Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי הבנה במחיר של צמיגים

Mega
שימו לב! השרשור הזה בן 2169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

החלטתי להחליף שני צמיגים אחוריים כי הם היו גמורים,

התחלתי לעשות סקר שוק ובדקתי כמה מקומות והמחירים יכולים להגיע להפרש של 100%

לפני חודש וחצי החלפתי שני קידמים לצמיגים מסוג HANKOOK במחיר של 550 בצמיגיה ביפו.

היום התקשרתי לצמיגיה אחת שכרגע לא אציין את שמה, אמרתי בשיחה אני צריך שני צמיגים HANKOOK

לרכב שלי, היא אמרה לי זה עולה אצלנו 482 שקל, נדהמתי כי הכי נמוך שמצאתי זה 550 ושאלתי את בטוחה כי זה ממש זול היא אמרה כן זה כולה הנקוק.. הגעתי למקום שוב ציינתי שאני צריך שני צמיגים והבחור שעובד אמר לי אותו דבר 482 שח ולא ציין שזה מחיר לצמיג, בסוף העבודה פתאום הוא אומר לי הכל ביחד 900 ומשהו.

אמרתי לו שבמפורש, לא הוא ולא בטלפון לא אמרו לי שהמחיר לצמיג ואני במפורש אמרתי שני צריך צמיגים,

הוא אמר לי שתמיד מציינים מחיר לצמיג וככה נהוג.. בגלל שהם עשו לי כיוון פרונט ללא עלות שילמתי להם אבל יצאתי עם הרגשה לא טובה,

האם באמת ככה נהוג, למה לא יכל להגדיל ראש ולתת לי את המחיר הכולל שאני אמור לשלם לפני שהם התחילו לעבוד ?

חשבתי להגיד לו שיבטל הכל ויחזיר את הצמיגים שלי אבל הפרונט כבר בוצע אז הוא היה מחייב אותי באזור ה200-300 שקל..

עריכה אחרונה על ידי Mega
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על אותם צמיגים בדיוק?

כי לאותו מותג יכולים להיות צמיגים שונים באיכות שונה.

בנוסף, לצמיגים יש תאריך ייצור, ואסור למכור אותם אם הם ישנים מ-6 שנים, כך שצמיגים שקרובים לתאריך התפוגה שלהם נמכרים במחירים נמוכים יותר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא לא סביב הצמיג אלא על כך שלא צויין בפניי שהמחיר הוא לצמיג ונוצר רושם שהמחיר הוא לשני הצמיגים...

וחשבתי שזה מובן מאליו שמדובר באותו צמיג, הנקוק 175/50/15 תאריך ייצור 2817 מה שקניתי היום,

ביפו מה שקניתי מלפני חודש היו אפילו יותר חדשים 3617

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עכשיו כשהתסכלתי על מחיר הצמיג המדובר.

לא מדובר באי הבנה. מדובר בעקיצה. עקצו אותך.

מה שכן גם לא שמעתי על מקום שעושה כיוון פרונט בחינם בקניית שני צמיגים ואפילו לא 4.

אם אכן שילמת על כיוון פרונט המחיר הופך להגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט צמיגיות שמבצעות כיוון פרונט ללא תשלום בקנית 4 צמיגים.

את טיב הכיוון מול מכון פרונט מקצועי נשאיר בצד .

מחירי הצמיגים מופקעים, כל אחד מוכר במחיר שנראה לו. יש לידי צמיגיה שמוכרת צמיגי מקסיס בסיסיים יותר יקר מצמיגי מישלין / גודייר אצל אחרים.

וכן, נהוג לתת הצעת מחיר גם פר צמיג , גם לזוג וגם לרביעייה.

עכשיו, במקרה של פותח השרשור, שביקש להחליף שני צמיגים, לצמיגיה היה מאוד נוח להגיד מחיר לצמיג בודד כאשר הקונה לא מוודא על מה הצעת מחיר ניתנת.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדאי להכיר את האתר של יד2 להשוואת מחירי צמיגים. פשוט לבדוק במקום, בנייד.

למשל נתת פה את שם המותג, ואת הגודל, הכנסתי לאתר וזה מה שהוא מצא לי:

[ATTACH=CONFIG]504464[/ATTACH]

כמובן שיש גם רשימת צמיגיות וניתן לפנות אליהן: https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=5067&cs=1&diameter=5&aspectRatio=12&width=15&type=1

לדעתי כדאי להכיר את האתר לכמה שיותר אנשים, וככה כמה שיותר אנשים ישתמשו בו כמו שכבר היום לפני כל קניה גדולה, אנשים נכנסים ל-ZAP. אוטומטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שנהוג להגיד את המחיר פר צמיג אבל תראו איך השיחה התנהלה גם בטלפון וגם במקום כבר:

"אני: שלום, אני צריך שני צמיגים לרכב שלי כמה זה יעלה,

נציגה: שניה תן לי לבדוק, 480 שקל (לא נאמרה המילה לצמיג)

אני: וואו איזה מחיר

נציגה: מצאת הצעה זולה יותר ?

אני: לא להפך זה מחיר ממש זול, ההצעה הכי נמוכה שקיבלתי זה 550 (מודה שלא אמרתי גם לשני צמיגים)

נציגה: זה מחיר ממש גבוהה, זה כולה צמיג של הנקוק (כנראה חשבה שהתכוונתי לצמיג בודד 550)"

** יש לי את השיחה הזאת מוקלטת**

אז כן טעות שלי הייתה לא לוודא שהמחיר לשני צמיגים אבל מבחינתם גם במעמד המכירה נאמר רק480 בלי לציין את המילה לצמיג והיו יכולים להגדיל ראש ולפני התחלת העבודה להגיד טוב הכל ביחד יצא לך 960 עם מע"מ וכל זה...

ולמי ששאל בוצע גם איזון תחילה ואז כיוון פרונט וזה ללא תשלום אז אני מתחנם בזה לפחות..

וכמובן שהשוואתי מחירים ביד 2, גם שמה הכל קומבניות, צמיגיה אחת פרסמה כל צמיג ב225 שח וכשהתקשרתי שאלתי מה התאריך יצור היא אמרה סוף 2016 ואם אתה רוצה סוף 2017 זה כבר 300 שח לצמיג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, עקצו אותך.

מה הייתי עושה במצב שלך? לא יודע.

מצד אחד אם תשלם 200₪ על כיוון פרונט ואז תלך חזרה ליפו לקנות ב550 עוד זוג אז ייצא לך 200 ש״ח זול יותר.

מצד שני כבר סיימת עסקה והצמיגים על הרכב.

אני כן הייתי מפרסם את שם הפנצרייה. שכל אחד יסיק מהסיפור הזה מה שהוא רוצה.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הצמיגים האחוריים שלך היו גמורים ולפני חודש וחצי החלפת את הקדמיים, זה אומר שגם אז כנראה שמצבם לא היה משהו.

בד"כ אפשר לקבל מחיר מעט יותר טוב על רביעייה מאשר על זוג, ואם כבר היית בפנצ'ריה שנראתה לך אמינה, כבר עדיף היה להחליף אז רביעייה.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NAKAMICHI, זה בדיוק מה שאני חשבתי שעל הפורנט גם ככה אצטרך לשלם כבר ובגלל זה החלטתי להשאיר.

זיו, אתה צודק הייתי צריך לפני חודש להחליף את כל ה4 כבר באותו מקום עם אחלה שירות.

לשאר חברי הפורום, הצמיגיה זו רשת שנקראת צ'ק אפ ואני הייתי בסניף חולון.. שימו לב במידה ואתם הולכים אליהם שכל מחיר שתקבלו לצמיגים מדובר במחיר לצמיג בודד,

בכללי כדאי לוודא בכל מקום אחר לגבי המחיר ומה הוא כולל מעמ ועוד שטויות שיכולים לא לציין בזמן הצעת המחיר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...