Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות על רכב 7 מקומות

israel-r
שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כלי רכב עם טורבו יתאימו פחות לפרופיל השימוש של נסועה מועטה.

המנוע לא מגיע לטמפרטורת עבודה כמעט אף פעם - וזה מקצר את חייו של מגדש הטורבו בפרט והמנוע בכלל.

בגרנד-סניק ריבוי נסיעות עירוניות קצרות יכול לגרום לסתימת מסנן החלקיקים של הדיזל, שלא לדבר על בלאי מואץ לגיר כפול המצמדים.

ב-5008 מעבר לבלאי הגבוה לטורבו אתה תחווה גם הצטברות פיח על שסתומים שנקוי שלה עולה כמה אלפי שקלים טובים.

לגבי הזאפירה שם הטיפולים דווקא די זולים, אך יש להקפיד על החלפת שמן תכופה (ובפרופיל הנסועה הצפוי שלך אפילו כל חצי שנה) ולשים שמן איכותי ע"פ הוראות היצרן.

עשכיו אתה מבין למה אני ממליץ לך לקחת רכב נטול טורבו? הזול יצא יקר, והיקר בסוף יצא זול. אופציה מעניינת נוספת - טויוטה פריוס+.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריוס + הכי מתאימה לשימוש עירוני בנסיעות קצרות, למעשה היחידה שממש מתאימה ככפפה ליד, בעיה קטנה - היא פשוט יקרה ולא ניתן להשיג "מציאות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה פריוס פלוס 2014 שמתקרבות ל80 אלף שקלים.

כאשר לא נוסעים הרבה, אין בעיה לקנות רכב שכבר נסע 100+ אלף קילומטרים. מצד שני, כל היתרון של הרכב הזה ( צריכת דלק ) לא מנוצל.

פריוס+ לא הרבה יותר מרווח מאשר ורסו. וכדאי מאוד פעם - פעמיים בשבוע לנסוע בכביש בינעירוני גם ברכב הזה.

גם אני בעד רכב ללא טורבו במקרה המדובר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא 2014, 10 אלפים מעל התקציב, עם קילומטראז' גבוה ופחות מרווח מכל מיני וואן.

בזמנו רציתי לקנות אאוטלנדר, אבל כאשר ראיתי את החלוקה של השורה השניה, העדפתי וורסו, ולא מצטער לרגע.

באאוטלנדר פותח השרשור משלם 25 אלף₪ יותר ומקבל פחות .

נכון, אין מבחר גרנד סניק בנזין למכירה, אבל אם לא ממהרים, אפשר לדוג אחד שווה - וזה שבמודעה נראה לי שווה, גם אם הוא מ 2013.

אני אבדוק אם המודעה הזאת עדיין רלוונטית. הק"מ שלה לא מאוד גבוה אבל הוא גם ממש לא נמוך.

כמה שנים אחורה אתה חושב שאפשר ללכת בדגם של הבנזין?

ראיתי אחת מ-2011 פרטית יד 1 עם 98 אלף ק"מ במחיר רצפה (מבקש 39).

אם אחד החששות שלי זה מהצרפתיות זה הירידת ערך ויום המכירה, כשאני קונה רכב ב-30 ומשהו אלף לטווח של 4 שנים לפחות (כל עוד הוא תקין בתקופה הזאת ולא עושה לי צרות) זה כבר לא ממש מעניין אותי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי במצב הרכב.

98 אלף קילומטרים יכול להיות רכב במצב חדש או במצב מוזנח.

אם הרכב באמת שמור ועבר את כל הטיפולים בזמן, ללא תאונות קשות, אני לא הייתי פוסל רכב מ 2011, במיוחד כאשר אין בכוונתכם לנסוע הרבה בהמשך.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשתי מוניות ( 6 נפשות לא נכנסים למונית אחת ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...