Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קריאה ליבואני הרכב ולצרכנים: הפסיקו לפרנס את טורקיה

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 2137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אנחנו לא מספיק טובים בשביל יחסים דיפלומטיים - אין צרוך להושיט את הלחי השניה. . צריך פשוט להראות לטורקים שלמעשים שלהם יש מחיר כבד.

ליבואנים: הפסיקו לרכוש מכוניות מתוצרת טורקיה.

לצרכנים: הפסיקו לצרוך את תוצרת טורקיה.

הדגמים המיוצרים בטורקיה:

הונדה סיוויק סדאן

טויוטה קורולה

טויוטה CH-R

יונדאי i10

יונדאי i20

פיאט טיפו

פיאט דובלו

פיאט קובו

רנו קליאו

רנו גראנד קופה

מתחילת 2014 עלו על כבישי הארץ כ-14000 מכוניות מתוצרת טורקיה.

הגיע הזמן שאם הם לא סופרים אותנו - אין סיבה שנספור אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בגדול אתה צודק לחלוטין וזה לא רק רכבים , אנחנו מייבאים משם הרבה יותר מאשר הם רוכשים מאיתנו , אבל יש הרבה דברים מעבר לשגעונות של ארדואן ואם לממשלה היה משתלם לנתק את הקשרים עם טורכיה אז מזמן היו עושים את זה .

(יותר מתאים לאוף טופיק לא ? ) .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל תקופה מישהו מעלה את זה בפורום.

בכל מקרה זה לא מכוניות של יצרן טורקי.

אלא רק מפעל.

אנחנו מייבאים לפעמים דברים מדינות פחות חברתיות מטורקיה.

את זה שאת נטע רצו להחזיר לארץ מפורטוגל דרך קונקשן מטורקיה לא הדליק לך נורה אדומה.

עריכה אחרונה על ידי mark_Avn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

i20 מדאיגה אתכם?

מי יתנני אטוקס זאפר קופה (יוצרה עד 2014 באנקרה), ואתננו את הגולף.

7ablzcelaejf

אוסיף אולי, שכמו בישראל צריך לדעת להבדיל בין השלטון והעם. ארדואן בא וארדואן ילך. טורקיה ארץ מדהימה, מלאה יופי טבעי ואנושי, עצב, תרבות, עוני, אוכל נפלא ומוזיקה עוד יותר נפלאה. והיא הקימה תעשיית רכב לתפארת, הרוב ייצור לייצוא של מותגים ידועים, אבל גם הרבה יצרנים קטנים ומקומיים - למשל הראה לעיל. אני משתדל לבקר שם לפחות פעם בשנה וחברים שלי שם לא מתים על ארדואן יותר משאני מת על השלטון שלנו בארץ.

אבל סבבה, תחרים את ה-i20, אני לגמרי מאחוריך. אלא מה דונר (=שווארמה) עם יוגורט בצד אני לא מפסיק לאכול לפחות עד בוא גאולת ישראל, מצטער.

אה-פרופו נטע, טורקיש נבחרה כמה פעמים לחברה מספר 1 באירופה, מי שציוות אותה לאל על לא עשה לה טובה.

וכשרצו לבנות בארץ טרמינל מודרני בנתב"ג הביאו חברה טורקית...

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם חצי מהסחורה בסופרים (במיוחד זאת תחת מותג הבית של הסופר) מגיעה מטורקיה.

למרות שאין לי בעיה עם מוצרים טורקיים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של כלי רכב היצרנים לא טורקיים - הפועלים טורקיים, ו-28-30 אלף יחידות בשנה שישראל רוכשת הן משמעותיות מאד לכלכלה הטורקית ולפרנסה של הפועלים הטורקים רק כאשר האחרונים יבינו שהשגעון של הסולטן ארדואן בא על חשבונם - או אז אולי תגיע ההפיכה שגם תצליח ותעיף את המשוגע הזה למקום אליו הוא ראוי.

כל הדגמים (אולי למעט הסיוויק סדאן) מיוצרים גם במפעלים במדינות אחרות, ואפשר להביא אותם משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע.

אני עובד בחברה שמייצרת חומרי הדברה שונים. בליקדין של החברה פורסם שהלקוח טורקי מאוד מרוצה מהמוצרים של החברה.

אז עכשיו, כאשר אתה קורא לחרם, האם גם לעשות שביתה ולדרוש מהמעסיק לא לייצא לטורקיה?

רק שאני אבין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יכול להיות שהמחיר יעלה אם תייבא רכבים ממדינות רחוקות יותר.

פעם גם אני חשבתי שצריך להחרים אותם, היום זה נשמע לי ילדותי. זה לא מה שיפגע בארדואן, המכוניות שמיוצרות שם נמכרות בכל המדינות שבסביבה, זה לא מה שיפיל אותו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה דווקא יחזק אותו.

כמה שהאוכלוסיה יותר עניה ובורה, ככה יותר סיכוי שהיא תלך אחרי אחד כזה.

ותעשייה זה משהו שיוצר מקומות עבודה, שבתורם מעלים רמת חיים ויש לך יותר אנשים שיש להם מה להפסיד, ופחות מעניין אותם מה המנהיג הדגול שלהם יגיד, ויותר שיהיה להם עם מה לשלם בסופר ולהחזיר הלוואה על בית ורכב.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שפות"ש מקבל בהבנה את החרם האירופי על ההתנחלויות ואת ה-BDS

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מכיר את המטוסים, המסוקים והטנקים שישראל משדרגת לטורקים עד היום...

או את הכטבמים שהם קונים מאיתנו.

או את האמלח הישראלי שיש להם (דוגמאת פופאי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרם ישראלי על טורקיה יפיל את ארדואן בדיוק כמו שהסגר על עזה הפיל את חמאס...

אה, זה לא בדיוק קרה..

מעבר לכך, נדמה לנו שאנחנו איזה שוק אדיר אבל מול כמויות הייצור של מפעלי הרכב הטורקיים אנו סה"כ לקוח בהיקף של 2-3 אחוזים במקרה הכי טוב, ממש לא מזיז לאף אחד.

אנחנו בגדול, נפסיד יותר מניתוק יחסי מסחר עם טורקיה, לא הכל זה עלי גפן ממולאים...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרם על טורקיה מצד ישראל זה כמובן, לא מספיק כדי לדגדג את הסולטן שם. אבל אני אישית מרגיש לא בנוח לשלוח להם כסף ולחזק את הכלכלה שלהם. אם אני מגלה שמוצר מיוצר בטורקיה, בדרך כלל אני עושה אחורה פנה וקונה משהו אחר. בנתיים לא יצא לי להתקע בלי משהו שרציתי לקנות ולרוב גם ניתן למצוא מוצרים מקבילים טובים יותר באותו מחיר.

לגבי שיתוף הפעולה בין תעשייה הצבאית שלנו לבין הטורקים - זה נגמר כבר לפני 10 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לרדת לרגע לסוף דעתו של הצרכן שיקח את הפוסט באופן רציני.

רוצה לרכוש רכב, הולך בודק, נסיעות מבחן, בירורים מול הבנק לגבי הלוואות וריביות, ויכוחים בבית על איזה רכב קונים בסוף, שורפים שעות וימים ומחכים לאישור הבנק להלוואה וכבר מפנטזים על הרכב שכבר הוסכם לגביו ואז מגלים שהוא ברשימה שלמעלה.

אז יורדים מהרכב, מתאכזבים, מחפשים חלופות שאינם ברשימה, ושוב שורפים שעות למצא את הרכב הבא ואז מוצאים משהו אחר שהינו פשרה.

קונים, מתחייבים ועדיין לא 100 אחוז מרוצים כי זו פשרה שכבר יצא ממנה המיץ.

ואז עוד חצי שנה, ארדואן למד לקח, נהיה החבר הכי טוב של ביבי וליברמן.

כולם נוסעים לאנטליה, עושים כל בוקר turkish get up ומחירי הרכב מהרשימה הנל גם נהיים פתאום יוצר אטרקטיבים.

אך בעצם מה קרה פה? אותה משפחה שנוסעת על הפשרה שהיא קנתה אוכלת את הלב על הקניה ועל מה שלא נקנה.

בקיצור, לא ילך החרם הזה על הרכבים.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...