Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 2139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש כ"כ הרבה מוצרים מחברות טובות שאין צורך לחפש בנרות, אישית לא מכיר אותם.

רק בארץ יש לך חברות כמו פוליש אנג'ל, ננולקס, אנג'לווקס, קוש שאמי, סונקס, מנזרנה.

כולם יתאימו למרצדס, תלוי במצב הצבע, הקשיחות שלו ועוד פרמטרים שונים.

ממליץ לך להתייעץ עם היבואנים של החברות האלה, אם תרצה הכוונה אליהם תגיד.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הסלוגן ? "אולי יש לך ביטוח בריאות, אבל אין לך הראל" אז אולי יש לך הרבה חברות פוליש בארץ, אבל אין לך HERRENFAHRT!

HERR' היא חברת יוקרה גרמנית לייד מנהיים, פירוש השם בגרמנית הוא "דרכו של ג'לטלמן" כי כך אמור האדון להתנהג ברכבו, כל המוצרים שלהם מיוצרים ידנית ועם רכיבים טבעיים בלבד, לא תמצא באף אחד מהמוצרים שלהם - פוספטים, מלחים, אמונייה או סולוונט.

הם מתחרים ב SWISS WAX ראש בראש ויכולים להם! השוק שלהם הוא רכבי יוקרה ממועדון המיליון ומעלה! בעיקר רכבי אספנות יקרים. לגבי הקומפאונד שלהם ה X1000, יצא לי לעבוד איתו, אפילו נשאר לי במלאי עוד כמות קטנה. הקומפאונד הזה שונה מכל הפולישים המסחריים האחרים בשוק. למעשה אין לו פוליש סופי, הוא החותך והפינישר גם יחד, כושר חיתוך אדיר, חותך בלכה קרמית כמו סכין במים, עם כושר סיומת של ה SF 3800 של מנזרנה. הוא אינו מתייבש לעולם, תאורטית ניתן לעבוד איתו לנצח, אינו מייצר הייז, אינו מייצר הלוגרמות (גם לא, ברוטרית) מריח נפלא ומתנגב בקלות. אז למה הוא לא על המדפים בארץ? שלושה גורמים: מחיר, מחיר ומחיר!!! רבע ליטר = 100 שח!

האמת היא שהוא מאוד חסכוני (3 טיפות למעבר) אבל ללקוח הממוצע קשה למדוד את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובשורה התחתונה אתה תגיע לאותן תוצאות הנראות לעין האנושית גם עם חומר שהוא לא בגדר "שיקוי פלא".

יכול להיות שהדרך לתוצאה תהיה קצרה או נוחה יותר עם מוצר פרימיום שכזה, ואם אפשר להשיג אותו ב 250 מ"ל ב 100 ש"ח והוא באמת כמו שתיארת אז בהחלט שווה.

נ.ב - קראתי שוב את ההודעה של פות"ח, אבל קראתי לא נכון, חשבתי שהוא רוצה לקנות את החומר ולעשות בעצמו.

אז אם יש סדנה שעובדת עם מוצרי פרימיום שכאלה לך עם ההמלצה של car-lab

עריכה אחרונה על ידי sagiarye

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הנראות, אתה במאה אחוז צודק, אבל דיטיילר שעובד כל היום עם חומר סולוונטי, כדאי שישים לב יותר ויחפש את החומרים הטבעיים שאינם גורמים לנזק בלתי הפיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, יש המלצה לדיטיילר באיזור הצפון שעובד עם החומר?

האם אפשר לקנות ממך ישירות את החומר? באיזה מחיר?

לכמה זמן או פעמים יספיק לי הרבע ליטר?

(אני נוהג במרצדס אי קלאס שחורה מטאלית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי על רכבים של כמעט כל יצרן רכב שקיים בארץ ובחול כולל כמובן מרצדס, ב 95% מהפעמים השתמשתי בפוליש של שול והגעתי לתוצאות מעולות,אין לך שום צורך לחפש במקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, חוץ מ V8 וממני אף אחד לא מכיר את סוג החומר הזה ואיך לעבוד איתו, שכן זהו קומפוליש - גם חותך וגם מסיים, מצריך טכניקה שונה, דבר איתי, אנסה לעזור לך - 050-3636404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עבדתי איתו, גם עם הקמפאונד המדובר שיודע לסיים וגם עם הפוליש היעודי שלהם המיועד לברק אולטרא גבוה. מוצרים נהדרים .

שלומי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...