Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנהג שפגע בי מכחיש את האשמה

שימו לב! השרשור הזה בן 2142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כחודשיים נסעתי בכביש מהיר כשלפתע נהג סטה מהנתיב שמשמאלי ופגע בי.

כתוצאה מהתאונה נהרסה לי מראה שמאל, והגלגל השמאלי התפנצ'ר. נסעתי לבדי באוטו, הנהג שפגע בי הסיע מכונית מלאה(!!). במזל אף אחד לא נפגע. החלפנו פרטים, הזמנו גרר (חברות הביטוח וחברות הגרר שונות) וכל אחד המשיך לדרכו.

הנזק הוערך בקרוב ל 11,000 שקל!!

אציין שמיד לאחר התאונה דיברנו בשולי הכביש והקלטתי אותו עם מכשיר הפלאפון. בהקלטה הוא מודה כי הוא נרדם על ההגה, וחבר שלו, שישב במושב האחורי, מודה כי הם סטו מהנתיב.

קיבלתי שיחה עכשיו מחברת הביטוח שלי שהנהג הכחיש את האשמה ודיווח כי אני הוא זה שסטה מהנתיב.

כיצד עליי לנהוג?

עריכה אחרונה על ידי Blip10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון והפעלתם ביטוח, אז הביטוח שלך צריך לתבוע את שלו, ובנוסף תשלח לביטוח שלך את ההקלטה שלו שבה הוא מודה... מקווה בשבילך שזה יעזור במשפט....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודשיים נסעתי בכביש מהיר כשלפתע נהג סטה מהנתיב שמשמאלי ופגע בי.

כתוצאה מהתאונה נהרסה לי מראה שמאל, והגלגל השמאלי התפנצ'ר. נסעתי לבדי באוטו, הנהג שפגע בי הסיע מכונית מלאה(!!). במזל אף אחד לא נפגע. החלפנו פרטים, הזמנו גרר (חברות הביטוח וחברות הגרר שונות) וכל אחד המשיך לדרכו.

הנזק הוערך בקרוב ל 11,000 שקל!!

אציין שמיד לאחר התאונה דיברנו בשולי הכביש והקלטתי אותו עם מכשיר הפלאפון. בהקלטה הוא מודה כי הוא נרדם על ההגה, וחבר שלו, שישב במושב האחורי, מודה כי הם סטו מהנתיב.

קיבלתי שיחה עכשיו מחברת הביטוח שלי שהנהג הכחיש את האשמה ודיווח כי אני הוא זה שסטה מהנתיב.

כיצד עליי לנהוג?

שתף את סוכן הביטוח שלך בשיחה המוקלטת ותן לו לעשות את העבודה , על זה הוא בדיוק מקבל את הפרמיה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שחלק מחברי הפורום לא יסכימו איתי, לצערי זה משהו מוכר וברוב המקרים אין לך מה לעשות בנידון חוץ מלתבוע אלא אם כן יש לך סוכן והוא פנתר.

מניסיון שלי בתביעה יצא לי מזה כלום ושום דבר

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שחלק מחברי הפורום לא יסכימו איתי, לצערי זה משהו מוכר וברוב המקרים אין לך מה לעשות בנידון חוץ מלתבוע אלא אם כן יש לך סוכן והוא פנתר.

מניסיון שלי בתביעה יצא לי מזה כלום ושום דבר

בהצלחה

מה הכוונה "יצא לי מזה כלום ושום דבר"? במידה והצד השני אשם ויש הוכחות השופט יפסוק בהתאם, ואם לא, אפשר להגיש ערעור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הפעלת ביטוח הנזק שלך הוא תשלום ההשתתפות העצמית ועליה בתשלום הפרמיה.

את זה אתה רשאי לתבוע ביחד עם חברת הביטוח שלך או בנפרד בתביעות קטנות.

אם שילמת את כל הנזק מכיסך תבע בתביעות קטנות ואם יש לך הקלטה בה הצד השני מודה בגרימת התאונה סיכוייך לזכות גבוהים בהחלט.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה "יצא לי מזה כלום ושום דבר"? במידה והצד השני אשם ויש הוכחות השופט יפסוק בהתאם, ואם לא, אפשר להגיש ערעור...

תגדיר הוכחות? הנהגת השניה נכנס לצומת והחלה לפנות שמאלה, הרכב שלפני פנה ימינה ואני המשכתי ישר. הנהגת השניה החליטה שהיא צריכה ימינה ופגעה בי מאחורה. במשפט היא ואבא שלה טענו שעקפתי אותה מימין. מדובר על כביש דו סיטרי. כלומר אם עקפתי מימין זה אומר שהיא נסעה במסלול הנגדי. את השופטת זה לא עיניין. חיפשה לסיים כמה שיותר מהר את המשפט.

לפני שנכנסתי לסיפור הזה שאלתי שכנים שלי שעסקו ועדיין עוסקים בעסק של הסעות. הם אמרו לי לרדת מהסיפור ולשלם את ההשתתפות העצמית. לא הקשבתי להם והחלטתי ללכת עד בית משפט. ירקתי דם רק כדי להגיע למשפט. בסופו של דבר הסיפור עלה לי יותר מאשר אם הייתי משלם את ההשתתפות העצמית וזהו.

אין ספק שתמיד אפשר לערער שוב ושוב ו"להגיע עד העליון" אבל לא לכל אחד יש את הכוח והרצון והכי גרוע, שום דבר לא מבטיח את הניצחון במקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים ומות ביד הלשון

אם לא ידעת להביא את המקרה שלך בצורה משכנעת סיכוייך לזכות פוחתים.

היום בעידן מצלמות הדרך יותר קל להוכיח.

במקרה כאן בו יש הקלטה המוכיחה את הקייס שלך סיכוי הזכיה גבוהים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...