Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול חוזה לפני תחילת עבודה

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 2100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

...

אם אלך עכשיו אהפוך ל-oathbreaker.

שלא תהפוך לkingslayer

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בגיל ובאופי של פות''ש, אינני פוסל את רצונו.

אני בגיל 26 ארזתי מזוודה ונסעתי לבנגקוק עם ויזה לאוסטרליה

בכיס,במקום אוסטרליה הגעתי ליפן וסה''כ טיילתי כ 3 שנים,

והטיול משולב עם עבודה הנ''ל הוא הדבר הכי טוב שעשיתי, נישאר,

וישאר לי בחיים.

מודה לראשונה בחיי שזכורה לי גם הדילמה שלפני הנסיעה (עבודה או נסיעה)

שנפתרה אחרי לבטים רבים בהטלת מטבע.

הזדמנות אחרת לטיול ללא גבולות וזמן לא תהיה עד הפנסיה, אם בכלל..

(או עד הטל של אראלה שלא יגיע)

טוב, פות''ש יקר לא חייב 3 שנים אבל כמה חודשים זה זמן מצויין כאשר/במידה ואתה עדיין רווק

מלא אבק.

קח החלטה נכונה על דילמה לא פשוטה.

בהצלחה

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה לראשונה בחיי שזכורה לי גם הדילמה שלפני הנסיעה (עבודה או נסיעה)

שנפתרה אחרי לבטים רבים בהטלת מטבע.

באחת העבודות הקודמות שלי היה מישהו כזה. יום אחד הוא פשוט לא הגיע, בלי להודיע לאף אחד, ובמשך כמה שעות לא היה זמין בטלפון. כשסוף סוף הצליחו להשיג אותו (כי לך תדע, אולי קרה לו משהו), הוא ענה כשהיו רעשי רוח חזקים ברקע.

זה היה:

"איפה אתה?"

"באמסטרדם"

הבחור פשוט קם, קנה כרטיס וטס לאמסטרדם באמצע החיים.

אני מקנא באנשים שמסוגלים פשוט לשים בולבול (לא ציפור) על כל העולם ולעשות מה בא להם, בלי קמצוץ דאגה לכלום.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מקנא באנשים כאלה אלא מרחם עליהם כי הם שמים ז על העולם וחושבים שהם כל יכולים על=ד שבשלב כלשהו (והשלב הזה תמיד מגיע) העולם שם את הז שלו עלים ושל העולם הרבה יותר גדול.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יודע מה עבר לו בראש ולמה הוא קם והלך.

היה לי מקרה דומה עם עובד שלא הגיע כמה ימים ולא ניתן היה ליצור איתו קשר. אחרי חיפושים הצלחתי להגיע לקרובי משפחה ובפחד גדול (שאני אולי אהיה מי שאבשר להם על חשש לטרגדיה) שאלתי אם הם יודעים איפה הוא, והתברר שהוא חווה פרידה זוגית והתקשה לתפקד.

אז נכון, זה לא אחראי, ואולי אם היה מבוגר יותר או לפחות בוגר יותר היה מתקשר לפחות, אבל בתור בן אדם נכנסת אמפתיה, גם אם בתור ראש הצוות היה כעס ואכזבה.

כשהוא חזר לתפקד ישבנו לשיחה פרטית וארוכה. הוא ממילא לא תכנן לחזור לעבוד, אז לא היתה לי דילמה אם לפטר אותו. ויתכן שהוא אכן היה מפוטר, אבל זה לא אומר שהוא לא זכה ליחס אנושי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדים שנעלמים זה דבר שקורה מכל מיני סיבות. היו לי כאלה שפשוט החליטו שלא מתאים להם ולא טרחו להודיע והיה לי גם מקרה של עובד שנפטר והמשפחה לא יודעת עברית ולא הודיעה עד שהתקשרתי אחרי יומיים לשאול מה איתו.

יש הבדל בין עובד שנעלם מכל מיני סיבות אובייקטיביות לבין אחד שלא שם על כלום.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודים יקר אינני מבין מדוע ציטטת אותי.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?653385-%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%9C-%D7%97%D7%95%D7%96%D7%94-%D7%9C%D7%A4%D7%A0%D7%99-%D7%AA%D7%97%D7%99%D7%9C%D7%AA-%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%94&p=5687357&viewfull=1#post5687357

אני בכלל לא טיפוס כמו שציינת שפשוט קם ועוזב. הייתי במצב דיי דומה לפות''ש,הוצעה לי עבודה מצויינת בארץ

ולי כבר היו תוכניות לנסוע לטיול+עבודה בחו''ל.

הייתי בין עבודות. לא חתמתי על חוזה עם העבודה החדשה.

לקח לי המון זמן להחליט עד שפשוט הטלתי מטבע והמזל החליט בשבילי.

אין מה לקנא באנשים פזיזים שפשוט קמים ונוטשים, זה הם יכולים לעשות גם לבת זוג, או במילחמה,

גם אצלנו בעבודה היו כאלה,אנשים שלא יודעים להתמודד.

פות''ש הוא אדם רציני שמכבד את עצמו ומציג דילמה מאד מעניינת אגב.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...