Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסך מחשב איכותי בגודל 27 אינצ' עד 3K

Ameer.86
שימו לב! השרשור הזה בן 2004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

מחפש מסך מחשב בגודל 27".

1.אודה לקבלת המלצות מאלו שמשתמשים במסך בגודל הזה לגבי נוחות ונראות.

2. איזה מסך מומלץ עד 3 אש"ח? הבנתי שDELL מובילים בתחום, וגם EIZO אבל יקרים (שניהם משתמשים בפאנל של LG נדמה לי)

מה דעתכם?

השימושים יהיו גלישה, סרטים מעט מאד משחקים.

וגם מעט פעמים של פוטושופ/אוטוקאד

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רכשתי את מסך ה 27 אינצ' מבית דל 1440P ULTRASHARP הראשון שלי לפניי כ 6 שנים, בערך.

הוחלף באחריות (עד הבית והשירות מעולה פשוט) לפניי כשנתיים אם זכור לי נכון לדגם U2715H כך שעבורי זה היה שדרוג ראוי מתאורת פלורסנט לתאורת LED וכן הלאה, גם בנראות.

מדובר על פאנל AH-IPS והפאנל הוא של LG אך שים לב, לא כל הפאנלים שלהם של LG וחלקם גם של SAMSUNG.

בכל מקרה, לא בעיה לאתר מידע ופרטים טכניים כאלו ואחרים בכל מקרה.

מה אהבתי? האחריות זה קודם כל, שהוכיחה את עצמה בסוף השנה השלישית, כך יצא.

מה עוד? הרזולוציה כמובן, מי שמתרגל לעבוד עם מסך 27 אינצ' במרחק הנכון הסביר מהעיניים בגובה הנכון - תענוג שאי אפשר לתאר.

כמובן זוויות הצפייה והמסגרת שכמעט ולא קיימת בצדדים וכן הלאה - יתרון.

זהו מסך 60FPS ומהיותו גם גיימר קטן, הייתי דווקא שמח בשלב מסויים לעבור ל120HZ או 144HZ לדוגמא (יש לי את החומרה) אך להשאר בטווח הרזולוציה הנוכחית 1440P.

המסך נמכר כיום במחיר יחסית נגיש של ~2100 שקלים ב KSP ובעבר שלי, המסכים האלו היו בטווחי מחירים של 2600-2900 שקלים תלוי בדגם, המחירים ירדו.

קח בחשבון כי אני עובד עם דפדפנים ב 150% הגדלה כמובן, אין ברירה אחרת וזה מאוד נוח עבורי ומרגיש לי טבעי מאוד.

לפי התיאורים שלך, אתה כן צריך שטח עבודה, פאנל AH-IPS או IPS בהתאם לתקציב אבל השאלה היא האם אתה עורך מקצועי באמת וזקוק לפאנלים יקרים יותר.

מה הכוונה? אם אתה יכול לרכוש מסך של דל ב 2100 שקלים או להשקיע עוד 900-1000 שקלים במסך דומה מכל בחינה רק עם פאנל "איכותי" יותר וכיסוי צבע טוב יותר (לא שחסר בפאנל AH-IPS לאדם הרגיל לחלוטין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה המהירה והמפורטת.

האם העבודה בדפדפנים עם הגדלה לא גורמת לעיוות מסויים באתרים/תמונות/סרטונים?

אני פשוט רגיל לעבוד עם מסכים קטנים, ובעיקר עם לפטופ בעל מסך 15.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסר לי קצת מידע

איזו פריסה? 21:9, 16:9

רזולוציה.

זקוק לארגונומיה , צידוד, הגבהה.

יש צורך לרמקולים , רכזת USB ,חיבורים.

1080P יראה רע מאוד על מסך 27' אפקט בלייר טשטוש , צריך לשחק המון עם ה DPI אחרת הכתב יהיה מפוקסל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-אין צורך ברמקולים וusb

- לא חייב ארגונומיה מיוחדת. נחמד אם יש.

- הרזולוציה במסכים אלו הם 2k בד״כ. יש גם 4k.

התקציב גמיש. העיקר ליפול על מסך טוב, צבעים חיים, ונוח לקריאה וגלישה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה א

ASUS Designo MX27UC 27 מחיר מאוד קרוב למחירי חול

אופציה ב'

עם חריגה קטנה כ 3466 נבלה בגודל של 34 אינצ' 21:9 sRGB Over 99% USB QuickCharge בארץ עולה 4500 שח.

אישית הייתי מתמקד ב LG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו בבית שלל מסכים של Dell החל מ-20" ועד 27" ה-U2715H שהוא מצויין. יש להם ארגונומיה טובה (צידוד, עולה יורד וכו'), USB Hub וגם שלל חיבורים (HDMI, DP ועוד).

חוץ מזה, הייתי רוכש מסך של Dell בארץ בעיקר בגלל השירות שלהם.

רכשנו מסך לפני כשנתיים. כשנה ומשהו אחר כך היתה לו תקלה. טלפון למוקד בשעות הבוקר לפתיחת תקלה. בצהריים חזרו אלי לתאום הגעת שליח עם מסך חדש למחרת. שאלתי "לא צריך שטכנאי יבדוק?" ענו לי שאין מה לבדוק, שליח מגיע, נותן מסך חדש ולוקח את הישן וזהו.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה הרבה המלצות על הU2715H

מה ההבדל בינו לבין:https://ksp.co.il/?uin=31601&select=.1024..230..132..199.

ראיתי שהוא 144HZ לעומת 60 במסך הראשן.

בכלל מה ההבדל בין המסכים של דל שמתחילים עם U כנגד אלו שמתחילים עם האות S

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה המהירה והמפורטת.

האם העבודה בדפדפנים עם הגדלה לא גורמת לעיוות מסויים באתרים/תמונות/סרטונים?

אני פשוט רגיל לעבוד עם מסכים קטנים, ובעיקר עם לפטופ בעל מסך 15.

אין שום עיוות, זה נשמע לא טוב כשכותבים אולי אבל ההגדלה הזאת היא טבעית לחלוטין בזכות הרזולוציה ומן הסתם הדפדפנים כיום עושים את העבודה בצורה מעולה. אני עובד כך מהיום הראשון.

מאוד קשה לעבוד על רזולוציית 1440P (לא 2K) ללא הגדלה בדפדפנים, סתם מאמץ.

בנוגע למסכים, הכי קל שתכנס לגוגל ותעשה X VS Y ותקבל טבלאות והבדלים.

ה U אומר מסדרת ULTRASHARP, בטבלאות ה VS בגוגל תקבל את כל ההבדלים אחד ליד השני כשתקליד את הדגמים.

במחיר של ה 2715H אין לו כל כך מתחרים באמת מבחינת מה שהוא מציע כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חובב מסכי DELL, לדעתי יחס איכות/מחיר הכי טובים. יש לי בבית מסך 24 אינץ' שלהם כבר 11 שנים (בזמנו עלה 4K ש"ח, כאשר מסכים באיכות מקבילה של סמסונג ואייצו עלו 6K+). היום כמובן המחירים נמוכים בהרבה, בעבודה עכשיו יש לי מסכי DELL 24 שעלו סביב 900 ש"ח כל אחד חחח. האיכות תמונה מדהימה לרמת מחיר כזאת. עם 27 אינץ' אין לי נסיון, לא מאמין שאפשר ליפול איתם אבל אם מתמקדים במסכי ULTRASHARP.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ על 4K ב 27 אינצ' כיוון שזה באמת מיותר, ה 1440P מספיק בהחלט ומדהים.

כמובן שאם יש תקציב? רכוש מסך HDR (תואם G SYNC) ופאנל עם 10 ביט וכו' של 27-32 אינצ' אבל המחיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה הרבה המלצות על הU2715H

מה ההבדל בינו לבין:https://ksp.co.il/?uin=31601&select=.1024..230..132..199.

ראיתי שהוא 144HZ לעומת 60 במסך הראשן.

בכלל מה ההבדל בין המסכים של דל שמתחילים עם U כנגד אלו שמתחילים עם האות S

המסך בקישור שלך מיועד למשחקים. יש לו פנל NT, שהוא בעל תגובה מהירה יותר (1ms לעומת 8ms) ולכן עדיף למשחקים, אבל נחות מבחינת איכות תמונה לעומת פנל IPS ב-U2715H (שלהבנתי מוחלף ב-U2717D).

הבדל משמעותי בין TN ל-IPS הוא בזויות הצפיה. ב-IPS אפשר להגיע לזוית צפיה של 178 מעלות אופקי ו-178 מעלות אנכי. ל-TN יש זוית צפיה של עד 170 מעלות אופקי ו-160 מעלות אנכי. כל זה אומר שאם מסתכלים על מסך עם פנל NT בזוית מקבלים צבעים מעוותים.

ל-U2715H (ול-U2717D) יש Displayport out, שמאפשר לשרשר מסכים (מחברים את המסך הראשון למחשב עם DP ואת המסך השני למסך הראשון ולא למחשב, ככה עד 4 מסכים) ובנוסף יש ל-U2715H עוד חיבור USB אחד, שמיועד להטענה (ל-U2717D אין את החיבור להטענה).

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ על 4K ב 27 אינצ' כיוון שזה באמת מיותר, ה 1440P מספיק בהחלט ומדהים.

כמובן שאם יש תקציב? רכוש מסך HDR (תואם G SYNC) ופאנל עם 10 ביט וכו' של 27-32 אינצ' אבל המחיר...

איזה מסך מבית דל בגודל 27 עונה על ההגדרה של HDR ותואם G SYNC?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...