות על חלק ומעבר לעלויות הקבועות שלו מכניס למחיר גם חומרים ומע"מ, חשבת שייקח 300 ש"ח? 500 ש"ח?

הוא יפסיד את התחתונים שלו. 900 ש"ח לשלדה גדולה של אופנוע זה הוגן מאוד ואני אומר את זה מניסיון, שכן עבדתי על מכונת חול וחדר צבע כמה שנים.

למי שלא מכיר, זה נראה כ"כ פשוט ומהיר. בפועל זה המון התעסקות.

ב. מיקום. יש לך בעל מקצוע מפורגן מכל עבר, עם מחירים טובים במרחק של 45 דקות מת"א.

יש לי לקוחות שמניעים מוצר חדש, חברה חדשה, חייבים להתקדם כדי להצדיק השקעות כלכליות או להשיג השקעות כלכליות

והשאלה הראשונה שלהם היא "מתי אתה מגיע למרכז?" לא מצליח להבין את מחיקת כל מה שמעבר ל"גבול".

אנחנו גרים בטקסס או בישראל? שעה לנסיעה שהיא גם בול פגיעה, זה כ"כ נורא?

ואתה גם מבין שאין הרבה בסגנון שלו, כולם רוצים פה כמויות. עד שיש בנאדם שמסכים לקבל גם חלק אחד קטן...

מתנצל על הטורים, פשוט דווקא מבנאדם טכני כמוך שמצטייר גם כטיפוס ריאלי, לא הייתי מצפה לזה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשייה ונותני שירות ייחודי בכלל בורחים מהמרכז כי אף אחד לא יהיה מוכן לשלם את הפרמייה שתגולם במחיר בגלל תוספת העלויות (עלות הנדל"ן, כוח האדם וכו').

איתי, ב 900 שקל לא הייתי עושה עבודה כזו. זה דורש יותר מ 3 שעות התעסקות ואף אחד לא יעבוד בעבודה כזו בשביל 250 שקל שעה.

אני הייתי מעריך עבודה כזו בסביבות ה 1200-1500 שקל.

פייזר, מנקים בחול ו(בעיקר) גרגרי פלדה כי לא צובעים הרבה שלדות בארץ ולצביעה תעשייתית לרוב הדברים זה מתאים. יש כמובן גם ניקוי כימי באמבטיות לחלקים יותר עדינים אבל זה תהליך יקר בהרבה ואת זה אף אחד לא יעשה לך ב1500 שקל.

קיימים גם מכונות ניקוי בהתזת קרח יבש שידידותיים לסביבה ולעובד אבל שלוב, הם יקרים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שנותן שירותים יחסית יחודיים ונמצא הרבה יותר רחוק מהמרכז מאשר גל, הצלחת טיפה להדליק אותי.

א. לאיזה מחירים ציפית? בעל עסק שעובד 3-5 שעות על חלק ומעבר לעלויות הקבועות שלו מכניס למחיר גם חומרים ומע"מ, חשבת שייקח 300 ש"ח? 500 לא מצפה לשום דבר. אני פשוט יודע שבמרכז יש עסקים שהם זולים יותר. אני בטוח שאין אצלך שום מסמך שקובע שאני חייב ללכת למישהו רחוק יותר ויקר יותר.

הוא יפסיד את התחתונים שלו. 900 ש"ח לשלדה גדולה של אופנוע זה הוגן מאוד ואני אומר את זה מניסיון, אבל מה תגיד אם המיקרה שלי הוא שלדה קטנה? שכן עבדתי על מכונת חול וחדר צבע כמה שנים. למי שלא מכיר, זה נראה כ"כ פשוט ומהיר. בפועל זה המון התעסקות. אני התזתי חול וצבעתי עוד לפני שהאומן הנ"ל נולד, לדעתי, לפחות למראית עין, אם הבחורצ'יק שמצטלם שם באתר הוא הוא האומן.

ב. מיקום. יש לך בעל מקצוע מפורגן מכל עבר, עם מחירים טובים במרחק של 45 דקות מת"א. מדובר בלמעלה משעה נסיעה, איך שלא תסתכל על זה. נא לדייק.

יש לי לקוחות שמניעים מוצר חדש, חברה חדשה, חייבים להתקדם כדי להצדיק השקעות כלכליות או להשיג השקעות כלכליות והשאלה הראשונה שלהם היא "מתי אתה מגיע למרכז?" לא מצליח להבין את מחיקת כל מה שמעבר ל"גבול". אני מבקש ממך שתראה לי הוכחה לכך שמחקתי כדבריך, כל מה שמעבר לגבול המרכז.

אנחנו גרים בטקסס או בישראל? שעה לנסיעה שהיא גם בול פגיעה, זה כ"כ נורא? לנכה מלחמה עם נכות קשה שחלק ממנה היא כאבים בשל תזוזת גפיים - כן.

ואתה גם מבין שאין הרבה בסגנון שלו, כולם רוצים פה כמויות. עד שיש בנאדם שמסכים לקבל גם חלק אחד קטן...

התאמצתי אבל לא הצלחתי להבין את המשפט הזה.

מתנצל על הטורים, פשוט דווקא מבנאדם טכני כמוך שמצטייר גם כטיפוס ריאלי, לא הייתי מצפה לזה.

אני מבקש להציע לך לחשוב בפעם הבאה, לפני שאתה כותב. מאדם טכני שכמוך, לא הייתי מצפה לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...