Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אנו לקראת עולם ללא מנועי דיזל? וולוו הודיעה על הפסקת ייצור מכוניות נוסעים עם מנוע

Asaf-R
שימו לב! השרשור הזה בן 2160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו לא בדיוק ידיעה חדשה.

טויוטה גם ירדה ממנועי דיזל והאחרונה שהודיעה שהיא יורדת מדיזל הייתה ניסן.

מנגד, בגרמניה לא ממהרים לרדת מהדיזל , וגם מאזדה עדיין לא ויתרה עליהם.

בוש הצהירה לאחרונה שהיא מצאה דרך חדשה לצמצם את פליטת המזהמים מדיזל,

נראה בקרוב אם יש בהצהרה הזו משהו או שמדובר בעוד תירוץ שאמור להקנות להם עוד יותר זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת: אני רואה שזהחלק ממגמה שלהם לעבור למכוניות היברידיות בלבד.

אבל ישנם יצרניות נוספות שהודיעו על הפסקת ייצור מנועי דיזל ברכבי הנוסעים שלהם (ניסן לדוגמה).

אני מעריך שלאחר שהיצרניות האירופאיות יישרו קו עם הטכנולוגיות ההיברידיות של היפניות, האיחוד יקדם חקיקה ירוקה נגד מנועי דיזל.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה הרבה מדינות מערביות הכריזו על סיום מכירת מכוניות עם מנועי בעירה באזור 2020/2030 או אולי 2040.

עד אז הצרכנים הכבדים של מנועי הדיזל (בעיקר משאיות ומסחריות ) ימשיכו להצדיק את הפיתוח של מנועי הדיזל ופתרונות להפחתת הזיהום.

למרות שגם בנושא המסחריות, ישנם פיתוחים חשמליים, בעיקר על ידי רנו ומרצדס בשוק האירופאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמר שמספק תובנות https://www.greencarreports.com/news/1080282_diesel-hybrids-why-they-dont-make-as-much-sense-as-you-think

אמנם ישן (2012) אבל מבהיר את הסיבות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הקישור לא עובד.

ב. העתיד הוא בחשמל ולא במנועי בעירה. שמעתי שטסלה הציגה רכב חשמלי שמגיע ל-500 קילומטר. הרבה חברות בפיתוחים של סוללות יעילות גם מבחינת הספק וגם מבחינה טעינה. לכן אני מאמין שהחשמל ינצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שטסלה בצרות צרורות (כלכליות), ועתידה לוטה בערפל.

אין לי כרגע גישה למחשב כדי לתקן את הקישור, אבל זו אחת התוצאות הראשונות כאשר מגגלים דיזל היברידי (איני זוכר אם גיגלתי בעברית או באנגלית)

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המה קישור אחר בנושא

http://www.climateactionprogramme.org/news/volvo-to-stop-making-new-diesel-cars

בתוך כך גם פיאט קרייזלר הודיעה על הפסקת ייצור מנועי דיזל עד 2022

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הדף מבקש תשלום, אבל מציג את הכתבה. בחבל גם אותי. צריך לגלול למטה (או למעלה, הוא לא לפני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...