Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בהתלבטות בין סורנטו דיזל לבין קודיאק דיזל

Desp001
שימו לב! השרשור הזה בן 2165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

הגעתי למצב שאני מאוד מאוד מתלבט בין 2 רכבים.

1. סורנטו דיזל 4x4 2200 פרימיום

2. סקודה קודיאק 2000 דיזל אקסקלוסיב

מצד אחד היה לי בעבר סופרב עם לא מעט תקלות וזה ממש מונע ממני להחליט על הקודיאק. מצד שני אולי שווה לתת צ'אנס לגיר החדש ...

אשמח מאוד לשמוע את דעתכם בנושא מה עדיף מבין השתיים ולמה.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן ישירות מהחברה. יש צפי לחודש הבא של קודיאק לשני רכבים כנראה ואם לא אז יולי. גם סורנטו כרגע סוף יוני. עדיין מתלבט ואשמח לתגובות ולחוות דעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסורנטו בשביל מרחב פנים ומושבים , 8 הילוכים עדיפה. תזכור שגרסת 7 מקומות סקודיאק עולה 250K+ . סורנטו כבר בגרסת הבסיס 7 מקומות (אם אתה בכלל מחפש 7 מקומות).

הדבר הכי חשוב ברכב ישראלי : אפקט השופוני . בבירור יותר מוחצן בסורנטו

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לומר שאני לא רואה איזה שופוני יש בסורנטו שחסר בקודיאק. לא שמשהו מהם עושה עלי רושם, אבל גם אם כן מה ההבדל בדיוק? גודל פיזי?

בכל אופן, מקווה שלא זה מה שפותח השרשור מחפש...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסורנטו יש יותר מקום בשורה השלישית, השורה השניה יותר רחבה, מזגן מפוצל לאחור יותר יעיל ונשאר יותר מקום למטען כאשר כל 7 המושבים בשימוש.

מצד שני סקודה יותר חסכונית, פחות מגושמת ולטעמי נראית יותר טוב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שמרתיע בסורנטו דיזל זה הגיר. גיר חדש לגמרי ללא היסטוריה. יכול להיות הצלחה ויכול להיות פאדיחה. אני מעדיף שאחרים ינסו אותו קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שמרתיע בסורנטו דיזל זה הגיר. גיר חדש לגמרי ללא היסטוריה. יכול להיות הצלחה ויכול להיות פאדיחה. אני מעדיף שאחרים ינסו אותו קודם.

גיר חדש לסורנטו?

את זה לא ידעתי... אני חושב אולי התכוונת לקודיאק?

ואני לא מחפש שופוני תשובה לכותב ההודעה למעלה. אני יותר מחפש את חוות דעתכם על אמינות בין החברות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסורנטו דגם קודם דיזלים היו פחות מוצלחים מדגמי ה 2.4 בנזין. אולי שווה לקחת את הבנזין החדש 3.5 ליטר ? מנוע ותיק בארה"ב יושב גם במיניוואן שלהם.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסורנטו דגם קודם דיזלים היו פחות מוצלחים מדגמי ה 2.4 בנזין. אולי שווה לקחת את הבנזין החדש 3.5 ליטר ? מנוע ותיק בארה"ב יושב גם במיניוואן שלהם.

דורש נגרר עבור הדלק, בקצב שה3.6 שותה לא בטוח שתצליח להגיע לתחנה הקרובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג יחסית הרבה ואז הבנזין תוקע אותי בגלל קילומטרים במכירת הרכב ובנוסף צריך תחנת דלק צמודה. לכן גם לא לקחתי את הקרניבל המושקע כי הוא מגיע בגרסת בנזין בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך מנוע ה 2.4 בנזין שעושה 1 ל 9 בממוצע יהיה עדיף על הדיזל...לא? אין לו בעיה לעשות 200 אלף ק"מ בלי להתרגש יותר מידי

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת את ה 5008 דיזל ?

באופן אישי אני הייתי מעדיף אותה על שתי האופציות הללו.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...