Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החופש הגדול - מכת מדינה או - איך שורדים חודש ללא מסגרות

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 2142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכם,

הילד בן 4, אין סבים וסבתות, כל חודש אוגוסט הוא חופש אחד גדול.

איך לעזאזל עושים את זה? למה הורים צריכים לצאת לחופש גדול? למה אין שום חפיפה בין החופשים של המסגרות לימי העבודה?? מה בדיוק מצפים מהורים, שיודיעו שהם יוצאים לחודש חל"ת? גם אם מתחלקים, שבועיים זה עדיין זמן לא מבוטל ואף בוס לא יאשר לי או לאשתי שבועיים חופש.. הכל נגדנו, הבוסים דורשים, הילדים דורשים (ובצדק!), המדינה דורשת.

ועכשיו בלי עצבים.. בדקתי קייטנות, לא רלוונטי לגיל 4, בשנה הבאה כבר תהיה פחות בעיה.

יש כאן הורים במצב דומה? הצעות, המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מצב דפוק. לצערי לא מכיר פיתרון נורמלי. יש כל מיני קייטנות שנפתחות גם לגילאים קטנים, אבל לך תדע מי המטפלות, ובכלל איך הילד יגיב להחלפת סביבה לזמן כל כך קצר. יש את אלו שמתחילים להביא את הילדים לעבודה. נדמה לי שכבר היה כאן דיון על הבעייתיות של זה.

אצלינו יש גן עד ה-8 לאוגוסט. ואז אני לוקח שבוע חופש, אישתי לוקחת שבוע חופש, מנצלים את הסבתא כמה ימים אם מסתדר, ואם אין ברירה אז לוקחים עוד ימי חופש.

למען שביעות רצון הבוסים ממליץ לפצל את החופש שלוקח כל אחד מבני הזוג כך שלא תיעדרו מהעבודה שבועיים ברצף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מצב דפוק.

במציאות, חודש אוגוסט הוא חודש של "חצי כוח" שבו גם כל השותפים לעבודה, מהזוטרים עד הבכירים, לעתים מביאים את הילד לעבודה, יוצאים מוקדם יותר, נעדרים מדי פעם וכו'.

תזרום עם הנורמה, אין כל כך ברירה. אה, ותנסה למצוא בוס/ית עם ילדים :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, רק שבעבודה שלי אני בערך היחיד שהוא non expendable, מנהל צוות IT.

לבוסית יש ילדים, אבל ההורים שלה 110% קייטנה\שמרטפים\הורים שניים, כך שהיא לא ממש מבינה שכשאין עזרה אז פשוט אין עזרה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים אותם בהלפדסק, שיטפלו בטיקטים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בתקופות הקשות התחלקתי עם המנכלית בזמנים (אני הייתי יוצא ב5:00 לעבודה וחוזר ב12:00, ואז היא יצאה לעבודה ולהיפך תלוי בעומס).

חוץ מזה מסכים, אים תאימות בין מערכת החינוך לבין מקומות התעסוקה.

חוץ מזה תחפש לך איזה בחורה בכיתה י"א, שתעשה שמרטפות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוסית, הא? קלאסי.

בוא נגיד את זה ככה, גם מחוץ לעולם התעסוקה הישראלי יש גמישויות שונות הקשורות לילדים וקיץ, מעבר לשחור-לבן בחוזה, אפילו במדינות שתושביהם נחשבים ל"מרובעים". אז תתחיל לעבוד על ההתגמשות של הסביבה, לאט לאט.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי מנהלת משרד בחברת מיזוג בינונית.

התקופה של החופש של הילדים היא שיא הלחץ שם. לא נושמת. כך שכל העול נופל עלי.

משהו פה צריך להשתנות, ומוטב שעה אחת קודם.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתארגן עם עוד 2-3 הורים מהגן וחלקו ביניכם את המטלה. כך במקום חודש לכל אחד יהיה שבוע וחצי שאותו מחלקים בין בני הזוג. המינוס זה שאתה עם 3 זאטוטים על כל המשתמע מכך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...